My search agents   Save list   Create search agent
123»   Lots per page   73 results List Gallery
Louis Vuitton. Schultertasche, Modell 'Mahina Noir L'
Louis Vuitton. Schultertasche, Modell 'Mahina Noir L', aus schwarzem Leder mit perforiertem Monogramm-Logo. Güldene Hardware, Schnallenverschluss, innen ein großes Fach sowie kleines Reißverschlussfach, Futter aus braunem Alcantara. H. 31, L. 41, T. 20 cm. Quittung und Schutzbeutel inkl. Mit ...

Lot no: 6124041
EUR 1,342 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 26/01/2022
13:25
EUR 1,074
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Petit Bucket. Monogram Canvas
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Petit Bucket. Monogram canvas. H. 25, B. 23, D. 16 cm. Hanke og besætninger af kernelæder, stort indvendigt rum med to mindre sidelommer, den ene med lynlåslukning, foer af lyst læder, indvendig kæde til fastgørelse af pung. Justerbare skulderremme. Medfølgende ...

Lot no: 6118474
EUR 671 DK, Herlev, Dynamovej 26/01/2022
16:09
EUR 537
Louis Vuitton. Skuldertaske, model 'Sac Shopping'
Louis Vuitton. Skuldertaske, model Sac Shopping i monogram canvas. Skulderremme og kantbesætning i kernelæder. Indvendigt et stort rum med lille lomme samt lomme med lynlås. Produktionskode MB1020. H. 34 cm, B. 50, D. 14 cm. Fremstår dybt og jævnt patineret, kernelæder patineret til farve dyb ...

Lot no: 6141803
EUR 671 DK, Nivå, Stejlepladsvej 26/01/2022
20:09
EUR 537
Louis Vuitton. Håndtaske. Model ‘Saint Jacques PM’. Sort Epi læder
Louis Vuitton, håndtaske, model Saint Jacques PM. Udført i sort Epilæder med lynlås af forgyldt metal. Indvendigt med interiør af grå Alcantara, et stort rum samt lille sidelomme. H. 24, B. 38 cm. Produktionskode VI1913. Fremstår med lette brugsspor.

Lot no: 6141834
EUR 537 DK, Nivå, Stejlepladsvej 26/01/2022
20:10
EUR 430
Louis Vuitton. Weekend/Rejsetaske. Model ‘Sirius 50’
Louis Vuitton. Blød kuffert/rejsetaske. Model Sirius 50, Monogram canvas med bløde sider. H. ca. 36, B. 50, D. 15 cm. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning, åbent siderum samt elastisk pakrem. Lyst canvas for. Produktionskode SP0928. Name Tag medfølger. Fremstår med jævnt patineret ...

Lot no: 6141837
EUR 805 DK, Nivå, Stejlepladsvej 26/01/2022
20:11
EUR 644
Louis Vuitton. Håndtaske. Monogram Canvas Deauville
Louis Vuitton. Håndtaske. Monogram Canvas Deauville. Besætninger af kernelæder. Indvendig et rum med fire sidelommer samt elastikstropper, dobbelt, låsbar lynlåslukning, udvendig åben frontlomme. For af lyst canvas. Produktionskode: VI0927. Medfølgende Name Tag. H. 26, B. 34, D. 13 cm. Tasken kan...

Lot no: 6120540
20:14
EUR 537
Louis Vuitton. Herretaske, model Damier Graphite Canvas 'Daniel MM' Messenger Bag
Louis Vuitton. Herretaske, model Damier Graphite Canvas 'Daniel MM' Messenger Bag udført i sort/grå Damier Ebene canvas. Front med stor flap, lukkes med magnet. Indvendigt stort rum med to sidelommer. Lomme med lynlås bagtil. Justerbar skulderrem. Datokode SP4078 (November 2008). H. ca. 31 cm. L....

Lot no: 6128153
EUR 859 DK, Roskilde, Store Hedevej 26/01/2022
20:19
EUR 671
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Model Keepall Bandouliére 55
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Model Keepall Bandouliére 55 udført i klassisk monogram canvas og kernelæderbesætning og gyldent hardware. Indvendigt stort rum dobbelt lynlåslukning. Aftagelig og justerbar skulderrem. Navneskilt og stropbælte medfølger. H. ca. 27, L. ca. 55, D. ca. 22 cm. ...

