Kategorie  Schätzpreis
Nur deLuxe-Artikel Nur Artikel in der gewählten Sprache Gebrauchtwaren
   1 2 3  >> ListeGalerie Waren pro Seite
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Slam sejlersko, Rock Spring elastisk sko samt Regatta damesandaler, str. 41 (3)
Slam sejlersko, Rock Spring, elastisk sko, unisex samt Regatta damesandal, alle i str. 41. Nye og ubrugte, dog er der spor efter prøvning af sko, i originale kasser. (3)
Warennr.: 5267496

Neuware
EUR 242 DK, Odense, Kratholmvej 22.03.2019
14:08:00
Slam sejlersko og gummisko samt Regatta damesandaler, str. 42 (3)
Slam sejlersko og gummisko str. 42, herrer samt Regatta damesandal. Nye og ubrugte, dog er der spor efter prøvning af sko, i originale kasser. (3)
Warennr.: 5267451

Neuware
15:34:00
Slam sejlersko & gummisko samt Rock Spring elastisk sko, str. 42 (3)
Slam sejlersko, brun, Slam gummisko samt Rock Spring, elastisk sko, unisex, blå, alle i str. 42. Nye og ubrugte, dog er der spor efter prøvning af sko. (3)
Warennr.: 5266891

Neuware
EUR 161 DK, Odense, Kratholmvej 22.03.2019
19:42:00
Slam sejlersko, Regatta sandaler samt Rock Spring elastisk sko, str. 40 (3)
Slam sejlersko, unisex, brun, Regatta damesandal, brun samt Rock Spring, elastisk sko, unisex, blå, alle i str. 40. Nye og ubrugte, dog kan der forekomme spor efter prøvning af sko. I originale kasser. (3)
Warennr.: 5266836

Neuware
19:45:15
Slam sejlersko samt Regatta sandal, str. 42 (2)
Slam sejlersko, unisex, brun, str. 42 samt Regatta damesandal, model Trailrider, brun, str. 42, nye og ubrugte, dog kan der forekomme spor efter prøvning af sko. I originale kasser. (2)
Warennr.: 5263058

Neuware
EUR < 125 DK, Odense, Kratholmvej 23.03.2019
12:32:36
Oscar de la Renta, støvler med spænde detalje str. 37
Oscar de la Renta, støvler med spænde detalje str. 37. Udført i sort ruskind, med spændedetalje i alligator præget læder. Dustbag medfølger. Hælhøjde ca. 9,5 cm. Fremstår med brugsspor.
Warennr.: 5275709
EUR 161 DK, Herlev, Dynamovej 23.03.2019
14:13:00
Dolce Gabbana, 2 par mules med hæl 37 (4)
Dolce Gabbana, 2 par mules med hæl. Det ene par er udført i pink laklæder med åben tå. Hælhøjde ca. 10 cm. Fremstår med brugsspor, samt lille revne ved limningen under den ene hæl. Det andet par er udført beige kanvas, med brun og gylden læder rem samt hardware i forgyldt metal, samt træhæl. ...
Warennr.: 5275683
EUR 134 DK, Herlev, Dynamovej 23.03.2019
15:13:00
Quick Step Large, 'Yatin' maskine til automatisk skoovertræk
Quick Step Large, 'Yatin' maskine til automatisk skoovertræk, one size plast overtræk medfølger. H.72 x 39 x 75 cm (emballagemål 86 x 42 x 79 cm) Ubrugt i original emballage. Modelfoto. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5227462
EUR 403 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 23.03.2019
15:18:27
EUR 201
Fendi støvler med lille hæl og spænde
Fendi støvler med lille hæl og spænde. Udført i sort læder monteret med spænde af krom metal. Let kvadratisk tå. Str. 37,5. Indvendig sållængde ca. 25 cm. Hælhøjde ca.5,5 cm. Fremstår med almindelige brugsspor.
Warennr.: 5184009
EUR 201 DK, Herlev, Dynamovej 23.03.2019
16:27:06
Fendi plateau sandaler med hæl
Fendi plateau sandaler med hæl. Udført i flettet plastik, med sløjfe og interiør i ruskind og læder. Med strop og forgyldt metal spænde. Str. 37. Indvendig sållængde ca. 25 cm. Hælhøjde ca. 12 cm, plateau højde ca.5,5 cm. Fremstår med brugsspor.
Warennr.: 5184018
EUR 215 DK, Herlev, Dynamovej 23.03.2019
16:54:33
Gucci hæle med spids tå
Gucci hæle med spids tå. Udført i sort læder med boat shoes syningsdetalje. Str. 37,5. Indvendig sållængde ca. 26 cm. Hælhøjde ca. 7 cm. Fremstår med almindelige brugsspor.
Warennr.: 5184001
EUR 242 DK, Herlev, Dynamovej 23.03.2019
17:03:59
Slam sejlersko & gummisko samt Regatta lærredssko, str. 40 / 41 (3)
Slam sejlersko, brun, str. 40. Slam gummisko str. 41 samt Regatta lærredssko med snøre, str. 41. Nye og ubrugte, dog er der spor efter prøvning af sko. (3)
Warennr.: 5266996

