Kategorie  Schätzpreis
123» ListeGalerie Waren pro Seite
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Chanel, støvletter med snørebånd str. 37½
Chanel, støvletter med snørebånd str. 37½. Udført i sort ruskind med bredt bomulds snørebånd og oversize snøreringe. Hælhøjde ca. 9 cm, plateau ca. 1,5 cm. Fremstår med brugsspor.
Warennr.: 5362502
EUR 403 DK, Herlev, Dynamovej 15.11.2019
19:32:00
Prada, Mokassins für Damen, Gr.:40,5
Prada, Mokassins für Damen, Gr.:40,5, gefertigt aus Wildleder, magenta pink Farbe, Original Verpackung vorhanden.
Warennr.: 5484685

Neuware
EUR 300 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 15.11.2019
19:40:00
Louis Vuitton, hvide sneakers
Louis Vuitton, hvide sneakers. Udført i hvidt læder med pyntestikninger i mørkerød. Med snørebånds charm logo i forgyldt metal, samt snørebånd i mørkerød. Louis Vuitton skrevet med guld bagtil, samt i kernelæderet på skotungen. Kommer med æske, dustbag og ekstra snørebånd. Gummisål. str. 7,5 UK ...
Warennr.: 5347008
20:46:00
Prada Pumps, Gr.: 39,5
Prada Pumps, Gr.: 39,5, gefertigt aus Leder in schwarzer Farbe, lackiert, original Verpackung vorhanden.
Warennr.: 5484675

Neuware
EUR 300 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 16.11.2019
20:15:00
EUR 55
Cavalli. Tre par sko str. 37, 38 & 39. Ubrugte med mærker. (3)
Warennr.: 5495133
EUR < 125 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 17.11.2019
18:46:00
Maison Martin Margiela, Damenschuhe, Gr.: 40
Maison Martin Margiela, Damenschuhe, Gr.: 40, gefertigt aus grauem Leder, mit Label versehen, Original Etui vorhanden.
Warennr.: 5484689

Neuware
EUR 300 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 17.11.2019
19:55:00
Tods, Damenschuhe in weinrotem Lackleder, Gr.: 40
Tods, Damenschuhe in weinrotem Lackleder, Gr.: 40, Zustand mit geringfügigen Gebrauchsspuren.
Warennr.: 5484692
EUR 250 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 17.11.2019
20:00:00
Prada Stiefel, Größe 39,5
Prada Stiefel, Größe 39,5, gefertigt aus Wildleder in schwarzer Farbe, Zustand mit Gebrauchsspuren und kleinen Bestoßungen.
Warennr.: 5492067
20:05:00
Miu Miu, Damen Stiefeletten, Gr.: 40,5
Miu Miu, Damen Stiefeletten, Gr.: 40,5, gefertigt aus Leder, schwarz lackiert. Zustand mit geringfügigen Gebrauchsspuren.
Warennr.: 5484669
EUR 600 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 17.11.2019
20:05:00
EUR 45
Chloe, Ballerina, Gr.: 41
Chloe, Ballerina, Gr.: 41,gefertigt aus Wildleder, beige Farbe, Original Verpackung vorhanden. Zustand mit wenig Gebrauchsspuren.
Warennr.: 5484670
20:10:00
EUR 45
Miu Miu, Pumps, Gr.: 40
Miu Miu, Pumps, Gr.: 40, gefertigt aus Schlangenleder, original Verpackung vorhanden.
Warennr.: 5484684

Neuware
EUR 400 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 17.11.2019
20:10:00
EUR 45
Prada, Damenschuhe, Gr: 40
Prada, Damenschuhe, Gr: 40, gefertigt aus grünem Wildleder, original Verpackung vorhanden, Zustand mit geringfügigen Gebrauchsspuren.
Warennr.: 5484672
20:15:00
Miu Miu, Damenschuhe, Gr.: 40
Miu Miu, Damenschuhe, Gr.: 40, in silberner Farbe, gefertigt aus Leder, verziert mit weißen und silbernen Elementen, nummeriert: 5S9770 40, Original Verpackung vorhanden, Zustand mit geringfügigen Gebrauchsspuren, kleine Bestoßung am Rand.
Warennr.: 5484686
20:19:00
Dolce & Gabbana, Damenschuhe, Gr.: 38,5
Dolce & Gabbana, Damenschuhe, Gr.: 38,5 mit gelbem Strassbesatz, Original Verpackung vorhanden, Zustand mit geringfügigen Gebrauchsspuren. Ein Element fehlt.
Warennr.: 5484682
20:25:00
EUR 45
Louis Vuitton. Sneakers/Stiefel, 'Stephen Sprouse Leopard' Edition
Louis Vuitton. Sneakers/Stiefel, Stephen Sprouse, Leopard Edition. Gr. 38. Drei originale Schutzbeutel inkl. Äußerst selten angebotenes Modell.
Warennr.: 5471840
EUR 1.074 DK, Hørsholm, Hammervej 1 17.11.2019
20:48:00
EUR 161
Givenchy
GIVENCHY, skor, Italy, strl 38
Warennr.: 5501265
EUR 139 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 18.11.2019
14:50:00
Sehen Sie mehr
Alberto Fasciai, par støvler, str. 38
Alberto Fasciai, par håndsyede støvler af sort skind. Bagtil med lynlås samt knaplukning. Str. 38. Lette brugsspor. Dustbag og æske medfølger.
Warennr.: 5501668
EUR 161 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 18.11.2019
19:11:00
Louis Vuitton. Sneakers. Str. 10
Louis Vuitton. Røde sneakers, model Frontrow. Str. 10 (svarende til 44/45). Ekstra snørebånd medfølger. Original kasse og støvpose medfølger. Fremstår med brugsspor på bagklap, indvendigt ved hæl og sål. Kopi af kvittering medfølger.
Warennr.: 5494837
EUR 134 DK, Roskilde, Store Hedevej 18.11.2019
19:47:00
EUR 87
Salvatore Ferragamo, Mokassins, Gr. 41
Salvatore Ferragamo, Mokassins, Gr. 41, gefertigt aus Wildleder in schwarzer Farbe.
Warennr.: 5484693

