Kategorie  Schätzpreis
12345678...9» ListeGalerie Waren pro Seite
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Louis Vuitton, sort clutch
Louis Vuitton, sort clutch. Model, Art Deco clutch. Udført i sort epi læder, samt hardware af forgyldt metal. Clutchen er med udvendig baglomme samt flap og trykknaplukning. indvendigt med et rum samt inderlomme med lynlåslukning. Fremstillet i Frankrig 1995. H. ca. 16 cm, B. ca. 27 cm. Fremstår ...
Warennr.: 5347704
EUR 510 DK, Herlev, Dynamovej 15.11.2019
18:26:00
EUR 134
Louis Vuitton, håndtaske i epi læder
Louis Vuitton, håndtaske i epi læder. Tasken er udført i Piment epi læder, med besætninger af samme farve. Hardware af forgyldt metal og udvendige sidelommer på sider. Indvendigt med et stort rum samt sidelomme. Fremstillet i Frankrig 2004.
Warennr.: 5401022
EUR 859 DK, Herlev, Dynamovej 15.11.2019
18:35:00
EUR 148
Mulberry, lys brun cross body taske med metal detaljer
Mulberry, lys brun cross body taske med metal detaljer. Udført i lyst læder med hardware af messing. Tasken er med dvs. pyntespænder i messing samt magnetknap og stiklåslukning. Indvendigt med et stort rum samt en sidelomme med lynlås. Dustbag medfølger. H. ca. 22 cm, B. ca. 36 cm, D. ca. 14 cm. ...
Warennr.: 5357685
EUR 430 DK, Herlev, Dynamovej 15.11.2019
18:38:00
EUR 128
Louis Vuitton, monogram håndtaske
Louis Vuitton, monogram håndtaske , model: Speedy 25 af monogram canvas, med hanke og besætning af patineret kernelæder, indvendigt med et stort rum, samt lille sidelomme. Fremstillet i Frankrig i 1994. L. 25 cm, H. ca. 20 cm. Fremstår med kraftig patina, lynlås på taske mangler strop.
Warennr.: 5337494
EUR 403 DK, Herlev, Dynamovej 15.11.2019
18:39:00
Burberry skuldertaske i skind og lak
Burberry skuldertaske i skind og lak. tasken er med hardware af forgyldt metal, kviltet laklæder, udvendig lynlås lomme samt magnetknap og lynlås lukning. Indvendigt med et stort rum med 4 inderlommer hvoraf et er med lynlås. H. ca. 23 cm, B. ca. 37 cm. Fremstår med brugsspor.
Warennr.: 5362848
18:44:00
EUR 101
Burberry skuldertaske i læder
Burberry skuldertaske i læder. Udført i sort læder, hardware af patineret messing samt detaljer i house check tern. Tasken er med udvendig lomme med trykknap, samt lynlåslukning. Indvendigt med et stort rum samt 3 sidelommer, hvoraf et er med lynlåslukning. Dustbag medfølger. H. ca. 27 cm, b. ca....
Warennr.: 5367802
EUR 591 DK, Herlev, Dynamovej 15.11.2019
19:14:00
EUR 201
Louis Vuitton, skuldertaske i epilæder
Louis Vuitton, skuldertaske i epilæder. Model, Duplex bag. Tasken er udført i sort epilæder med hardware af forgyldt metal. Indvendigt med et stort rum, med 2 sidelommer hvoraf et er med lynlås. Fremstillet i Frankrig 1998. H. ca. 30 cm, B. ca. 43 cm.
Warennr.: 5349755
EUR 913 DK, Herlev, Dynamovej 15.11.2019
19:27:00
EUR 322
Cartier großer Aktenkoffer
Cartier großer Aktenkoffer bordeauxrotes Glattleder, goldfarbene Messingbeschläge, an allen Ecken Kantenverstärkungen, frontal mit Cartier Doppel C Logo. 2 Schnappschließen mit Zahlenschloss, mehrere Laschen für Dokumente im Inneren, Rollen an der Unterseite, inklusive Dustbag Maße: H. 34, B....
Warennr.: 5466284
EUR 800 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 15.11.2019
20:05:00
Cartier Kleiner Aktenkoffer
Cartier Kleiner Aktenkoffer bordeauxrotes Glattleder, goldfarbene Messingbeschlägen, an allen Ecken Kantenverstärkungen, frontal mit Cartier Doppel C Logo. 2 Schnappschließen mit Zahlenschloss, mehrere Laschen für Dokumente im Inneren, inklusive Dustbag. Maße: H 9, B 43, T 33 cm. ...
