Kategorie  Schätzpreis
1234» ListeGalerie Waren pro Seite
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
SCO, herrecykel, 7678
SCO herrecykel med 21 gear. Stel str. 55. Stel nr. WBL17176J. Fremstår låst og med brugsspor. defekt sadel. smuds på tandhjul. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5522537
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 16.12.2019
11:45:00
Harley Davidson motorcykel, Shovel Head FLH 1200, 1969
Harley Davidson motorcykel, Shovel Head FLH 1200, årgang 1969, 3590 miles, gennemgribende renoveret i 2016 bla. med nye 1340 cylinder/stempler. Original udstødning, bag-gaffel og baghjul, ekstra fremflyttersæt samt en del diverse løsdele med følger. Kører stabilt og helt uden problemer. Fremstår ...
Warennr.: 5510473
EUR 11.812 DK, Odense, Kratholmvej 16.12.2019
15:17:23
EUR 8.859
Centurion, herrecykel, 7668
Centurion herrecykel med 8 gear og stel str. 60. Stel nr. WAK41953C. Fremstår låst og med brugsspor, rust på kæde, defekt sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5533157
15:23:00
Mercedes fælge med dæk
Fire alu fælge, original Mercedes til Mercedes 6Jx15 H2 ET44, Serie nr. A169 401 0002 monteret med continental 185/65 R 15 88T(4).
Warennr.: 5529934
EUR 268 DK, Helsingør, Støberivej 16.12.2019
15:46:00
EUR 94
Suzuki fælge 17
Suzuki fælge 17" alufælge uden dæk. Fremstår med brugsspor
Warennr.: 5530220
EUR < 125 DK, Helsingør, Støberivej 16.12.2019
15:48:00
MBK. Herrecykel, mørkegrå. 7534
MBK Smogbuster. Herrecykel. Mørkegrå. 7 gear. Stel str. 53. Stel nr.: WMB50127H. Brugsspor, herunder opskåret lås, rust på bagagebærer og trykket forgaffel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5532699
EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 16.12.2019
16:38:04
Puch. Damecykel, sort. 15449/18
Puch Bella Vista. Damecykel, sort. 3 gear. Stel str. 54. Stelnr.: WBL19019L. Overskåret lås. Fremstår med brugsspor, herunder rust på bagagebærer og stel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Midt- og Vestsjællands Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5527340
17:37:00
Kildemoes, damecykel, 7679
Kildemoes damecykel med 3 defekte gear og stel str. 50. Stel nr. WBK043665X. Fremstår låst og med brugsspor. defekt sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5522540
17:55:00
Centurion. Damecykel, grå. 7692
Centurion Challenger. Damecykel, grå. 7 gear. Stel str. 55. Stelnr.: WAK31396F. Brugsspor, herunder opskåret lås, manglende støtteben, lidt rust og skrammer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5526122
18:14:00
Mustang. Damecykel, sort. 13092/37
Mustang Dagmar. Damecykel, sort. 7 gear. Stel str. 50. Stelnr.: WDB156269G. Overskåret lås. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Defekt gear og forskærm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Midt- og Vestsjællands Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5527372
18:15:00
Nishiki. Herrecykel , sølvfarvet. 7610
Nishiki City Hybrid 207. Herrecykel, sølvfarvet. 3 gear. Stel str. 59. Stelnr.: WN06534Z. Brugsspor, herunder opskåret lås, rust. Defekt sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5525115
18:53:00
Batavus. Herrecykel, sort. 7585
Batavus Allegro. Herrecykel, sort. 7 gear. Stel str. 58. Stelnr.: WTVU188422Z. Brugsspor, herunder opskåret lås, lidt rust. Sadel mangler. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5525122
18:53:00
Kildemoes. Damecykel, lyserød. 7707
Kildemoes Classic. Damecykel, lyserød. 7 gear. Stel str. 51. Stelnr.: WBK106770Z. Brugsspor, herunder opskåret lås, lidt rust. Defekt gear. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5524867
18:56:00
Batavus. Damecykel, sølvfarvet. 7598
Batavus Brighton. Damecykel, sølvfarvet. 7 gear. Stel str. 54. Stelnr.: WTVBA4082931J. Brugsspor, herunder opskåret lås, rust. Overmalet med spraymaling. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5525217
18:56:00
Marinepool, redningsveste (6)
Marinepool, 6 redningsveste. Vægt min. 40 kg. Brystmål 55-140 cm. Nye og ubrugte, 5 i orginal indpakning. (6)
Warennr.: 5519624
EUR 322 DK, Odense, Kratholmvej 16.12.2019
19:07:00
EUR 161
MBK. Damecykel, hvid. 7700
MBK Octane Plus. Damecykel, hvid. 3 gear. Stel str. 50. Stelnr.: WMB42912C. Brugsspor, herunder opskåret lås, manglende støtteben, rust og skrammer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5526125
19:12:00
Van de Falk. Damecykel, gråblå. 7538
Van de Falk. Damecykel, gråblå. 3 gear. Stel str. 56. Stel nr.: WGH913213K. Brugsspor, herunder ridser og afskalninger på stel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5532123
19:19:00
Batavus. Damecykel, grå. 7695
Batavus AtMos. Damecykel, grå. Stel str. 47. Stelnr.: WTVBA6093282A. Brugsspor, herunder opskåret lås, rust på kæde. Defekt gear og sæe, manglende bagskærm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5524880
19:24:00
Stevens, tricykel i carbon monteret med ultegra.
Stevens, tricykel i carbon, model Trfeo 2015 fuldt monteret med Shimano Ultegra. Størrelse M/56. Dura Ace hjul, Aura-Pro cockpit. Stel nr. WBH102568L. Fremstår med alm. brugsspor. Pedaler medfølger ikke.
Warennr.: 5522775
EUR 1.611 DK, Herlev, Dynamovej 16.12.2019
19:31:00
EUR 510
Cruiser herrecykel med 7 gear - Grøn
Retro Cruiser MICARGI Cheetah Herrecykel med Grøn stel, 7 Shimano gear. Udstillingsmodel, cyklen leveres samlet som på billed, dog kun samlet til fotobrug, det anbefales at efterspænde alle dele inden kørsel. Det anbefales at notere stel nr. ned da Lauritz.com ikke gemmer disse.
Warennr.: 5382653

