Kategorie
Zeit
Schätzpreis
1234»   Waren pro Seite   94 Ergebnisse ListeGalerie
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Louis Vuitton, skuldertaske, model Noé, af brunt epilæder,
Louis Vuitton, skuldertaske, model Noé, af brunt epilæder, justerbar skulderrem af læder, snørelukning, et stort indvendigt rum. Produktionsnummer AR1003. H. 27 L. 25 B. 19 cm. Fremstår med brugsspor og patineret.

Warennr.: 6122569
EUR 403 DK, Nivå, Stejlepladsvej 28.11.2021
19:31
EUR 322
Hugo Boss m.fl. To par solbriller og to kreditkortholdere (4)
Et par grå Hugo Boss solbriller, et par vinrøde Dolce & Gabbana solbriller, en Montblanc pas- og dokumentholder af sort læder og en Hugo Boss kreditkortholder af sort læder. Alle dele i tilhørende etuier eller kasser. Fremstår med brugsspor. (4)

Warennr.: 6120888
EUR 268 DK, Vejle, Dandyvej 28.11.2021
20:15
EUR 201
Louis Vuitton. Rygsæk model Bosphore
Louis Vuitton. Rygsæk model Bosphore M40107, af monogram canvas med kernelæderbesætning, front med lommer, interiør med stort rum. H. 37, B. 32, D. 20 cm. Fremstår let og jævnt patineret.

Warennr.: 6120334
EUR 671 DK, Esbjerg, Oddesundvej 28.11.2021
20:24
EUR 537
Vintage taske af alligatorskind, ca. 1960'erne
Vintage attachétaske af alligatorskind, indvendigt med større og mindre rum, nogle bag lynlås og knapper, ca. 1960'erne. H. 31. L. 45 cm. Fremstår med brugsmærker.

Warennr.: 6120986
EUR 134 DK, Vejle, Dandyvej 28.11.2021
20:26
EUR 174
Louis Vuitton Cruiser 45. Stor rejsetaske.
Louis Vuitton. Stor rejsetaske model Cruiser 45 udført af klassisk monogram kanvas med besætning af kernelæder. Indvendigt med et rum samt sidelomme. H. ca. 33 cm, L. 45 cm, D. 25 cm. Dustbag medfølger. Fremstår med mindre brugspæg/ patinering på læder.

Warennr.: 6119078
EUR 940 DK, Esbjerg, Oddesundvej 28.11.2021
20:36
EUR 671
Gucci. Skuldertaske. Model 'Swing Tote Mini'
Gucci. Skuldertaske. Swing Tote Mini, af pink kalveskind, "Pink Pebbled Calfskin". Indvendigt et rum med tre sidelommer, den ene med lynlås. Magnetlukning. For af naturfarvet lærred. H. 20, B. 25, D. 11,5 cm. Serienummer 368827.213048. Medfølgende Name Tag. Fremstår med minimale brugsspor i ...

Warennr.: 6091986
EUR 671 DK, Nivå, Stejlepladsvej 28.11.2021
21:07
EUR 537
Chanel, Schultertasche Modell GST 'Grand Shopping Tote'
Chanel, Schultertasche Modell GST 'Grand Shopping Tote' aus braunem abgestepptem 'Kaviar' Leder, Front mit Logo. Hardware aus vergoldetem Metall. Riemen aus geflochtenem Leder und vergoldetem Metall. Innen drei Fächer, davon eins mit Reißverschluss, sowie Seitenfächer. H. 24 cm, B. 35 cm, T. 13 ...

Warennr.: 6122102
EUR 2.953 DK, Nivå, Stejlepladsvej 28.11.2021
21:10
EUR 2.148
Louis Vuitton. Rejsetaske, Epicea Helanga.
Louis Vuitton. Rejsetaske, Epicea Helanga 1 Poche udført af grøn Taiga læder og gyldent hardware. Datokode VI0915. H. 42, B. 56, D. 17 cm. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning samt stort åbent siderum. Foer af gråt ruskind. Dustbag medfølger. Fremstår med brugsspor.

Warennr.: 6083066
EUR 805 DK, Herlev, Dynamovej 29.11.2021
12:03
EUR 537
Louis Vuitton. Attachemappe model Serviette Kazan Taiga.
Louis Vuitton. Attachemappe model Serviette Khazan Taiga. B. 38, H. 30, D. 10 cm. Indvendig et stort rum samt sidelomme og lomme til mobiltelefon. Flap med dobbelt spændelukning af gyldent metal. . Udvendig to lommer samt åbent siderum bag. Mørkegrøn. Indvendig grønt læder. Fremstår med ...

