12»   Lots per page   58 results List Gallery
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Petit Bucket. Monogram Canvas
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Petit Bucket. Monogram canvas. H. 25, B. 23, D. 16 cm. Hanke og besætninger af kernelæder, stort indvendigt rum med to mindre sidelommer, den ene med lynlåslukning, foer af lyst læder, indvendig kæde til fastgørelse af pung. Justerbare skulderremme. Medfølgende ...

Lot no: 6198111
EUR 671 DK, Herlev, Dynamovej 20/05/2022
17:26
EUR 537
Gucci 'Swing' Tote i sort Pebbled læder, skuldertaske
Gucci 'Swing Medium', i sort Pebbled læder med tilhørende tag læder, samt magnetknaplukning. Indvendigt med interiør af sort læder og kanvas, samt lommer hvor en er med lynlåslukning. H. 28 cm, B. 33,5 cm, D. 15,5 cm.Serial Number: 354397.498879, QR: A016407525. Fremstår med lette brugsspor.

Lot no: 6200716
EUR 805 DK, Aalborg, Nibevej 20/05/2022
20:07
EUR 644
Louis Vuitton Monogram Canvas 'Tivoli PM' håndtaske
Louis Vuitton. Håndtaske model Tivoli PM. Monogram canvas. Produktionskode: VI4058, fra november 2008. Udført i Monogramcanvas med detaljer og hanker af kernelæder, lynlåslukning. Interiør i brunt canvas, et stort rum med to åbne sidelommer. H. 23, B. 29, D. 16 cm. Fremstår med brugsspor, ...

Lot no: 6200697
EUR 940 DK, Aalborg, Nibevej 20/05/2022
20:11
EUR 752
Louis Vuitton håndtaske, model Alma. Multicolor Monogram, sort
Louis Vuitton, håndtaske model Alma. Udført af klassisk monogram kanvas i sort med besætning af kernelæder samt nitter af forgyldt metal. Indvendigt med et rum samt 2 sidelomme. Produktionskode: FL0014 fra januar 2004. H. 23 cm, B. 34 cm. D. 16 cm. Fremstår med lette brugsspor

Lot no: 6181978
20:18
EUR 752
Louis Vuitton Monogram Canvas. 'Speedy 40' håndtaske
Louis Vuitton Monogram Canvas 'Speedy 40', håndtaske Besætninger af kernelæder. Indvendig et stort rum med låsbar lynlåslukning, mindre indvendig sidelomme. For af brunt canvas. Produktionskode: SA851. H. 25, B. 41, D. 19 cm. Medfølgende hængelås og nøgle. Fremstår med brugsspor, patineret ...

Lot no: 6182016
EUR 617 DK, Aalborg, Nibevej 20/05/2022
20:21
EUR 483
Louis Vuitton Black Taiga 'Ivan' Carry On'. Rejse / weekend taske
Louis Vuitton. Ivan' Carry On' rejsetaske af Black/ sort Taiga læder udført med dobbelt låsbar lynlåslukning, bærehanke, front med to lommer, matpoleret hardware af stål. Indvendigt et stort rum med to mindre sidelommer. Foret med mørkegråt alcantara. Produktionskode: RI0036. L. 48 cm. H. 30 cm. ...

Lot no: 6175663
EUR 1,020 DK, Aalborg, Nibevej 20/05/2022
20:27
EUR 805
Gucci. 'Miss GG' Hobo skuldetaske af sort pebbled læder
Gucci 'Miss GG' Hobo Bag skuldertaske i sort 'Pebbled' læder, justerbar skulerrem, gylden hardwear, H. 28 cm, B. 32 cm, D. 10 cm. Serie nummer: 449711 467891, QR: D021125664. Fremstår med minimale brugsspor.

