My search agents   Save list   Create search agent
   Lots per page   15 results List Gallery
Et par blålakerede arkivskabe af metal 'Altikon' (2)
Et par blålakerede arkivskabe af metal 'Altikon' hver med 3 skuffer h.101 x b.40 x d.62 cm. Alm. brugsspor. Modelfoto, mindre forskelle kan forekomme.

Lot no: 6149962
EUR < 125 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 27/01/2022
10:06
Sigma zoomobjektiv til Nikon AFD

Lot no: 6132224
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 27/01/2022
12:13

Lot no: 6149967
13:05

Lot no: 6149972
16:06
Et årsforbrug af slikposer fra Toms - til fordel for Danmarks Indsamling 2022
Et års forbrug af Toms slikposer! 105 slikposer til hele året (eller hvor lang tid, man kan trække den). Det lyder næsten for godt til at være sandt, men her har du muligheden for at få intet mindre end 105 poser, med nogle af Toms’ lækreste og mest ikoniske slikposer. Her er at finde Pingvin ...

Lot no: 6145203
EUR 161 DK, Herlev, Dynamovej 29/01/2022
20:43
EUR 201
Vordingborg: Eksklusiv sejltur med Færgen Ida og delikat pizza hos Bogø Brød for op til 20 prs. - til fordel for Danmarks Indsamling 2022
Bemærk: Denne vare er en oplevelse og kan derfor ikke fortrydes. Byd på en 3-timers sejltur på Grønsund med den ikoniske Færgen Ida og slut af med en ægte italiensk smagsoplevelse hos Bogø Brød. Du kan invitere familien eller vennerne, tage din udkårne med på en romantisk tur, lave en ...

Lot no: 6144719
EUR 1,074 DK, Herlev, Dynamovej 29/01/2022
21:04
EUR 698
Signeret Herre DBU landsholdstrøje fra hjemmebane - til fordel for Danmarks Indsamling 2022
Signeret Herre DBU landsholdstrøje fra hjemmebane. Str. M. Designet af Hummel & spillere. Den ikoniske hjemmebane landsholdstrøje fra EM i sommeren 2021 og VM-kvalifikationsrunderne i efteråret, signeret af alle spillerene. Tusindvis af fans var samlet i Parken Stadion, som alle sang den ...

Lot no: 6144592
EUR 134 DK, Herlev, Dynamovej 29/01/2022
21:42
EUR 456

Lot no: 6145204
22:06
EUR 215

Lot no: 6145205
22:38
EUR 161

Lot no: 6144594
23:14
EUR 174
To Nikon D2x med tilbehør (5)

Lot no: 6063027
EUR 940 DK, Herlev, Dynamovej 30/01/2022
09:41
EUR 752
Vier Skizzen für russische Ikonen, 19.Jh. (4)
Vier Skizzen für russische Ikonen, 19.Jh. Zwei Christus und zwei Sankt Nikolaus darstellend, Bleistift auf Papier. 25-33 x 20-27 (47-51 x 42-51). Mit altersbedingten Spuren, u.a. stellenweise verfärbt sowie Schäden am Papier. (4)

Lot no: 6125835
EUR 2,685 DK, Herlev, Dynamovej 30/01/2022
13:32
EUR 671
Nikon, Minolta m.fl. Syv kameraer mm.

Lot no: 6028193
EUR 510 DK, Herlev, Dynamovej 30/01/2022
15:29
EUR 403

Lot no: 6149974
EUR < 125 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 31/01/2022
19:22
Jagtriffel, Voere Tirolerin, kaliber .270Win/8x57IS
Jagtriffel, Voere Tirolerin, kaliber .270Win/8x57IS monteret med Nikon Monarch7 3-12x56 m/lys i EAW svingmontage, aftageligt 3 skuds magasin, skarpe riffelgange og gevind på begge piber, dermedfølger JAFI Semi Classic lyddæmper, original transport kuffert/taske, samt 150 stk Norma Jagtmatch til ...

Lot no: 6105660
EUR 2,282 DK, Gamefair, Nærum, Nærum Hovedgade 02/02/2022
19:19
EUR 1,678
My search agents