Kategorie  Schätzpreis
Nur deLuxe-Artikel Nur Artikel in der gewählten Sprache Gebrauchtwaren
  ListeGalerie Waren pro Seite
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Streetgolf to sæt (2)
Streetgolf. 2 komplette street golf sæt. Hver sæt indeholder. te køler; 7-jern, wedge (56 grader), putter (alle 3 dele produceret i 431-stål) 1stk. bag. 2 stk. Streetgolf bold. 1 stk. flaghul. 25 stk. scorecards. 1 sæt regler. (2)
Warennr.: 5278770
EUR 134 DK, Roskilde, Store Hedevej 24.03.2019
19:14:00
NiteRider. Genopladelig dykkerlygte
NiteRider. Genopladelig undervands halogenlygte med batteripakke. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme.
Warennr.: 5276237
EUR 201 DK, Aarhus, Egå Havvej 24.03.2019
20:15:00
Poolbord 6 fod med tilbehør.
Seks fods poolbord med ramme med underløbs retursystem, to køer, kuglesæt, kridt, trekant samt børste medfølger. Justerbare ben. L.183 B.91 H.79 cm. Fremstår ny og usamlet i original emballage.
Warennr.: 5252711

Neuware
EUR 456 DK, Herning, Engdahlsvej 25.03.2019
17:18:00
EUR 228
Body Bike spinningcykel, Supreme
Body Bike spinningcykel, Supreme. Indendørs spinningcykel. Justerbar højde. H. 97 cm. L. 108 cm. Fremstår med rust ved pedaler samt ridser og brugsspor.
Warennr.: 5220459
EUR 201 DK, Herlev, Dynamovej 25.03.2019
19:22:00
Kentauer, Ithaka. Dressursattel, 17,5 Zoll/ 2. Aus schwarzem Leder, unbenutzt
Kentauer, Ithaka. Dressursattel, 17,5 Zoll/ 2. Aus schwarzem Leder. Unbenutzt/minimale Hantierungsspuren. Cover inkl. Neupreis ca. DKK 11.000.
Warennr.: 5259533
EUR 940 DK, Esbjerg, Oddesundvej 25.03.2019
19:46:00
EUR 456
Golfudstyr: King Snake mm (11)
Golfudstyr: Samling golfkøller og jern fra King Snake og Impact bestående af 10 jern (1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, pottere). Fremstår med brugsspor.
Warennr.: 5274174
EUR 268 DK, Herning, Engdahlsvej 26.03.2019
21:18:00
Håndbygget langbue med tilbehør
Håndbygget langbue af bla. rosentræ. L. 180 cm. taske med snor, handsker, pile samt pose til bue medfølger.
Warennr.: 5268135
EUR 201 DK, Helsingør, Støberivej 27.03.2019
19:36:00
EUR 148
Golfsæt. Vogn, taske samt køller. BayHill By Palmer, Viper
Golfsæt bestående af vogn, taske samt køller. Køller: BayHill By Palmer, Viper. Taske fra Greenfield. Viper vogn. Fremstår med brugsspor.
Warennr.: 5282678
EUR 161 DK, Herning, Engdahlsvej 28.03.2019
20:38:00
Golfsæt. Vogn, taske samt køller. OGIO Sport, Viper, Callaway, Wilson
Golfsæt bestående af vogn, taske samt køller. Køller fra Viper, Wilson, Callaway. Taske fra OGIO Sport. Fremstår med kraftige brugsspor.
Warennr.: 5282677
20:42:00