Warennr.: 6092280
EUR 537 DK, Herlev, Dynamovej 29.11.2021
12:06
EUR 403
Mulberry, taske i rød laklæder. Model, Bayswater.
Mulberry, taske i rød laklæder. Model, Bayswater. Tasken er med klassisk drejelås. Indvendigt med et rum samt inderlomme med lynlåslukning. H. ca. 20 cm, B. ca. 32 cm, D. ca. 14 cm. Fremstår med alm. brugsspor og pletter indvendigt. Der medfølger dustbag

Warennr.: 6069557
EUR 403 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 29.11.2021
16:06
EUR 295
Louis Vuitton monogram Leather pung
Louis Vuitton, pung af monogram læder med forgyldt stiklås. Indvendigt med rum til sedler, foto og kort, bagside med rum til mønter. Æske medfølger. 10x22x3 cm. Brugsspor samt mindre slid på hjørner.

Warennr.: 6123064
EUR 134 DK, Odense, Kratholmvej 29.11.2021
19:20
Picard taske kalv Croco-print 501124
H 21cm x B 31cm 16,5cm ex-hank

Warennr.: 6122413

Neuware
EUR 322 DK, Nivå, Stejlepladsvej 29.11.2021
19:24
EUR 188
BLYFRI. 'Cube' taske, sort kalveskind
BLYFRI. 'Cube' taske udført i sort kalveskind. Tasken fungerer som ryg-, skulder- og kabinetaske. Tasken har stort rum i midt med plads til opbevaring og rum på bagside til remme m.v. 52x34x20 cm. Kan bære op til 32 l - 27 kg. BLYFRI er et dansk mærke. Dustbag. Fremstår ubrugt. Ca. vejl. pris ...

Warennr.: 6081541
EUR < 125 DK, Vejle, Dandyvej 29.11.2021
19:26
Mulberry. To håndtasker af scotch grain med læderbesætninger (2)
Mulberry. To vintage håndtasker, heraf én med medfølgende skulderrem, udført af sort scotch grain med mørkebrune læderbesætninger og detaljer. Indvendigt er begge tasker forsynet med ét åbent rum med sidelomme bag lynlåslukke, foer af bomuldsstof med Mulberry signatur tern. Mål, stor taske: L. 20...

Warennr.: 6120818
19:47
EUR 87
BLYFRI. 'Globe' taske, sort kalveskind
BLYFRI. 'Globe' taske udført i sort kalveskind. Tasken fungerer som kabine-, ryg- og skulder taske. Tasken har stort rum i midt med plads til opbevaring af pc og rum på bagside til remme m.v. 45x30x20 cm. Kan bære op til 27 liter - 22 kg. BLYFRI er et dansk mærke. Dustbag medfølger. ca. vejl. ...

Warennr.: 6081553
19:56
Picard taske kalv Croco-print 501118
H 25cm x B 39cm x D16cm x-hank

Warennr.: 6122411

Neuware
EUR 349 DK, Nivå, Stejlepladsvej 29.11.2021
20:10
EUR 188
Gucci. Schultertasche Modell 'Dyonisus Mini' aus braunem Leder
Gucci. Schultertasche Modell 'Dyonisus Mini' aus braunem Leder mit eingesetztem Canvasstück in Guccis Signaturfarben, Front mit vergoldetem 'Tiger Head' Schiebeverschluss. Innen ein Fach mit Stofffutter mit Blumenmuster, vorne Tasche mit Klappe. Kette aus oxidiertem Metall. Seriennummer ...

Warennr.: 6117203
EUR 1.074 DK, Vejle, Dandyvej 29.11.2021
20:26
EUR 859
Louis Vuitton. Crossbody taske, model lockme
Louis Vuitton. Crossbody taske, model lockme, af sort læder. Sølv hardware. Indvendig opdelt i ét stort rum. Rent interiør. H. 16 L. 22 D. 8 cm. Længde på skulderrem: 110 cm. Fremstår med minimale / få brugsspor.

Warennr.: 6102136
EUR 2.148 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 29.11.2021
20:40
EUR 1.678
Mulberry kalender, mørkebrunt læder
Mulberry kalender udført i mørkebrunt læder med gyldent hardware. Indvendig med plads til kalender, mønter og kreditkort. H. 17,5 cm, B. 13,5 cm. Æske medfølger. Alm. brugsspor.

Warennr.: 6123065
EUR < 125 DK, Odense, Kratholmvej 29.11.2021
21:27
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Lussac, sort epilæder
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Lussac, sort epilæder med gyldent hardware. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning, åbent siderum samt siderum med lynlåslukning. H. 30, L. 38, B. 12 cm. Rent interiør. Fremstår med lettere brugsspor, krakeleringer på hanke.

