Category  Estimate
Time Showroom
12345...6» ListGallery Lots per page
Louis Vuitton. Håndtaske med lynlås vedhæng model Tivoli PM.
Louis Vuitton. Håndtaske med lynlås vedhæng. Model Louis Vuitton Tivoli PM. Udført i monogram kanvas med besætninger af kernelæder, samt hardware af forgyldt metal. Tasken er med lynlåslukning. Indvendigt med et stort rum samt 2 inderlommer. Dustbag medfølger. Fremstillet i Frankrig 2008. H. ca. ...
Lot no: 5525040
EUR 671 DK, Herlev, Dynamovej 10/12/2019
19:29:00
EUR 456
Furla taske og pung (2)
Furla taske af krokopræget læder med 'sølv, hardware H. 24 x 30 x 8 cm Furla pung af rødt skind med rum til kort , møst og sedler. 17,5 x 10 cm (2)
Lot no: 5520729
EUR 134 DK, Hørsholm, Hammervej 1 10/12/2019
19:30:00
Gucci. 'Horse Bit' taske
Gucci. Skuldertaske af beige monogram-canvas, stort indvendigt rum samt lynlåslomme. H. 25, L. 35 cm. Fremstår med brugsspor, herunder slitage i kantsyninger og på metaldele.
Lot no: 5526145
EUR 161 DK, Roskilde, Store Hedevej 10/12/2019
19:31:00
EUR 94
Jimmy Choo, Handtasche/ Tragetasche
Jimmy Choo, Handtasche/ Tragetasche Stofftasche mit Markenlogo. keine Gebrauchsspuren.
Lot no: 5484758
EUR 250 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 10/12/2019
19:40:00
EUR 110
Mulberry dametaske af brunt læder
Mulberry taske, model East West Bayswater af chocolate Darwin læder, indvendigt med stort rum samt sidelomme med lynlås. H. 17 cm, L. 31 cm, B. 11 cm. Fremstår med brugsspor.
Lot no: 5520702
EUR 403 DK, Helsingør, Støberivej 10/12/2019
19:46:00
EUR 188
Gucci, taske med bambus håndtag
Gucci, taske af Gucci Monogram stof med bambus håndtag. Indvendigt med stor rum samt sidelomme med lynlås. Dustbag samt indkøbs kvittering medfølger, H. ca. 47cm, B. ca. 44 cm. Lette brugsspor.
Lot no: 5524425
EUR 268 DK, Roskilde, Store Hedevej 10/12/2019
19:51:00
EUR 242
Ghibli skuldertaske
Ghibli skuldertaske af guldfarvet skind med detaljer af slangeskind og krokodille. Hardware af patineret metal. Indvendig stort rum ned mindre sidelommer. H. 31 x 32 x 9 cm. Brugsspor.
Lot no: 5520731
19:58:00
Louis Vuitton, sort skuldertaske
Louis Vuitton, sort skuldertaske. Model, Saint Jacques. Udført i sort epilæder, med udvendig præget logo. Indvendigt med et stort rum, samt sidelomme med lynlås. Fremstillet i Frankrig 1995. H. ca. 30 cm, B. ca. 44 cm. Fremstår med brugsspor.
Lot no: 5337407
EUR 698 DK, Herlev, Dynamovej 10/12/2019
20:02:00
EUR 161
Chanel crossbody kæde taske
Chanel crossbody kæde taske. Tasken er udført i sort kviltet lammeskind, med hardware af forgyldt metal. Tasken er med Klassisk kæde rem, samt stort CC vedhæng på lynlås. Indvendigt med 3 store rum hvoraf et er med lynlåps, samt inderlomme med lille CC charm vedhæng på lynlås. Dustbag medfølger. ...
Lot no: 5525355
EUR 1,342 DK, Herlev, Dynamovej 10/12/2019
20:02:00
EUR 483
Gucci. Lille håndtaske/Crossbody af sort skind med gyldent hardware
Gucci håndtaske/Crossbody udført af sort kalveskind med lynlås og gyldent hardware. Indvendigt med et stort rum og siderum. H. 19 cm L. 24 cm B. 12 cm. Der medfølger skulderrem og dustbag. Ingen brugsspor.
