Kategorie
Zeit
Schätzpreis
1234»   Waren pro Seite   118 Ergebnisse ListeGalerie
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Raleigh. Herrecykel, blå/grå. 6113
Raleigh Sidon. Herrecykel, blå/grå. Uden gear. Stel str. 60. Stel nr. WN58491A. Fremstår med brugsspor, herunder opskåret lås, defekte skærme, hul i saddel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 5714975
EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 07.08.2020
16:50
Raleigh. Damecykel, sort. 6083
Raleigh Sidor. Damecykel, sort. 7 gear. Stel str. 56. Stel nr. WN70664C. Fremstår med brugsspor, herunder opskåret lås, rust og hul i saddel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 5714994
17:31
Centurion. Damecykel, sort. 6115
Centurion Le Mans. Damecykel, sort. Stel str. 56. Stel nr. WAK51599A. Fremstår med brugsspor, herunder opskåret lås, defekt gear, manglende håndtag, styrfitting med defekte kuglelejre, rust og ridser. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne ...

Warennr.: 5714986
17:40
Kildemoes. Damecykel, rød. 6103
Kildemoes Fanti. Damecykel, rød. Stel str. 48. Stel nr. WBK100553P. Fremstår med brugsspor, herunder manglende saddel, defekt gear. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 5714970
Kildemoes, damecykel, 6347
Kildemoes damecykel med 7 gear og stel str. 49. Stel nr. WBK247684A. Fremstår låst og med brugsspor. Skærme, knækket eller mangler. Rust på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 5729785
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 08.08.2020
11:36
Centurion, damecykel, 6340
Centurion damecykel med 7 gear og stel str. 53. Stel nr. WAK44500C. Fremstår låst og med brugsspor. Rust på kæde. defekt sadel med hul. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 5729777
11:37
Kildemoes, herrecykel, 6327
Kildemoes herrecykel med 3 gear og stel str. 54. Stel nr. WBK031493E. Fremstår låst og med brugsspor, rust på kæde. Defekte greb på styr. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 5729763
11:37
Centurion, damecykel, 6322
Centurion damecykel med 7 gear og stel str. 50. Stel nr. WAK52354B. Fremstår låst og med brugsspor, defekt greb på styr og mangler "hus" på gearskifter.

Warennr.: 5729759
11:37
Everton, damecykel, 6364
Everton damecykel med 7 gear og stel str. 49. Stel nr. WBK174387V. Fremstår ulåst og med brugsspor, knækkede og defekte skærme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 5729952
11:38
Kildemoes, damecykel, 6363
Kildemoes damecykel med 7 gear og stel str. 42. Stel nr. WBK404667B. Fremstår låst og med brugsspor. Rust på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 5729951
11:46
Centurion, herrecykel, 6296
Centurion herrecykel med 3 gear og stel str. 63. Stel nr. WAK99688R. Fremstår ulåst og med brugsspor, kraftig rust på kæde, samt knækket skærm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 5722783
11:56
Centurion, damecykel, 6303
Centurion damecykel med 7 gear og stel str. 44. Stel nr. WAK34163T. Fremstår låst og med brugsspor. Defekt sadel. Kraftig rust på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 5722793
11:56
MBK, damecykel, 6255
MBK damecykel med 7 gear og stel str. 51. Stel nr. WMB60635E. Fremstår låst og med brugsspor. Kraftig rust på kæde. Defekt sadel med hul. Samt skævt, stramt styr. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 5718564
11:57
Kildemoes, herrecykel, 6254
Kildemoes herrecykel med 7 gear og stel str. 45. Stel nr. WBK905174G. Fremstår ulåst og med brugsspor. Defekt sadel. Rust på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 5718563
11:57
Centurion, damecykel, 6171
Centurion damecykel med 7 gear og stel str. 50. Stel nr. WAK39203S. Fremstår låst og med brugsspor, defekt sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 5718431
11:58
Everton damecykel
Everton, damecykel, rødlakeret. Stel nr. EE21906P. Med 3 Torpedo gear, håndbremse, er monteret med kurv foran. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, ridser, mærker, kraftig smuds samt rust, flade dæk. Cyklen er ulåst, men der medfølger ikke nøgle Denne vare er en del af auktioner over ...

