Kategorie
Zeit
Schätzpreis
123»   Waren pro Seite   77 Ergebnisse ListeGalerie
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Entresæt - konsol med marmorplade, samt spejl (3)
Entresæt - spejl og konsol, forgyldt / delvist formstøbt materiale, plade af broget kunstmarmor, 20 årh. H. 82 cm. B. 85 cm. D. 34 cm. Spejl: 98x57 cm. Fremstår med brugsspor. (2)

Warennr.: 6117000
EUR 161 DK, Esbjerg, Oddesundvej 28.11.2021
19:02
Trip Trap. Entresæt med hattehylde (3)
Trip Trap. Entresæt med hattehylde, af sortmalet træ. Spejl H: 56 cm. Hylde L: 120 cm. Bord H: 90 cm. B: 74 cm. Fremstår med brugsspor og mærker. (3)

Warennr.: 6119668
EUR 268 DK, Vejle, Dandyvej 28.11.2021
19:41
EUR 148
Kai Kristiansen for Aksel Kjærsgaard. Spejl af palisander
Kai Kristiansen for Aksel Kjærsgaard. Spejl af palisander nr. 166. B. 59 H. 103,5 cm. Fremstår med brugsspor, ridser på træet.

Warennr.: 6117471
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 28.11.2021
19:42
Meget stort gråmalet spejl i empirestil
Meget stort gråmalet spejl i empirestil, profileret top og fyldninger med ornamentik, facetslebne 'antik' patinerede spejlglas. H.230 x 143 cm. Nyere fremstillet i ældre stil.

Warennr.: 6075489
EUR 537 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 28.11.2021
20:55
EUR 268
Kvadratisk spejle med ramme i genbrugsfyr. 100 x 100 cm. (12)
Kvadratisk spejle med ramme i massiv genbrugsfyr. 100 x 100 cm. Modelfoto.

Warennr.: 6094062

Neuware
EUR 403 DK, Esbjerg, Oddesundvej 29.11.2021
10:29
EUR 295
Kvadratisk spejle med ramme i massiv genbrugsfyr. 100 x 100 cm.

Warennr.: 6094060

Neuware
12:26
EUR 268
Spejl med ramme af hvid lakeret jern. H. 220 cm.
Spejl med ramme af hvid lakeret jern. H. 220. B. 120 cm. Kan hænge på langs og tværs. Fremstår med ridser på ramme, samt flækker i spejl

Warennr.: 6092500
EUR < 125 DK, Esbjerg, Oddesundvej 29.11.2021
13:06
Spejl med ramme af hvid lakeret jern. H. 180 cm.
Spejl med ramme af hvid lakeret jern. H. 180. B. 90 cm. Kan hænge på langs og tværs. Fremstår med ridser på ramme, samt flækker i spejl.

Warennr.: 6078667
13:22
Norm Architects for Menu. Model Norm Wall Mirror. Ovalt spejl grå
Norm Architects for Menu. Model Norm Wall Mirror. Ovalt spejl af grå pulverlakeret aluminium, kan hænges på anden led. Fremstillet hos Menu. H. 130 B. 40 D. 3,5 cm. Nedpakket i original brudt emballage. Modelfoto.vejl-udsalgspris 2799,-

Warennr.: 6094764

Neuware
EUR 215 DK, Herlev, Dynamovej 29.11.2021
15:09
EUR 134

Warennr.: 6094314

Neuware
15:45
EUR 134
Menu. Pepe Marble Mirror, Wall, Brass/Honed Brown
Menu. Pepe Marble Mirror, Wall, Brass/Honed Brown. 25 X 25 cm. Ø.20 cm. Nedpakket i original brudt emballage.vejl.udsalgspris 3499,-

Warennr.: 6094940

Neuware
EUR 201 DK, Herlev, Dynamovej 29.11.2021
16:08
EUR 134
Norm Architects for Menu. Model Norm Wall Mirror. Rektangulær spejl grå
Norm Architects for Menu. Model Norm Wall Mirror. Rektangulær spejl grå af grå pulverlakeret aluminium, kan hænges på anden led. Fremstillet hos Menu. H. 70 B. 50 D. 3,5 cm. Nedpakket i original brudt emballage. Modelfoto. vejl-udsalgspris 2199,-

