Kategorie
Zeit
Schätzpreis
   Waren pro Seite   1 Ergebnisse ListeGalerie
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Samsung X Cover 3 mobiltelefoner (2)
Samsung X Cover 3 mobiltelefoner, samsung håndværker mobiltelefon, støvtæt og stænktæt. Begge monteret med panzerglas. Opladere og kabler medfølger. Fremstår med alm. brugsspor.Lauritz.com garanter ikke for funktionaliteten samt fejl og mangler. Begge mobiler er dog testet ved indlevering. ...

Warennr.: 5776114

Neuware
EUR 134 DK, Odense, Kratholmvej 26.09.2020