Lot no: 6139861
EUR 886 DK, Roskilde, Store Hedevej 26/01/2022
20:28
EUR 698
Louis Vuitton. Rygsæk model 'Montsouris GM'
Louis Vuitton, rygsæk i monogram canvas, model 'Montsouris GM'. Tasken er med besætninger af kernelæder samt hardware af forgyldt metal. Tasken er med justerbare stropper og med lille lomme med lynlås til front. Indvendigt med et stort rum og sidelomme. Datokode MI0926. Fremstillet i 1996. H. ca....

Lot no: 6139882
EUR 1,020 DK, Roskilde, Store Hedevej 26/01/2022
20:29
EUR 805
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Saint Jacques GM
Louis Vuitton. Skuldertaske, model Saint Jacques GM Sort epi læder. Indvendig et stort rum med lynlåslukning samt sidelomme. Interiør af lilla alcantara. H. 30 cm, B. 44 cm, D. 17 cm. Datokode AS0947. Fremstår med få brugsspor.

Lot no: 6139885
EUR 591 DK, Roskilde, Store Hedevej 26/01/2022
20:30
EUR 456
Louis Vuitton. Weekend- / rejsetaske Keepall Bandouliére 60 af monogram canvas
Louis Vuitton Weekend- /rejsetaske, model Keepall Bandouliére 60 af monogram canvas. Hanke samt detaljer af kernelæder, dobbelt lynlåslukning. Indvendig for af brunt kanvas. Produktionskode VI0955. H. 33, L. 60, B. 26 cm. Nametag medfølger. Fremstår med minimalt og jævnt patineret kernelæder.

Lot no: 6141844
EUR 752 DK, Nivå, Stejlepladsvej 26/01/2022
21:11
EUR 591
Chanel. Skuldertaske af brunt lammeskind
Chanel. Skuldertaske af brunt lammeskind med logospænde af oxideret hardware. Indvendig indrettet med stort rum og sidelomme. H. 20 x 36 cm Ex hank. Certifikat medfølger nr 9412377. Brugsspor.

Lot no: 6131239
EUR 1,208 DK, Nivå, Stejlepladsvej 26/01/2022
21:22
EUR 940
Louis Vuitton. Monogram canvas. Skuldertaske model Bucket PM.
Louis Vuitton. Monogram canvas. Skuldertaske model Bucket PM. Produktionskode FL1003. Monogram kanvas, hanke og besætninger af lyst kernelæder, indvendigt rum med lynlåslomme og lomme. H. 26 L. 23 cm D. 16 cm. Fremstår med jævnt patineret kernelæder.

Lot no: 6141812
EUR 617 DK, Nivå, Stejlepladsvej 26/01/2022
22:12
EUR 510
Louis Vuitton. Rejsetaske model, Keepall 55
Louis Vuitton. Rejsetaske model, Keepall 55. Udført i monogram kanvas med besætninger af kernelæder samt hardware af forgyldt metal. Tasken er med adressemærke og spænde samt lynlåslukning. Indvendigt med et stort rum. Fremstillet i Frankrig 1992. H. ca. 29 cm, B. ca. 55 cm. D. ca. 25 cm. ...

Lot no: 6105038
EUR 859 DK, Herlev, Dynamovej 27/01/2022
09:58
EUR 671
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske af rødt epilæder, model Keepall 55
Louis Vuitton. Rejsetaske model Keepall 55 udført i rødt epilæder med røde stikninger, samt hardware af forgyldt metal. Udvendig sidelomme, dobbelt lynlås lukning. Indvendigt opdelt i ét stort rum. H. 30 cm, L. 56 cm, D. 25 cm. Medfølgende name tag samt dustbag. Interiør med pletter. Fremstår med...

