Kategorie
Zeit
Schätzpreis
   Waren pro Seite   6 Ergebnisse ListeGalerie
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Sportsbue
Archery, Sportsbue i træ og kompositmateriale. L. 168 cm. Fremstår med minimale brugsspor. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange forskellige varer på auktion

Warennr.: 5734349
EUR < 125 DK, Odense, Kratholmvej 09.08.2020
11:03
Kajak Let

Warennr.: 5695552

Neuware
EUR 537 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 10.08.2020
18:35
EUR 134
Kajak Army
Kajak af hård plast. 4 holder til fiskestænger. Der medfølger 1 stk. pagaj, 1 stk. sæde med rygstøtte. 2 lukket rum med låg. Vægt 22 kg. Bæreevne 150 kg. Størrelse 295 * 80 * 38 cm. Fremstår i original emballage. Modelbilleder

Warennr.: 5735311

Neuware
EUR 483 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 10.08.2020
20:25
EUR 255
Kajak Army Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5735311

Warennr.: 5737436

Neuware
EUR 483 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 12.08.2020
19:34
Feinwerkbau Oberndorf, Match-Armbrust, Eiche, Stahl, Deutschland
Feinwerkbau Oberndorf, Match-Armbrust, Eiche, Stahl, Deutschland. Armbrust mit einem Schaft aus lasierter Eiche und einem Bogen aus schwarzem Stahl mit einer Stahldraht-Sehne, Zielfernrohr und Wasserwaage, sowie am Lauf bezeichnet, H.22cm, L.112cm, B.61cm, altersgemäße Gebrauchs- und Reibespuren,...

Warennr.: 5712003
EUR 500 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 12.08.2020
21:46
EUR 45
105 - Golfset 1900-talets första hälft
GOLFSET, bestående av liten golfbag i axelmodell, smärting med skinndetaljer, samt (4) klubbor med ekskaft, bl a Invicta, Army & Navy, London, 1900-talets första decennier

Warennr.: 5724499
EUR < 125 SE, Stockholms Auktionsverk, Helsingborg 21.08.2020
10:00
Sehen Sie mehr