Lot no: 6175670
20:33
EUR 483
Bottega Veneta. Skuldertaske, model 'Sloane' i flette metallisk læder
Bottega Veneta 'Sloane' Shoulder Bag in Bronze Metallic Intrecciato Woven Leather. Skulder taske i bronze farvet metallisk læder. Indvendig foret med camelfarvet stof, et rum H. 38 cm, B. 23 cm, D. 25,5 cm, modelkode: 183659. Fremstår med almindelig brugsspor.

Lot no: 6163993
20:36
EUR 644
Louis Vuitton. Håndtaske, monogram Mini Lin Speedy 30.
Louis Vuitton, Håndtaske, Monogram Mini Lin Speedy 30 udført af mini lin monogram kanvas, med læderbesætninger og gyldent hardware. Indvendigt med et stort rum samt lille sidelomme. Datokode SP0086. H. 20, B. 30, D. 18 cm. Fremstår med brugsspor, samt blegning og pletter på kanvas..

Lot no: 6083058
EUR 644 DK, Herlev, Dynamovej 21/05/2022
08:11
EUR 510
Louis vuitton. Håndtaske, model Alma
Louis Vuitton. Håndtaske, model Alma. Fremstillet i monogram canvas med kernelæderbesætning. Bærehanke og dobbelt lynlåslukning med hængelås og nøgle. Indvendigt stort rum med sidelomme. Fremstillet Frankrig 1998. H. 24 B. 32 D. 16 cm. Fremstår med Kraftige brugsspor på besætning og hardware.

Lot no: 6191420
EUR 671 DK, Herlev, Dynamovej 21/05/2022
15:29
EUR 537
Christian Louboutin. Taske, model 'Paloma'
Christian Louboutin. Taske, model 'Paloma', af sort, rødt og lyst læder, gyldent hardware, sider med leopardprint og nitter. Aftagelig skulderrem af sort og rødt læder. Fire nitter under bund. Indvendigt tre rum, samt to lommer med lynlås betrukket med ruskind. Dustbag medfølger. L. 34 cm., H. 31...

Lot no: 6200624
EUR 1,342 DK, Herlev, Dynamovej 21/05/2022
16:41
EUR 1,074
Louis Vuitton, Vintage Koffer aus Monogramm-Canvas
Louis Vuitton, Vintage Koffer, Model 'Stratos 70', aus Monogramm-Canvas mit Besätzen aus Kernleder sowie Hardware aus vergoldetem Metall. Mit Reißverschluss und Schnallen. Innen ein großes Fach, 2 Seitenfächer und 2 Schnallen. Gefertigt vor 1980. L. ca. 70 cm, B. ca. 46 cm, T. ca. 23 cm. Mit ...

Lot no: 6177056
EUR 3,356 DK, Herlev, Dynamovej 21/05/2022
16:55
EUR 2,685
Harrods læder kuffert.
Harrods læder kuffert, 18 x 75 x 45 cm. Fremstår med aldersrelateret brugsspor samt irret lås.

Lot no: 6203360
EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 21/05/2022
17:59
Louis Vuitton Monogram Canvas 'Cartouchiere GM', skuldertaske
Louis Vuitton. Skuldertaske, model Cartouchiere GM, udført i monogram canvas. Besætninger af kernelæder. Indvendigt to rum. Lukkes med spænde. Justerbar og aftagelig skulderrem. For af brunt canvas. Produktionskode SL0950 . H. 21 cm, B. 26 cm. D. 8 cm. Fremstår med almindelig brugsspor, herunder ...

Lot no: 6206174
EUR 617 DK, Aalborg, Nibevej 21/05/2022
20:23
EUR 510
0900-30170-112-21 Georg Jensen. Georg Jensen Damask. Tre kufferter og skål (4)
Georg Jensen brødkurv af rustfrit stål i original æske Ø. 21 cm. Georg Jensen Damask. Tre kufferter H. 53-75 cm., B. 38-50 cm., D. 18-30 cm. Fremstår med brugsspor. (4) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordsjællands Politi Se alle auktionerne her

Lot no: 6209501
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 22/05/2022
09:47
EUR 188
Louis Vuitton, skuldertaske i epilæder. Model, Duplex bag.
Louis Vuitton, skuldertaske i epilæder. Model, Duplex bag. Tasken er udført i sort epilæder med hardware af forgyldt metal. Indvendigt med et stort rum, med to sidelommer hvoraf et er med lynlås. Fremstillet i Frankrig 1998. H. ca. 30 cm, B. ca. 40 cm. D. 11 cm. Fremstår med minimale brugsspor.

