Kategorie  Schätzpreis
ListeGalerie Waren pro Seite
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Prada sneakers i ruskind str. 39
Prada sneakers i ruskind. Med gummisål og snude, samt udført i gråt ruskind og med snørebåndslukning. Dustbag medfølger. Fremstår med brugsspor.
Warennr.: 5532500
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 16.12.2019
13:54:04
Quick Step Large, 'Yatin' maskine til automatisk skoovertræk
Quick Step Large, 'Yatin' maskine til automatisk skoovertræk, 10 pakker one size plast overtræk medfølger, ligger i kassen. H.72 x 39 x 75 cm (emballagemål 86 x 42 x 79 cm) Ubrugt i original emballage. Modelfoto. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Warennr.: 5516563
EUR 201 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 16.12.2019
17:41:00
Bottega Veneta. Stilletter. Str. 40½
Bottega Veneta. Stilletter i bronzefarvet læder med klassisk snoet hæl. H. på hæl 11 cm. Str. 40½. Fremstår med få brugsspor på sål.
Warennr.: 5494857
EUR 134 DK, Roskilde, Store Hedevej 16.12.2019
20:14:00
Louis Vuitton. Sorte sneakers str. ca. 39½
Louis Vuitton. Sorte sneakers str. ca. 39½. Udført i Damier Ebene printet neopren med besætninger af ruskind og læder. Str. UK 5½. Fremstår med brugsspor.
Warennr.: 5533781
EUR 161 DK, Herlev, Dynamovej 17.12.2019
19:27:00
Prada Pumps, Gr.: 39,5
Prada Pumps, Gr.: 39,5, gefertigt aus Leder in schwarzer Farbe, lackiert, original Verpackung vorhanden.
Warennr.: 5484675

Neuware
EUR 300 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 17.12.2019
19:49:00
EUR 55
Ein Paar Pumps / Schuhe, Dolce & Gabana, Leder, Pelz, Metall und Glitzerpartikel, Italien
Ein Paar Pumps / Schuhe, Dolce & Gabana, Italien. Ein Paar Pumps mit verstellbarem Knöchelriemen, glatter Sohle und Blockabsatz, innenseitig aus goldfarbenem Leder, silbernen Glitzerpartikeln, polychromen Applikationen, sowie farbigem Pelzbesatz aus Nerz und Kaninchen, zertifizierte Materialien ...
Warennr.: 5485770
EUR 325 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 17.12.2019
21:13:00
EUR 55
Ein Paar Pumps / Schuhe, Dolce & Gabbana, 'Sequin Mary Jane Pump', Leder und Pailletten, Italien
Ein Paar Pumps / Schuhe, Dolce & Gabbana, 'Sequin Mary Jane Pump', Italien. Ein paar schwarze Pumps aus Leder, mit schwarzen Pailletten besetzt und Knöchelriemen, sowie Blockabsatz und glatter Sohle versehen, ober- und unterseitig mit Herstellerprägung/-ettikett, mit Originalkarton, Absatzhöhe: ...
Warennr.: 5485769
EUR 225 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 17.12.2019
21:14:00
Lara Bohinc boots i svart präglat blankt skinn
LARA BOHINC, boots i svart präglat blankt skinn med länkar i gulmetall, IT storlek 40, platåsula 1 cm, klackhöjd 11 cm
Warennr.: 5533844
EUR 188 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 18.12.2019
10:26:00
Sehen Sie mehr
Sigerson Morrison Silver Sandal
SIGERSON MORRISON, "Silver Sandal", sandaletter, made in Italy, stl. 38,5, dustbag och originalkartong medföljer
Warennr.: 5533862
11:20:00
Sehen Sie mehr
Louis Vuitton. Ankelstøvler sort ruskind, str. 38 (2)
Louis Vuitton. Et par ankelstøvler af sort ruskind med forgyldte detaljer og 1 cm. plateau. Lukning med snørebånd. Str. 38. Hælhøjde: 10 cm. Fremstår med få brugsspor, dog en mindre plet på højre snude. Original æske samt gavekvittering medfølger, dateret december 2011. (2)
Warennr.: 5526174
EUR 201 DK, Hørsholm, Hammervej 1 19.12.2019
20:35:00
Ralph Laurent stövlar
RALPH LAURENT, stövlar, brunt skinn, 1990-tal, storlek ca 39 1/2
Warennr.: 5535085
EUR < 125 SE, Stockholms Auktionsverk, Helsingborg 20.12.2019
12:06:00
Sehen Sie mehr
Stella McCartney sling-backs i plommonlila
STELLA MCCARTNEY, sling-backs i plommonlila lackat konstläder, IT storlek 39, klackhöjd ca 11,5 cm
Warennr.: 5535098
EUR 188 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 20.12.2019
12:19:00
Sehen Sie mehr
Hanna Sarén pumps
HANNA SARÉN, pumps, strlk 39, silverfärgat skinn, handsydda
Warennr.: 5535192
EUR < 125 SE, Stockholms Auktionsverk, Norrköping 20.12.2019
15:22:00
Sehen Sie mehr
Prada, Mokassins für Damen, Gr.:40,5
Prada, Mokassins für Damen, Gr.:40,5, gefertigt aus Wildleder, magenta pink Farbe, Original Verpackung vorhanden.
Warennr.: 5484685

Neuware
EUR 300 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 20.12.2019
20:10:00
Chloe, Ballerina, Gr.: 41
Chloe, Ballerina, Gr.: 41,gefertigt aus Wildleder, beige Farbe, Original Verpackung vorhanden. Zustand mit wenig Gebrauchsspuren.
Warennr.: 5484670
20:49:00