Category
Time
Estimate
Showroom
12345...357»   Lots per page   10682 results List Gallery
BabyTrold Speed paraplyklapvogn - Sort, BabyTrold toilettræner, Stigegolf spil i stål og Flex rulleskøjter med 2-i-1 funktion – Lyserød – Str. 28-31 (4)
BabyTrold Speed paraplyklapvogn - Sort, BabyTrold toilettræner, Stigegolf spil i stål og Flex rulleskøjter med 2-i-1 funktion – Lyserød – Str. 28-31. I original emballage. Modelfoto. (4)
Lot no: 6302735
Showroom: DK, Roskilde

Brand new item
06/12/2022
08:01
EUR 107
Ørestikker af 8 kt. guld
Ørestikker udført i 8 kt. guld, prydet med cubic zirkonia. Vægt ca. 0.7 gram. Vejl. pris er 1.295,-. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning. Julesmykkekup.
Lot no: 6286813
Showroom: DK, Odense

Brand new item
06/12/2022
08:01
EUR 54
EUR < 125
Tefal raclette & bordgrill - Inox & Design
Tefal raclette & bordgrill - Inox & Design. Med stor grillplade og 10 raclettepander med nonstick belægning. Racletten har 2 meter aftagelig ledning. I original emballage. Modelfoto.
Lot no: 6300102
Showroom: DK, Roskilde

Brand new item
06/12/2022
08:03
EUR 94
Autostol og selepude (2)
Premium selepude - 22-36 kg. Britax Römer autostol – Adventure – 15-36 kg. I kasse. Modelfoto. (2)
Lot no: 6300154
Showroom: DK, Roskilde

Brand new item
06/12/2022
08:04
EUR 81
Par creoler af 8 kt. guld
Par creoler udført i 8 kt. guld, hver prydet med 3 guldkugler. Diam. Ø 1.6 cm. Vægt ca. 0.9 gram. Denne vare hidrører fra en ophørt smykkeforretning.
Lot no: 6295733
Showroom: DK, Odense

Brand new item
06/12/2022
08:04
EUR 90
EUR 60
EUR < 125
Par ørepynt af 8 kt. guld
Par ørepynt udført i 8 kt. guld. L. 23 mm. Vægt ca. 1 gram. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning. Julesmykkekup.
Lot no: 6283981
Showroom: DK, Odense

Brand new item
06/12/2022
08:07
EUR 60
EUR < 125
Par ørestikker med terbium af 8 kt. guld
Par ørestikker udført i 8 kt. guld, hver med vedhæng prydet med en facetsleben terbium. Denne vare hidrører fra en ophørt smykkeforretning. Julesmykkekup.
Lot no: 6279203
Showroom: DK, Odense

Brand new item
06/12/2022
08:10
EUR 85
EUR 60
EUR < 125
Par solitaire brillantørestikker, ca. 0.06 ct. 14 kt. hvidguld
Par ørestikker udført i 14 kt. hvidguld, hver prydet med lille hjerte af 14 kt. guld samt en brillant på ca. 0.03 ct. Samlet ca. 0.06 ct. Farve: Wesselton/H. Klarhed: SI. Samlet vægt ca. 0,5 gram. Vejl. pris er 2.795,-. Denne vare hidrører fra en ophørt smykkeforretning. Julesmykkekup.
Lot no: 6292164
Showroom: DK, Odense

Brand new item
06/12/2022
08:13
EUR 188
EUR 148
EUR 242
Par ørestikker med ferskvands kulturperle og kæde
Par ørestikker udført i 8 kt. guld, hver med ferskvands kulturperler og en kæde. L. 7 cm. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning. Julesmykkekup.
Lot no: 6279209
Showroom: DK, Odense

Brand new item
06/12/2022
08:16
EUR 134
EUR 201
Par ørelokker med vedhæng af 8 kt. guld
Par ørelokker med vedhæng udført i 8 kt. guld. Længde ca. 4 cm. Samlet vægt ca. 1,6 gram. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning. Julesmykkekup.
Lot no: 6293493
Showroom: DK, Odense

Brand new item
06/12/2022
08:19
EUR 81
EUR 134
Playmobil politihovedkvarter med fængsel og Bosch arbejdsbænk (2)
Playmobil politihovedkvarter med fængsel og Bosch arbejdsbænk. I original emballage. Modelfoto. (2)
Lot no: 6297337
Showroom: DK, Roskilde

Brand new item
06/12/2022
08:20
EUR 94
Par ørestikker med ferskvands kulturperle, 8 kt.
Par ørestikker udført i 8 kt guld, hver prydet med en hvid ferskvands kulturperle. Vejl. pris er 2.495,-. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning. Julesmykkekup.
Lot no: 6297751
Showroom: DK, Odense

Brand new item
06/12/2022
08:22
EUR 114
EUR 174
Par sommerfugle ørestikker af 8 kt. guld
Par ørestikker, udført i 8 kt. guld, hver i form af sommerfugl, prydet med facetslebne cubic zirkonia. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning. Julesmykkekup.
Lot no: 6298502
Showroom: DK, Odense

Brand new item
06/12/2022
08:25
EUR 60
EUR < 125
Par creoler af 8 kt. guld med ferskvands kulturperler
Par creoler udført i 8 kt. guld, hver prydet med en hvid ferskvands kulturperle. Diam. Ø 43 mm. Vægt ca. 3,4 gram. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning. Julesmykkekup.
Lot no: 6299049
Showroom: DK, Odense

Brand new item
06/12/2022
08:28
EUR 161
EUR 201
Par solitaire brillantørestikker, ca. 0.10 ct. af 14 kt. hvidguld
Par solitaire brillant ørestikker udført i 14 kt. hvidguld, hver prydet med brillant på ca. 0.05 ct. Samlet ca. 0.10 ct. Farve: Wesselton/H. Klarhed: SI. Vægt ca. 0,7 gram. Vejl. pris er 5.495,-. Denne vare hidrører fra en ophørt smykkeforretning. Julesmykkekup.
Lot no: 6275728
Showroom: DK, Odense

Brand new item
06/12/2022
08:31
EUR 201
EUR 295
Par ørestikker med rosenkvarts af 14 kt. guld
Par ørestikker udført i 14 kt. guld, hver prydet med cabochonsleben rosen kvarts. Samlet vægt ca. 2,7 gram. Vejl pris er 5.800,-. Julesmykkekup.
Lot no: 6291947
Showroom: DK, Odense

Brand new item
06/12/2022
08:34
EUR 289
EUR 215
EUR 403
Par ørestikker med ferskvands kulturperle, 8 kt.
Par ørestikker udført i 8 kt guld, hver prydet med en hvid ferskvands kulturperle. Samlet vægt ca. 0,9 gram. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning. Julesmykkekup.
Lot no: 6278166
Showroom: DK, Odense

Brand new item
06/12/2022
08:37
EUR 60
EUR < 125
12345...357»
My search agents