Neuware
EUR 300 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 18.11.2019
20:20:00
Prada, Damensandale, Gr. 40,5
Prada, Damensandale, Gr. 40,5, gefertigt aus schwarzem Leder, Original Verpackung vorhanden, Zustand mit geringfügigen Gebrauchsspuren.
Warennr.: 5484665
20:29:00
Jil Sander, Damensandalen, Gr. 39,5
Jil Sander, Damensandalen, Gr. 39,5, gefertigt aus Leder, Original Verpackung vorhanden. Zustand mit wenig Gebrauchsspuren.
Warennr.: 5484663
20:45:00
Stella McCartney. Kilehæls sandaler med åben hæl str. 39
Stella McCartney. Kilehæls sandaler med åben hæl str. 39. Udført i leopard prikket kanvas. Hælhøjde ca. 11 cm, plateauhøjde ca. 4 cm. Dustbag medfølger. Fremstår med mindre brugsspor.
Warennr.: 5490931
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 18.11.2019
21:31:32
Marc by Marc Jacobs stiletter str. 39
Marc by Marc Jacobs stiletter str. 39. Udført i sort læder, med rund snude. Hælhøjde ca. 12 cm. Dustbag medfølger. Fremstår med mindre brugsspor.
Warennr.: 5490930
21:31:42
Ecco/LaCrosse. Tre par støvler, str. 40, 41 og 42 (3 par)
Ecco 3/4 støvle i brunlæder med plysfor og snørelukning, str. 41, Ecco ankelstøvle i lyst skind, str. 42 ligeledes med snører og LaCrosse 3/4 støvle i cognac farvet skind med uldfor og snøre lukning, str. 9 - svarende til dansk str. 40. Mindre brugspræ. 3 par.
Warennr.: 5503522
EUR 188 DK, Esbjerg, Oddesundvej 19.11.2019
19:03:00
Louis Vuitton. Stiletter. Str. 40½
Louis Vuitton. Stiletter med pels i Damier mønster og røde skindsnuder. Kvaster dekoreret med gyldne LV terninger. i Str. 40½. Hælhøjde 9 cm. Støvposer medfølger. Fremstår med brugsspor på sål og snudespids.
Warennr.: 5494898
EUR 134 DK, Roskilde, Store Hedevej 19.11.2019
19:39:00
Damenstiefel, Gr. 38,5
Damenstiefel, Gr. 38,5, gefertigt aus braunem Stoff.
Warennr.: 5484688

Neuware
EUR < 125 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 19.11.2019
20:19:00
Gucci. Damesko, sort lak og ruskind str. 37,5
Gucci. Damesko, sort lak og ruskind str. 37,5. Klassisk sko, 4 cm. hæl, gyldent logo. Opbygget af glat skind, lak og ruskind. Str. 37,5. Medfølgende dust bag. Fremstår med minimale brugsspor.
Warennr.: 5501858
EUR < 125 DK, Vejle, Dandyvej 19.11.2019
20:23:00
Pinko, Damenschuhe mit rotem Strassbesatz, Gr. 40
Pinko, Damenschuhe mit rotem Strassbesatz, Gr. 40, Original Verpackung vorhanden.
Warennr.: 5484680

Neuware
EUR 250 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 19.11.2019
20:30:00
Parti sikkerhedssko fra Mascot og MacMichael (14)
Parti sikkerhedssko fra Mascot og MacMichael bestående af str.: 1 str. 39 4 str. 40, 1 str. 41, 3 str. 47, 5 str. 48. Fremstår ubrugte i æsker. (14)
Warennr.: 5502930
EUR 268 DK, Herning, Engdahlsvej 19.11.2019
20:33:00
Eva Turner, Damenschuhe
Eva Turner, Damenschuhe, geferitgt aus schwarzem Leder, Original Verpackung vorhanden.
Warennr.: 5484676

Neuware
20:35:00
123»