Warennr.: 5707233
EUR < 125 DK, Odense, Kratholmvej 08.08.2020
13:08
MBK, damecykel, 53 cm
MBK, Damecykel. lyslilla lakeret, 7 gear og håndbremse. Stelnr. WMB58599E. Fremstår med brugsspor, smudsog rust, samt defekt ringeklokke, flade dæk, og knækket støtteben. Cykle er aflåst, nøgle medfølger ikke. Stelh. 53 cm. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra...

Warennr.: 5704283
13:11
Kildemoes. Damecykel, blå. 6089
Kildemoes Colibri. Damecykel, blå. 7 gear. Stel str. 52. Stel nr. WBK128875U. Fremstår med brugsspor, herunder opskåret lås, defekt støtteben, hul i saddel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 5714997
EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 08.08.2020
13:32
MBK, damecykel, 6373
MBK damecykel med 7 defekte gear og stel str. 45. Stel nr. WMB47682D. Fremstår låst og med brugsspor. Defekt sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 5729961
15:37
Centurion, damecykel, 6337
Centurion damecykel med 3 gear og stel str. 48. Stel nr. WMB52132Z. Fremstår ulåst og med brugsspor, knækket kædeskærm, defekt sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 5729774
15:37
Raleigh. Herrecykel, grå. 6086
Raleigh Contest. Herrecykel, grå. Uden gear. Stel str. 56. Stel nr. WN22194V. Fremstår med brugsspor, herunder opskåret lås, defekt saddel, defekte eger og forskærm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 5714995
15:51
Centurion. Herrecykel, grå. 6081
Centurion Basic. Herrecykel, grå. Uden gear. Stel str. 60. Stel nr. WAK39002X. Fremstår med brugsspor, herunder opskåret lås, defekter eger, forbremse og hul i saddel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 5714993
16:00
Vintage cykel med Columbus Aelle ramme, Shimano 105
Vintage cykel, italiensk håndbygget Columbus Aelle 3-rørs stålramme lakret i pink perlemor, monteret med 12 speed Shimano 105 gear og forkromet forgaffel, er bygget og håndmalet hos Design Cykler i Odense i 1989. Den står originalt, som da den blev bygget i ’89. Den er monteret med Shimano 105 ...

Warennr.: 5713084
EUR 1.074 DK, Odense, Kratholmvej 08.08.2020
16:03
EUR 228
Ebsen, herrecykel, 6384
Ebsen herrecykel med 7 gear og stel str. 51. Stel nr. WIC030647E. Fremstår låst og med brugsspor, rust på kæde, defekt og løs sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 5729972
16:38
Kildemoes, damecykel, 6388
Kildemoes damecykel med 7 defekte gear og stel str. 52. Stel nr. WBK109036T. Fremstår låst og med brugsspor, rust på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 5729978
17:38
Jensen, damecykel, 6241
Jensen damecykel med 8 gear og stel str. 52. Stel nr. WLJ111042E. Fremstår ulåst og med kraftig rust på kæden. Defekt sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 5733519
18:39
Sort Jernhest - Karet Ladcykel med god plads
Sort Jernhest - Karet Ladcykel med god plads, baghjulsstyret. Fremstår ulåst og med brugsspor og defekter kan forkomme, men de har tidligere været serviceret. Auktioner over Cykelteket.

Warennr.: 5715071
EUR 1.342 DK, Helsingør, Støberivej 08.08.2020
19:27
EUR 698
Centurion, damecykel, 6334
Centurion damecykel med 8 gear og stel str. 47. Stel nr. WAK48202X. Fremstår låst og med defekt forhjul. Rust på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 5729770
19:37
AMD, el ladcykel, 6216
AMD el ladcykel med 6 gear og stel str. 50. Stel nr. WDAN1660J. Fremstår låst og med brugsspor. Mangler nøgler og batteri. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 5733682
EUR 537 DK, Herlev, Dynamovej 08.08.2020
19:46
EUR 255
Kildemoes. Herrecykel, sølv. 6099
Kildemoes Street. Herrecykel, sølv. Stel str. 58. Stel nr. WBK395657B. Fremstår med brugsspor, herunder opskåret lås, defekt gear og saddel, rust. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Warennr.: 5733390
19:51