Warennr.: 6094781

Neuware
EUR 161 DK, Herlev, Dynamovej 29.11.2021
16:10
Menu. Ovalt spejl. Model Norm 'grå'.
Menu. Ovalt spejl. Model Norm 'grå'. Ramme af pulverlakeret aluminium. 130 X 40 cm. Nedpakket i original emballage. Modelfoto Vejl.udsalgspris 2699,-

Warennr.: 6093973

Neuware
17:39
EUR 134

Warennr.: 6094946

Neuware
17:43
EUR 134

Warennr.: 6094156

Neuware
17:45

Warennr.: 6094942

Neuware
18:05
EUR 134
Empire spejl af mahogni.
Empire spejl af mahogni. H.158 B. 62 cm. Aldersrelateret brugsspor.

Warennr.: 6123125
EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 29.11.2021
18:06
Norm Architects for Menu. Model Norm Wall Mirror. Rektangulær spejl grå af grå pulverlakeret aluminium, kan hænges på anden led. Fremstillet hos Menu. H. 70 B. 50 D. 3,5 cm. Nedpakket i original brudt emballage. Modelfoto.vejl.udsalgspris 2199,-

Warennr.: 6094153

Neuware
18:11

Warennr.: 6109786

Neuware
18:21
EUR 134

Warennr.: 6094789

Neuware
18:41
Konsolspejl, mahogni
Konsolspejl af fineret og massiv mahogni. H. 144 B. 55 cm. Fremstår med brugsspor, lettere løs bagplade.

Warennr.: 6121590
EUR < 125 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 29.11.2021
18:45
Menu. Ovalt spejl. Model Norm 'grå'. Ramme af pulverlakeret aluminium. 130 X 40 cm. Nedpakket i original emballage. Modelfoto

Warennr.: 6093980

Neuware
EUR 188 DK, Herlev, Dynamovej 29.11.2021
18:53
EUR 134
Norm Architects for Menu. Model Norm Wall Mirror. Rektangulær spejl grå af grå pulverlakeret aluminium, kan hænges på anden led. Fremstillet hos Menu. H. 70 B. 50 D. 3,5 cm. Udstillingsmodel med håndteringsmærker. Modelfoto.vejl.udsalgspris 2199,-

Warennr.: 6095481

Neuware
18:57
Spejl med ramme af sort lakeret jern. H. 200 cm
Spejl med ramme af sort lakeret jern. H. 200 cm. B. 100 cm. Kan hænge på tværs og på langs. Fremstår med brugsspor samt med revne på ramme og løs glas

Warennr.: 6117613
19:02
Spejl
Spejl i ramme dekoreret med blomster, facetslebet spejl. H. 102. B. 87 cm. Enkelte mærker.

Warennr.: 6005393
EUR < 125 DK, Nivå, Stejlepladsvej 29.11.2021
19:05

Warennr.: 6094936

Neuware
19:11
EUR 134
Konsolspejl med granitplade.
Konsolspejl af lakeret mahogni og nøddetræ med granitplade. H.240 cm. B.57 cm D.30 cm. Fremstår med brugsspor, knækket top (medfølger i pose), løse samlinger, aslag på granitplade.

Warennr.: 6121603
20:06
Norm Architects for Menu. Model Norm Wall Mirror. Ovalt spejl grå af grå pulverlakeret aluminium, kan hænges på anden led. Fremstillet hos Menu. H. 130 B. 40 D. 3,5 cm. Nedpakket i original brudt emballage. Modelfoto.

Warennr.: 6094312

Neuware
20:27
EUR 134

Warennr.: 6094937

Neuware
20:41
EUR 134
Menu. Ovalt spejl. Model Norm 'grå'. Ramme af pulverlakeret aluminium. 130 X 40 cm. Nedpakket i original emballage. Modelfotovejl.udsalgspris 2799,-

Warennr.: 6093985

Neuware
20:56
EUR 134
123»