Neuware
EUR 403 DK, Roskilde, Store Hedevej 16.12.2019
19:52:00
EUR 215
Bordtennisbord, komplet med bat, bolde og net
Bordtennisbord, komplet med bat, bolde og net. Mål: L. 274 cm, B. 152,5 cm, H. 76 cm. Kan slås op så den ikke fylder og køres på hjul. Fremstår ubrugt i original emballage. (modelfoto).
Warennr.: 5526142

Neuware
EUR 403 DK, Herning, Engdahlsvej 16.12.2019
20:04:00
Batavus, damecykel, 7441
Batavus damecykel med 7 gear og stel str. 52. Stel nr. WTVBA6268127A. Fremstår ulåst og med brugsspor, rust på kæde, samt defekte skærme og kurv. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5527572
20:08:00
Kleines Motorrad / custom motor bike / Mini chopper 4 -Takt Motor aus USA
Motorrad / custom motor bike / Mini Chopper mit 4 -Takt Motor. Ursprünglich als Bausatz ohne Straßenzulassung aus den USA importiert - der Hersteller oder technische Daten sind leider nicht bekannt. Maße ca. H. 78 cm, L. 175 cm, T. 70 cm. Einige kleine Gebrauchsspuren, Kunststoffschutzbleche und...
Warennr.: 5492504
EUR 500 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 16.12.2019
20:33:00
EUR 275
3 i én spillebord (bordtennis, hockey, poolbord)
3 i én spillebord med bordtennis, hockey og pool. Mål: L. 212 cm, B. 121 cm, H. 81 cm. Komplet med kugler, trekant, net, bolde, 2 poolkøer, 2 bat, 2 stødere og 2 puck. Fremstår ubrugt i original emballage. (modelfoto).
Warennr.: 5522722

Neuware
EUR 537 DK, Herning, Engdahlsvej 16.12.2019
20:45:00
EUR 101
Raleigh, Herrecykel. 7299
Raleigh, Herrecykel med 7 gear samt defekt håndbremse. Stel str. 60. Stel nr. WN34157S. Fremstår låst med brugsspor samt slitage, mangler olie. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Warennr.: 5527571
20:53:00
Samling redningsveste samt 2 par sejlerstøvler. Base, Baltic m.m (8)
Samling redningsveste m.m. bestående af: Base redningsvest str. S/M, 50-70 kg. Brystmål 80-100 cm. Baltic vest, model Hamble til dame, str. S/M, 50-60 kg. brystmål 82x98 cm. Baltic junior vest, 40-50 kg. Brystmål 67-87 cm.Baltic vest 40 kg. Base multisport vest, str. S, 40-60 kg. Lalizas vest, ...
Warennr.: 5519675
EUR 349 DK, Odense, Kratholmvej 16.12.2019
20:58:00
Jagaur MK2 1961 3,8L
Jagaur MK2, 1961 Modell 3,8L, 6 Zylinder Motor. Weiß mit rotem Interieur. Knock off Felge mit vier Sommerreifen, neue Winterreifen mit pulverlackierten Felgen gleichen Typs inkl. Das Auto wurde 1994 aus Schweden importiert. Erste Zulassung in Norwegen 12.08.94. VIN Nr. 1J1915. Reifenmaße original...
Warennr.: 5497301
EUR 42.659 NO, Fredrikstad, Strykerveien 19 16.12.2019
21:37:00
EUR 8.532
1984 Chevolet Corvette C4 Targa
1984 Corvette C4, Schwarz mit rotem Interieur. Zugelassenes Auto mit rostfreien Auspuff. A/C Startsperre, sowie DEFA Alarm. Vor kurzem gewartet mit neuer Batterie, Zündkabel und Zündstifte. Benzinfilter und Ölwechsel. G-Force Reifen. Gut funktionierende Musikanlage. Altersbedingter Zustand. 87281...
Warennr.: 5309809
EUR 15.377 NO, Fredrikstad, Strykerveien 19 16.12.2019
21:39:00
EUR 2.976
Ferrari 365, GT V12 1972. 2+2
Ferrari GT 1972, 4,4L V12. 124000 km. Schaltgetriebe. Motor vor kurzem gewartet, neue Dichtungen montiert und eingestellt. Interieur aus schwarzem Leder, in originalem Finish. Der Lack zeigt kleinere altersbedingte Spuren. Seltenes Auto, es wurden ca. 500 Stück gefertigt. Baujahr 1972 wurde aber ...
Warennr.: 5314437
EUR 94.246 NO, Fredrikstad, Strykerveien 19 16.12.2019
21:39:00
EUR 23.810
Ford Mustang 1967 Fastback
Mustang 1967 Fastback, neu 302 ci. ca 1500 Miles. Neu restauriertes c4 Automatikgetriebe, neuer Konverter. Ohne norwegische Steuern. Gebaut als Stuntauto für den Film 'The Dukes of Hazzard' von 2005 mit u.a. Jessica Simpson, Seann William Scott, Johnny Knoxvil und Christopher McDonald als Boss ...
Warennr.: 5309907
EUR 69.444 NO, Fredrikstad, Strykerveien 19 16.12.2019
21:40:00
EUR 1.736