Neuware
EUR 242 DK, Odense, Kratholmvej 23.03.2019
18:33:00
Bottega Veneta sling-backs i Granny Smith-grönt
BOTTEGA VENETA, sling-backs i Granny Smith-grön sammet med bronsfärgade flätor i skinn, IT storlek 37,5, klackhöjd 5,5 cm, tillhörande dustbag i original
Warennr.: 5278086
EUR 239 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 23.03.2019
18:34:00
Sehen Sie mehr
Daniele Ancarani sandaler samt Franklin Elman stilletter (2)
Daniele Ancarani sandaler samt Franklin Elman stilletter. Daniele Ancarani sandalerne er udført i rødt laklæder med lille spænde i forgyldt metal. Æske medfølger. Str. 38. Fremstår med minimale brugsspor. Franklin Elman sandaler med hæl. Udført i rosa satin med besætninger af sten. Æske og ...
Warennr.: 5241466
19:13:00
Burberry stilletter str, 37
Burberry stilletter str, 37. Stilletterne er udført i brunt kviltet læder, med spænde detaljer, og hardware af forgyldt metal samt hæl i træ. Dustbag medfølger. Hælhøjde ca. 7,5 cm. Fremstår med brugsspor.
Warennr.: 5275851
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 23.03.2019
20:13:00
Burberry, sorte støvler str 37,5
Burberry, sorte støvler str 37,5. Udført i sort nylon og læder, med kviltninger og hardware af forgyldt metal, samt lynlås lukning. Burberry pose medfølger. Fremstår med brugsspor.
Warennr.: 5274582
21:09:00
Burberry, bordeaux lakstøvler str. 37
Burberry, bordeaux lakstøvler str. 37. Udført i kviltet laklæder med hardware af forgyldt metal, samt pyntespænde og lynlåslukning. Dustbag og pose medfølger. Hælhøjde ca. 9,5 cm. Fremstår ubrugte.
Warennr.: 5274567
21:10:00
Christian Dior, mules med lås detalje, str. 36,5
Christian Dior, mules med lås detalje, str. 36,5. Udført i hvidt læder med spænde detalje i lyserødt monogram kanvas, samt med spænde og lille lås vedhæng i krom metal. Dustbag medfølger. Hælhøjde ca. 8,5 cm. Fremstår med brugsspor.
Warennr.: 5275102
EUR 268 DK, Herlev, Dynamovej 23.03.2019
21:10:00
Slam sejlersko, unisex, str. 40 (2)
Slam sejlersko, ruskind / læder, unisex, str. 40. Nye og ubrugte, dog er der spor efter prøvning af sko. (2)
Warennr.: 5266919