Lot no: 6099641
EUR 1,074 DK, Herlev, Dynamovej 27/01/2022
13:37
EUR 805
Louis Vuitton. Rejsetaske model Keepall 55 udført i rødt epilæder med sorte stikninger, samt hardware af forgyldt metal. Udvendig sidelomme, dobbelt lynlås lukning. Indvendigt opdelt i ét stort rum. H. ca. 35 cm, L. ca. 55 cm, D. ca. 25 cm. Dustbag medfølger. Interiør med pletter. Fremstår med ...

Lot no: 6099644
14:09
EUR 671
Yves Saint Laurent Gürteltasche und Kartenhalter (2)
Yves Saint Laurent Gürteltasche und Kartenhalter aus schwarzem Leder. Minimale Gebrauchsspuren. In Originalverpackungen. Tasche: B. 22 cm, T. 6 cm, H. 14 cm. Kartenhalter: 11,5x8,5 cm. Quittung vorgelegt. (2)

Lot no: 6114352
EUR 752 DK, Odense, Kratholmvej 27/01/2022
14:41
EUR 403
Chanel Tasche, Modell 'Essential Tote'
Chanel Tasche, Modell 'Essential Tote', aus schwarzem Kalbsleder mit weißer CHANEL Schrift auf der Front. Innen großes Fach mit kleinem Seitenfach. Auf der Schulter oder an der Hand zu tragen. Maße ca. 21 x 16 x 8 cm. Schutzbeutel und Authentizitätskarte inkl. Serien-Nr. 12792613. Mit minimalen ...

Lot no: 6133412
EUR 1,342 DK, Roskilde, Store Hedevej 27/01/2022
19:12
EUR 1,074
Bottega Veneta. Skuldertaske, 'Intrecciato' læder
Bottega Veneta. Skuldertaske, model large 'Hobo' udført af flettet skind / 'intreccuiato' læder i farven lilla. Foer af lyst ruskind og lynlåslomme samt lomme til mobil. Dustbag medfølger. M. H. 33 cm. B. 50 cm. Fremstår med brugsspor, herunder let slid samt kuglepens streger indvendigt.

Lot no: 6126392
EUR 725 DK, Aalborg, Nibevej 27/01/2022
19:18
EUR 510
Louis Vuitton. Model 'Voltaire', sort Epi læder
Louis Vuitton Black Epi 'Voltaire', skuldertaske i sort Epi læder, indvendig stort rum, gylden hardwear. B. 34, H. 27, D 8.5 cm. Produktions nummer CA0020, produceret Spanien i 2000. Fremstår med lette brugsspor.

Lot no: 6142232
EUR 671 DK, Aalborg, Nibevej 27/01/2022
19:41
EUR 537
Louis Vuitton. Skuldertaske, model 'Noé', rødt Epilæder
Louis Vuitton Red Epi 'Noé', Skuldertaske. Noé. i rødt Epi læder. Indvendig et stort rum med snørelukning. Justerbar skulderrem. For af rødt alcantara. Produktionskode AR0934. Fremstillet i Frankrig 1994. H. 33, B. 27, D. 20 cm. Fremstår med lette brugsspor.

Lot no: 6142234
EUR 617 DK, Aalborg, Nibevej 27/01/2022
19:45
EUR 483
Louis Vuitton Monogram Canvas 'Speedy 40'. Håndtaske
Louis Vuitton Monogram Canvas 'Speedy 40', håndtaske Besætninger af kernelæder. Indvendig et stort rum med låsbar lynlåslukning, mindre indvendig sidelomme. For af brunt canvas. Produktionskode: SP0913. H. 25, B. 41, D. 19 cm. Medfølgende hængelås og nøgle. Fremstår med brugsspor, patineret ...

Lot no: 6140953
19:48
EUR 483
Louis Vuitton. Weekend/Rejsetaske. Model ‘Keepall Bandouliére 55
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske Keepall Bandouliére 55 af monogram canvas. Hanke samt detaljer af kernelæder, dobbelt lynlåslukning. Justerbar, aftagelig skulderrem, Name Tag. Indvendig for af brunt kanvas. H. 31, L. 55, D. 24 cm. Skulderrem medfølger. Produktionskode SP0939. Interiør ...