Lot no: 6207583
EUR 671 DK, Herlev, Dynamovej 22/05/2022
11:25
EUR 456
Louis Vuitton. Schulter-/Handtasche, Modell 'City Steamer MM Gr. Galet'
Louis Vuitton. Schulter-/Handtasche, Modell 'City Steamer MM Gr. Galet', aus grauem Leder mit schwarzen Kanten. Silber Hardware. Abnehmbarer Schulterriemen. Innen drei Fächer, eins davon mit Reißverschluss, sowie das mittlere mit zwei kleineren offenen Nebenfächern. Sauberes Interieur. H. 24, L. ...

Lot no: 6206928
EUR 2,013 DK, Kolding, Platinvej 22/05/2022
18:27
EUR 1,611
Charles Jourdan. Kuffert
Charles Jourdan. Kuffert med monogram CJ, med brune læderdetaljer og hanke, lynlåslukning. 1900-tallets anden halvdel. 41 x 69 cm. Fremstår med slitage, skrammer og enkelte steder hul i hjørner på forstærkning.

Lot no: 6200832
EUR < 125 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 22/05/2022
19:23
Chanel broche vintage
Chanel, vintage bijouteri broche af oxideret metal med emajlearbejde, simili, perle samt logo. B. 7 cm, H. 8 cm.

Lot no: 6188362
EUR 537 DK, Nivå, Stejlepladsvej 22/05/2022
19:58
EUR 268
Gucci 'Bamboo Daily' Top Handle taske i grå Pebbled læder
Gucci 'Bamboo Daily' Top Handle Bag in Grey Pebbled Leather. Taske i grå pebbled læder med håndtaske samt skulderrem (kan bruges cross over), lukke med bambus, indvendig et stort rum, to mindre fordelingsrum samt lynlås lomme, ternet for. H. 25 cm, B. 33 cm, 12 cm. Serial Number: 392013.525040, ...

Lot no: 6200710
EUR 805 DK, Aalborg, Nibevej 22/05/2022
20:15
EUR 644
Louis Vuitton Monogram Canvas, model Alizé 24 Heures', Blød kuffert / rejsetaske
Louis Vuitton Monogram Canvas, model Alizé 24 Heures', Blød kuffert / rejsetaske af monogram canvas med læderbesætning. To rum med åbne sidelommer. Dobbeltlynlås lukning. Stropbælte, navnetag og hængelås medfølger. Justerbar aftagelig skulderrem af kraftig lærred. H. 33 cm. L. 46 cm. B. 20 cm. ...

Lot no: 6187497
EUR 1,074 DK, Aalborg, Nibevej 22/05/2022
20:23
EUR 859
Louis Vuitton. Tasche/Koffer 'Super President'
Louis Vuitton. Tasche/Koffer, Modell 'Super President', aus Monogramm-Canvas, Griff mit Kernleder, Messingverschluss, innen ein großes Fach sowie verstellbarer Riemen aus Kernleder. 17,5 x 45 x 35 cm. Mit Gebrauchsspuren, Kratzern sowie Schrammen u.a. an den Ecken. Schlüssel fehlt.

Lot no: 6201862
EUR 2,013 DK, Nivå, Stejlepladsvej 22/05/2022
20:30
EUR 1,611
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Saint Jacques GM
Louis Vuitton. Skuldertaske, model Saint Jacques GM Sort epi læder. Indvendig et stort rum med lynlåslukning samt sidelomme. Interiør af gråt alcantara. H. 30 cm, B. 44 cm, D. 17 cm. Datokode AS1915, Frankrig 1995. Fremstår med få brugsspor.

