Kategorie  Schätzpreis
ListeGalerie Waren pro Seite
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Bordtennisbord, komplet med bat, bolde og net
Bordtennisbord, komplet med bat, bolde og net. Mål: L. 274 cm, B. 152,5 cm, H. 76 cm. Kan slås op så den ikke fylder og køres på hjul. Fremstår ubrugt i original emballage. (modelfoto).
Warennr.: 5526142

Neuware
EUR 403 DK, Herning, Engdahlsvej 16.12.2019
20:04:00
3 i én spillebord (bordtennis, hockey, poolbord)
3 i én spillebord med bordtennis, hockey og pool. Mål: L. 212 cm, B. 121 cm, H. 81 cm. Komplet med kugler, trekant, net, bolde, 2 poolkøer, 2 bat, 2 stødere og 2 puck. Fremstår ubrugt i original emballage. (modelfoto).
Warennr.: 5522722

Neuware
EUR 537 DK, Herning, Engdahlsvej 16.12.2019
20:45:00
EUR 101
Ribbe af fyrretræ
Ribbe af fyrretræ til vægmontering, H. 235 B. 71 D. 16 cm. Fremstår med brugsspor; ridser, skrammer, malerpletter; bagkant nederst med senere udskæringer.
Warennr.: 5532617
EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 18.12.2019
20:12:00
Poolbord 6 fod med tilbehør.
Seks fods poolbord med ramme med underløbs retursystem, to køer, kuglesæt, kridt, trekant samt børste medfølger. Justerbare ben. L.183 B.91 H.79 cm. Fremstår ny og usamlet i original emballage.
Warennr.: 5252711

Neuware
EUR 456 DK, Herning, Engdahlsvej 19.12.2019
14:24:16
EUR 228