Lot no: 6141842
EUR 913 DK, Nivå, Stejlepladsvej 27/01/2022
20:12
EUR 725
Louis Vuitton Monogram Canvas 'Alma PM'. Håndtaske
Louis Vuitton Monogram Canvas 'Alma PM'. Håndtaske, Besætninger af kernelæder. Indvendig et stort rum med dobbelt, låsbar lynlåslukning samt sidelomme. For af brunt canvas. Hængelås med to nøgler medfølger. Produktionskode BA1012,. H. 24, B. 32, D. 16 cm. Fremstår med brugsspor, herunder let ...

Lot no: 6142229
20:12
EUR 483
Louis Vuitton Monogram Canvas 'Sac Gibeciere GM' Messenger Bag
Louis Vuitton. Monogram Canvas 'Sac Gibeciere GM' Messenger Bag. Taske af monogram kanvas med remme af kernelæder, med flere lommer/rum. 41 x 27 x 10 cm. Produktions nummer SL0937. Fremstår med almindelig lette brugsspor.

Lot no: 6142225
EUR 752 DK, Aalborg, Nibevej 27/01/2022
20:18
EUR 591
Louis Vuitton Monogram Canvas 'Porte Documents Pegase' Soft Briefcase
Louis Vuitton Monogram Canvas 'Porte Documents Pegase' Blød mappe. Hanke og besætning af kernelæder. Indvendig et stort rum med dobbelt, låsbar lynlåslukning samt flere mindre sidelommer, den ene med lynlås. Foer af brunt canvas. Udvendig sidelomme. Produktionskode MB0044,. Fremstillet maj 2003 i...

Lot no: 6142230
20:24
EUR 698
Louis Vuitton. Evasion monogram canvas cabin travel bag/rejsetaske
Louis Vuitton. Evasion monogram canvas cabin travel bag/rejsetaske. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning samt åbent siderum. Udvendigt skorum med dobbelt lynlåslukning. Besætninger af kernelæder. Navnetag og stropbælte medfølger. Datokode VI0987. H. 37 cm L. 38 cm B. 22 cm. Fremstår ...

Lot no: 6129905
EUR 805 DK, Roskilde, Store Hedevej 27/01/2022
21:00
EUR 564
GUCCI. Trolley/ Kabinenkoffer 'GG Supreme Interlocking' aus Monogramm-Canvas
GUCCI. Trolley/ Kabinenkoffer 'GG Supreme Interlocking' aus beige-braunem Monogramm-Canvas mit Besätzen und Griff aus braunem Leder. Rollen mit Logoprägung und verdeckter Griff zum Ziehen aus braunem Kunststoff. Innen offenes Fach mit elastischen Gurten. Innenfront mit offenem Fach und ...

Lot no: 6149772
EUR 1,208 DK, Vejle, Dandyvej 27/01/2022
21:01
EUR 993
Louis Vuitton. 'Neverfull MM' håndtaske af Damier Azur canvas
Louis Vuitton. 'Neverfull MM' håndtaske af Damier Azur canvas. Håndtaske udført med ét åbent rum forsynet med indvendig lomme bag lynlås samt foret med lyst stribet lærredsstof præget med påskriften ARTICLES DE VOYAGE, Louis Vuitton, 101, CHAMPS ELYSEES PARIS. Monteret med karabinlås for aflukke...

Lot no: 6139874
EUR 1,020 DK, Roskilde, Store Hedevej 27/01/2022
21:02
EUR 805
Bottega Veneta. Schultertasche 'Medium Intrecciato Classic Hobo Bag' aus schwarzem geflochtenem Lammleder
Bottega Veneta. Schultertasche 'Medium Intrecciato Classic Hobo Bag' aus schwarzem geflochtenem Lammleder mit Griff und Reißverschluss. Innen großes Fach mit Nabenfach mit Reißverschluss. Futter aus hellem Wildleder. Modellkode: 115654. Gefertigt 2013. H. 30 cm (ohne Griff), L. 48 cm. Mit ...

Lot no: 6149763
EUR 1,074 DK, Vejle, Dandyvej 27/01/2022
21:03
EUR 886
123»
My search agents