Warennr.: 5466279
EUR 500 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 15.11.2019
20:09:00
EUR 50
Louis Vuitton, håndtasker udført i klassisk Damier Ebene canvas
Louis Vuitton, håndtasker udført i klassisk Damier Ebene Canvas, med besæt, piping, bund, hanke og top i brunt læder og med lynlåslukning. Hardware af forgyldt metal. Men udvendig lomme til front. Indvendigt med rødt foer samt 2 sidelommer. Fremstillet i Frankrig 2002. Fremstår med brugsspor og ...
Warennr.: 5355821
EUR 617 DK, Herlev, Dynamovej 15.11.2019
20:33:00
EUR 134
Prada, hånd/skuldertaske
Prada, hånd/skuldertaske med bæltedetalje. Tasken er udført i sort nylon og læder med hardware af forkromet metal samt magnetlukning med bæltespænde detalje. Indvendigt stort rum samt sidelomme med lynlås. H. ca. 22 cm, B. ca. 33 cm. Fremstår med brugsspor på kanter og let slitage på hanke.
Warennr.: 5381017
EUR 295 DK, Herlev, Dynamovej 15.11.2019
20:36:00
Chanel axelbandsväska i kanelbrun qulitad mocka
CHANEL, axelbandsväska i kanelbrun qulitad mocka med monogramprytt lås och länkar i gulmetall med tvinnade band, 21 x 27 x 9 cm, axelband 28 cm, tillhörande dustbag i original
Warennr.: 5499479
EUR 929 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 15.11.2019
20:57:00
Sehen Sie mehr
HERMÈS Équipages
HERMÈS, scarf, "Équipages", siden, märkt "HERMÈS. PARIS" samt med C, design Phillippe Ladoux, mått ca 90x90 cm
Warennr.: 5499499
EUR 186 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm S 15.11.2019
21:16:00
Sehen Sie mehr
Josef Frank
HANDVÄSKA, med Josef Frank-tyg "Manhattan", handtag i rött läder, höjd ca 30x45 cm
Warennr.: 5499501
EUR 139 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 15.11.2019
21:18:00
Sehen Sie mehr
Dolce & Gabbana solglasögon i svart
DOLCE & GABBANA, solglasögon i svart med tonade glas, modell DG6123 5018G 54 17 145 3N, tillhörande fodral i original
Warennr.: 5499531
EUR 186 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 15.11.2019
21:47:00
Sehen Sie mehr
Prada plånbok i benvitt präglat skinn
PRADA, plånbok i benvitt präglat skinn med fyra fack, åtta kortfack samt myntfack, 10 x 18,5 x 2 cm
Warennr.: 5499585
EUR 186 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 16.11.2019
12:15:00
Sehen Sie mehr
Cloud7 hundetaske, Heather Brown
Cloud7 hundetaske, Heather Brown med aftagelig pose, mål 40 x 26 x 30/ 46 x 27 x 33 cm. Fremstår ubrugt.
Warennr.: 5498357
EUR < 125 DK, Aarhus, Egå Havvej 16.11.2019
14:08:11
Gucci. Lille håndtaske/Crossbody af sort skind med gyldent hardware
Gucci håndtaske/Crossbody udført af sort kalveskind med lynlås og gyldent hardware. Indvendigt med et stort rum og siderum. H. 19 cm L. 24 cm B. 12 cm. Der medfølger skulderrem og dustbag. Ingen brugsspor.
Warennr.: 5485746
EUR 805 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 16.11.2019
14:39:00
EUR 295
Need taske af sort læder Model ALEXIA – PC Business
Need taske Model ALEXIA – PC Business. af sort læder med gyldent hardware. – 2 store udvendige, rummelige lommer med metal lynlås – Aftagelig og justérbar skulderrem i læder – Læder hank Indrettet med : – 1 stort rum – 1 indvendigt rum til laptop med lukning – 2 multi-funktions lommer til...
Warennr.: 5478489

Neuware
EUR 322 DK, Helsingør, Støberivej 16.11.2019
14:58:38
Louis Vuitton, skuldertaske model Sistina GM
Louis Vuitton, skuldertaske model Sistina GM udført af Damier canvas med gyldent hardware. Rødt interiør med to store rum, rum med lynlås samt to mindre sidelommer. H. 30 cm. B. 43 cm. D. 18 cm. Kun lette brugsspor. Købt hos Louis Vuitton Kbh. i 2010. Kvittering og dustbag medfølger
Warennr.: 5485750
EUR 1.074 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 16.11.2019
15:25:00
EUR 403
Apples. To skuldertasker udført i sort læder. (2)
Apples. Skuldertaske udført i sort læder med skulder strop og håndtag. Snaplås. Tre rum bl.a. med plads til mobiltelefon, penne, og kreditkort. Udtagelig stofpose med lynlås. Bagside med smalt rum med magnetlås. H. 30 cm. B. 40 cm. Dertil skuldertaske i sort læder. Indvendigt med stort rum samt ...