Lot no: 6206177
EUR 591 DK, Roskilde, Store Hedevej 22/05/2022
20:39
EUR 483
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Model Keepall 50
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Model Keepall 50 udført i klassisk monogram canvas og kernelæderbesætning og gyldent hardware. Indvendigt stort rum dobbelt lynlåslukning. Navnetag, stropbælte og lås med to nøgler medfølger. H. 27, L. 50, D. 22 cm. Datokode FL0024, Frankrig 2004. Fremstår ...

Lot no: 6206106
EUR 671 DK, Roskilde, Store Hedevej 22/05/2022
21:00
EUR 537
Louis Vuitton. Schultertasche. Monogramm-Canvas 'Cabas Alto'
Louis Vuitton. Schultertasche. Monogramm-Canvas 'Cabas Alto'. Besätze aus Kernleder. Innen ein großes Fach mit Reißverschlussfach und kleinem Seitenfach. Futter aus braunem Canvas. Datumskode AR0050. Hergestellt in Frankreich 2000. H. 37,5, B. 54, T. 15,5 cm. Mit Gebrauchsspuren, weiches ...

Lot no: 6206150
EUR 805 DK, Roskilde, Store Hedevej 22/05/2022
21:40
EUR 644
Louis Vuitton. Model 'Alma'. Håndtaske
Louis Vuitton, håndtaske, model Alma. Fremstillet i monogram canvas med kernelæderbesætning. Bærehanke og dobbelt lynlåslukning med hængelås. Indvendigt stort rum med sidelommer. Trykt initialer V.E.W. H. 24 B. 32 D. 16 cm. Fremstår med brugsspor på kanter samt patina på kernelæder.

Lot no: 6181706
EUR 671 DK, Herlev, Dynamovej 23/05/2022
16:11
EUR 537
Falvin. Briller med diamanter
Falvin. Briller med stel af titanium, brillestang og front belagt med rosa guld, front prydet med diamanter. Model 'Eclipes'. Bredde 14 cm. Næseryg 1,8 cm. Brillestang 11 cm. Original etui og emballage medfølger. Fremstår med brugsspor.

Lot no: 6136289
EUR 537 DK, Herlev, Dynamovej 23/05/2022
16:45
EUR 268
Louis Vuitton. Handtasche 'Neverfull MM' aus Damier Canvas
Louis Vuitton. Schultertasche, Modell 'Neverfull GM' aus Damier mit Besetzten aus Kernleder und Hardware aus vergoldetem Metall. Innen ein großes Fach sowie Seitenfach mit Reißverschluss und Clutch mit Riemen aus Kernleder befestigt. Hergestellt in Frankreich 2019, H. ca. 28 cm. B. 40 cm, T. 15 ...

Lot no: 6210537
EUR 1,074 DK, Herlev, Dynamovej 23/05/2022
19:03
EUR 832
Louis Vuitton. Taske, model Allston og pung (2)
Louis Vuitton. Taske, model Allston af grå-sort mat og metallic monogram læder, monteret med skulderrem, front med ekstra rum, interiør med stort rum samt mindre rum, dustbag medfølger. Dato kode CA 0062 H. 20 B. 30 D. 8 cm. Pung ( porchette Porte -Monnaie crédit NM) 10 x 19 cm. Brugsspor (2)

Lot no: 6198145
EUR 591 DK, Nivå, Stejlepladsvej 23/05/2022
19:21
EUR 456
Louis Vuitton. Taske, model Beverly
Louis Vuitton. Taske, model Beverly Monogram. Udført i monogram kanvas, besætninger af kernelæder. Indvendigt stort rum med sidelomme. Datokode SL 0964 H. 23, B. 28, D. 8 cm. (skulderrem mangler) Fremstår med patina og brugsspor.

Lot no: 6191153
EUR 456 DK, Nivå, Stejlepladsvej 23/05/2022
19:34
EUR 349
12»
My search agents