Warennr.: 6106540
EUR 671 DK, Herlev, Dynamovej 30.11.2021
08:42
EUR 537
Louis Vuitton håndtaske, model Lulita
Louis Vuitton håndtaske af damier canvas, model Lulita med gyldent hardware. Dobbelt lynlås. Indvendigt opdelt i ét stort rum med side rum på begge sider, heraf et rum med lynlås. For af rødt canvas. Højde: 33 cm. Bredde: 44 cm. Rent interiør. Dustbag medfølger. Fremstår med lette brugsspor.

Warennr.: 6099630
EUR 1.128 DK, Herlev, Dynamovej 30.11.2021
09:44
EUR 859
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske af sort epilæder, model Keepball 50
Louis Vuitton. Rejsetaske model Keepall 50 udført i sort epilæder med besætninger af sort læder, gyldent hardware. Udvendig sidelomme, dobbelt lynlås lukning. Indvendigt opdelt i ét stort rum. B. 52, H. 29, D. 23 cm. Interiør med pletter / skjolder. Dustbag medfølger. Fremstår med brugsspor, ...

Warennr.: 6099654
EUR 913 DK, Herlev, Dynamovej 30.11.2021
10:28
EUR 725
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske af sort epilæder, model Keepall 50
Louis Vuitton. Rejsetaske model Keepall 50 udført i sort epilæder med besætninger af sort læder, gyldent hardware. Udvendig sidelomme, dobbelt lynlås lukning. Indvendigt opdelt i ét stort rum. B. 52, H. 29, D. 23 cm. Interiør med enkelte skjolder. Fremstår med brugsspor, mærker/ridser i skind ...

Warennr.: 6099650
10:30
EUR 725
Louis Vuitton. Hobo-Tasche 'Artsy MM'
Louis Vuitton. Hobo-Tasche 'Artsy MM' aus braunem Monogramm 'Empreinte' Leder mit Hardware aus vergoldetem Metall. H. 32, B. 46, T. 23 cm. 'Lock and Key' Charm und Schutzbeutel inkl. Mit Gebrauchsspuren, Ecken mit Verschleiß.

Warennr.: 6081033
EUR 2.013 DK, Herlev, Dynamovej 30.11.2021
11:52
EUR 940
Louis Vuitton. Håndtaske, monogram Mini Lin Speedy 30.
Louis Vuitton, Håndtaske, Monogram Mini Lin Speedy 30 udført af mini lin monogram kanvas, med læderbesætninger og gyldent hardware. Indvendigt med et stort rum samt lille sidelomme. Datokode SP0086. H. 20, B. 30, D. 18 cm. Fremstår med brugsspor, samt blegning og pletter på kanvas..

Warennr.: 6083058
EUR 644 DK, Herlev, Dynamovej 30.11.2021
11:57
EUR 510
Prada taske i hvid læder
Prada. Skuldertaske. Hvidt kalveskind. H. 18 cm, med hank 37 cm B. 35, D. 9 cm. Indvendig et stort rum med dobbelt flap, siderum med lynlåslukning. Gyldent monogram-canvas for. Blankt hardware. Fremstår med lette brugsspor.

Warennr.: 6119088
EUR 134 DK, Esbjerg, Oddesundvej 30.11.2021
15:44
EUR 114
Mulberry taske af brunt læder
Mulberry taske af brunt læder med snørelukning, magnetlukning og regulerbar skulderrem. Indvendigt med lyst foer, et stort rum samt siderum med lynlås og sidelomme. H. 31 cm, B. 37 cm. Med brugsspor og skrammer

Warennr.: 6124153
EUR 268 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 30.11.2021
16:56
EUR 121
Mulberry skuldertaske af sort læder
Mulberry skuldertaske af sort præget læder med spænde af gyldent hardware. Indrette med stort rum samt to sidelommer H. 20 x25 x 9 cm. Få brugsspor.

Warennr.: 6117231
EUR 403 DK, Nivå, Stejlepladsvej 30.11.2021
19:57
EUR 268

Warennr.: 6124558
EUR < 125 DK, Vejle, Dandyvej 30.11.2021
20:01
Mulberry taske og pung (2)
Mulberry taske, model Bayswater af rødbrun Darwinlæder. Interiør med ét større rum, hvori sidelomme med lynlås, derpå to mindre rum. H. 25 B. 35 D. 17 cm. Støvpose medfølger. Pung af rødbrunt læder, indrettet med rum til seddel, mønt og kort. 18,5 x 8,5 cm. Æske medfølger. Minimale brugsspor.

Warennr.: 6123118
EUR 940 DK, Nivå, Stejlepladsvej 30.11.2021
20:03
EUR 752