Warennr.: 5401374

Neuware
EUR < 125 DK, Esbjerg, Oddesundvej 16.11.2019
16:21:00
Prada. Håndtaske udført af sort nylon og sort læder
Prada. Håndtaske udført af sort nylon og sort læder. Hardware af metal. Front med logo. Indvendigt med 3 større rum hvoraf et er med lynlås, samt sidelomme med lynlås. H. ca. 20 cm, L. ca. 23 cm. Fremstår med mindre brugsspor.
Warennr.: 5497539
EUR 403 DK, Herlev, Dynamovej 16.11.2019
16:23:00
Chanel. Pung i sort kalveskind
Chanel. Pung af sort kalveskind med monogram-logo på front. Trykknap lukning, indvendigt to rum samt siderum med lynlås. Bagpå rum med lynlås. Mål: 9.5 x 14,5 cm. Lette brugsspor
Warennr.: 5485743
EUR 349 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 16.11.2019
19:00:00
Chanel. Skuldertaske, model 2.55.
Chanel. Skuldertaske, model 2.55. Udført af mørkeblåt quiltet lammelæder med forgyldt hardware og klassisk cc lukning af metal. Foer af marineblåt læder. Indvendigt med et stort rum, siderum med lynlås og to sidelommer. Kan bæres som crossbody. H. 20 cm, B. 16 cm, D. 6 cm. Fremstår med lidt ...
Warennr.: 5485742
EUR 2.013 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 16.11.2019
19:23:00
EUR 725
Vintage Yves Saint Laurent. Taske
Vintage Yves Saint Laurent. Taske af sort læder med rum hvori mindre rum med lynlåslukning. H. 26 B. 30 D. 11 cm. Fremstår med brugsspor.
Warennr.: 5390462
EUR 403 DK, Aarhus, Egå Havvej 16.11.2019
19:41:00
Burberry, shopper i sort læder.
Burberry shopper i sort læder med for indvendig, rum med lynlås samt udvendig lommer til mobil mm. Fremstår med lettere brugsspor.
Warennr.: 5492322
EUR 671 DK, Aarhus, Egå Havvej 16.11.2019
19:45:00
Louis Vuitton, rød håndtaske. Model, Keepall 55
Louis Vuitton, rød rejsetaske. Model, Keepall 55. udført i rødt epilæder med sorte stikninger, samt hardware af forgyldt metal. Fremstillet i Frankrig 1984. H. ca. 35 cm, L. ca. 55 cm, D. ca. 24 cm. Mulepose medfølger. Fremstår med lettere brugsspor.
Warennr.: 5492324
EUR 859 DK, Aarhus, Egå Havvej 16.11.2019
19:45:00
EUR 349
Louis Vuitton, håndtaske, model Speedy 40
Louis Vuitton, håndtaske, model Speedy 40, af monogram kanvas, hanke af kernelæder, stort indvendigt rum med lomme. Serienr. SP0967. H. 25 L. 30 B. 19 cm. Fremstår med lettere brugsspor.
Warennr.: 5492326
EUR 483 DK, Aarhus, Egå Havvej 16.11.2019
19:45:00
EUR 94
Louis Vuitton Blød mappe. Monogram Canvas Porte Documents Pegase.
Louis Vuitton. Blød mappe. Monogram Canvas Porte Documents Pegase. Hanke og besætning af kernelæder. Indvendig et stort rum med dobbelt, låsbar lynlåslukning samt flere mindre sidelommer, den ene med lynlås. Foer af brunt canvas. Udvendig sidelomme. Produktionskode MB0053. Fremstillet maj 2003 i ...
Warennr.: 5460002
EUR 537 DK, Vejle, Dandyvej 16.11.2019
21:07:00
EUR 215
Louis Vuitton. Handtasche 'Alma PM Multicolor Monogram', weiß
Louis Vuitton. Handtasche 'Alma PM Multicolor Monogram' mit weißem Boden, doppelten Griffen, Hardware aus vergoldetem Metall sowie Besätzen aus Kernleder. Innen größeres Fach mit zwei kleineren Nebenfächern, Futter aus bourgognefarbenem Alcantara, außen Reißverschlussfach. Produktionskode FL ...
Warennr.: 5473866
EUR 805 DK, Vejle, Dandyvej 16.11.2019
21:10:00
EUR 94