Neuware
EUR 161 DK, Odense, Kratholmvej 24.03.2019
12:33:00
Louis Vuitton, hvide sneakers
Louis Vuitton, hvide sneakers. Udført i hvidt læder med pyntestikninger i mørkerød. Med snørebånds charm logo i forgyldt metal, samt snørebånd i mørkerød. Louis Vuitton skrevet med guld bagtil, samt i kernelæderet på skotungen. Kommer med æske, dustbag og ekstra snørebånd. Gummisål. str. 7,5 UK ...
Warennr.: 5266852
EUR 403 DK, Herlev, Dynamovej 24.03.2019
14:23:55
EUR 201
Slam sejlersko, unisex, str. 44 (2)
Slam sejlersko, ruskind / læder, unisex, str. 44. Nye og ubrugte og i originale kasser, dog er der spor efter prøvning af sko. (2)
Warennr.: 5267289

Neuware
16:35:00
Axel Arigato, sneakers, str. 37
Axel Arigato, sneakers af kalveskind og blank metallisk cap-toe, str. 37. Nye og ubrugte og i original kasse. Vejl. pris 1399.
Warennr.: 5277247
EUR 134 DK, Odense, Kratholmvej 24.03.2019
19:02:00
Slam sejlersko samt Rock Spring elastisk sko, str. 39 (2)
Slam sejlersko, unisex samt Rock Spring, elastisk sko, unisex, begge i str. 39. Nye og ubrugte, dog kan der forekomme spor efter prøvning af sko. I originale kasser. (2)
Warennr.: 5266862

Neuware
19:34:00
Apair, kort støvle, sort ruskind, str. 37
Apair, kort støvle i sort ruskind. Str. 37, nye og ubrugte og i original kasse. vejl. pris. 1599.
Warennr.: 5277240
19:39:00
Ötillo, lærredssko samt VivoBarefoot læder sko, str. 39 (2)
Ötillo, lærredssko i farven sort/orange samt VivoBarefoot, model Porto Rocker High, snøresko i sort / brun læder, begge i str. 39, nye og ubrugte og i originale æsker. Vejl. pris henholdsvis 1200 og 1700. (2)
Warennr.: 5280997
EUR 295 DK, Odense, Kratholmvej 24.03.2019
19:46:00
Apair, kort støvle, sort læder, str. 38
Apair, kort støvle med spænde i sort læder. Str. 38, nye og ubrugte og i original kasse. Vejl. pris 1899.
Warennr.: 5277239
19:58:00
Vicini, 2 par stilletter (4)
Vicini, 2 par stilletter. Det ene par er udført i brunt læder, med hæl med påsatte detaljer. Str. 36. Hælhøjde ca. 9 cm. Fremstår med brugsspor. Et par sorte stilletter designet af Giuseppe Zanotti. Str. 37,5. Hælhøjde ca. 8 cm. Fremstår med brugsspor. (4)
Warennr.: 5275034
EUR 134 DK, Herlev, Dynamovej 24.03.2019
21:12:00
Adidas sneakers og timberland støvler (4)
Adidas sneakers og timberland støvler. Adidas sneakers udført i sort elastik og polyester, med klassisk hvid tå og sål i gummi. Str. 37,5. Fremstår med mindre brugsspor. Timberland støvler, udført i ruskind med snørebåndslukning og gummisål. Str. ca. 37. Fremstår med brugsspor. (4)
Warennr.: 5275057
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 24.03.2019
21:12:00
Prada, støvler og pumps med pailletter (4)
Prada, støvler og mules med pailletter. Støvlerne er udført i sort rulamsskind, med kilehæl samt snøredetalje. Dustbag medfølger. Str. 37. Hælhøjde ca. 9 cm. Fremstår med brugsspor. Pumps udført i gyldent læder påsat med paillet, samt besætninger af brunt læder, samt med hælspænde. Dustbag ...
Warennr.: 5275089
EUR 161 DK, Herlev, Dynamovej 24.03.2019
21:12:00
Manolo Blahnik, 2 stilletter og et par støvletter (6)
Manolo Blahnik, 2 stilletter og et par støvletter. Et par støvletter udført i sort laklæder med brogues detaljer og elastik. Dustbag medfølger. Str. 37. Hælhøjde ca. 5,5 cm. Fremstår med mindre brugsspor. Et par stilletter udført i sort læder. Dustbag medfølger. Str. 36,5. Hælhøjde ca. 8,5 cm. ...
Warennr.: 5274955
21:13:00
EUR 201
 1 2 3  >>