Lot no: 5485746
EUR 805 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 10/12/2019
20:04:00
EUR 322
Chanel Cambon Bowler skuldertaske
Chanel, quiltet skuldertaske. Tasken er en Chanel Cambon Bowler bag. Udført i beige quiltet lammeskind med sorte læderbesætninger samt påsyet CC i sort skind tasken er med sorte læderhanke og indvendigt med et stort rum, samt lille sidelomme Fremstillet i Frankrig mellem 2004 - 2005. H. ca. 14 ...
Lot no: 5508769
EUR 537 DK, Hørsholm, Hammervej 1 10/12/2019
20:21:00
EUR 295
Louis Vuitton. Große Handtasche, Limited Edition, Stephen Sprouse
Louis Vuitton. Tasche 'Limited Edition Leopard Leo North South Bag' aus Leopard Jacquard und schwarzem Leder, mit Hardware aus matt verchromtem Metall sowie Reißverschloss mit Steckverschluss am Ende und Namensanhänger. Innen mit Nylonfutter, großem Fach sowie Seitentasche. Hergestellt in ...
Lot no: 5473207
EUR 2,013 DK, Hørsholm, Hammervej 1 10/12/2019
20:21:00
EUR 564
Louis Vuitton, stor mørkegrøn cross body taske
Louis Vuitton, stor mørkegrøn cross body taske. Model, Louis Vuitton Kendall GM bag. Udført i mørkegrønt taiga læder, med hardware af forgyldt metal. Tasken er med justerbar rem i grønt kanvas, samt lynlåslukning. Indvendigt med et stort rum. Fremstillet i Frankrig 2000. H. ca. 28 cm, B. ca. 55 ...
Lot no: 5525036
EUR 1,020 DK, Herlev, Dynamovej 10/12/2019
20:28:00
EUR 295
Mulberry axelremsväska
MULBERRY, handväska, krokopräglat svart skinn, axelrem, nr 559737, höjd 24x30 cm, dustbag medföljer
Lot no: 5526033
EUR 188 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 10/12/2019
20:36:00
Scarf
HERMÈS, scarf, Selles a Housse, ca 90x90 cm
Lot no: 5526038
EUR 141 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 10/12/2019
20:41:00
Louis Vuitton. Shopper / håndtaske, Monogram Canvas Sac Plat
Louis Vuitton. Shopper / håndtaske. Monogram Canvas Sac Plat. Bærehanke af kernelæder. Indvendigt med et stort rum. H. 38, B. 36, D. 9 cm. Produktionskode: FH8912. Fremstår med brugsspor, slitage på kanter.
Lot no: 5515417
EUR 537 DK, Vejle, Dandyvej 10/12/2019
20:49:00
EUR 430
Manolo Blahnik, Habitat, Schuhlöffel / Schuhanzieher, VIP Collection, Aluminium
Manolo Blahnik für Habitat, Schuhlöffel / Schuhanzieher, VIP Collection, polierter Aluminiumguss. Schuhanzieher in der Form eines High Heels, unterseitig mit Herstellerbezeichnung, H.20cm, L.30cm, B.5cm, Gewicht: ca. 690 g, altersgemäße Reibespuren.
Lot no: 5522171
EUR 150 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 10/12/2019
21:00:00
EUR 50
Chanel. Schultertasche in schwarzem ‘Kaviar’-Leder
Chanel. Schultertasche in schwarzem ‘Kaviar’-Leder. Mit Hardware aus vergüldetem Metall. Mit klassischer Kette und reißverschluss. Innen großes Fach und 2 Innentaschen, eine davon mit Reißverschluss. Hergestellt in Italien zwischen 2005 und 2006. Dustbag sowie originale Schachtel inkl. H. ca. 19...
Lot no: 5517689
EUR 1,745 DK, Herlev, Dynamovej 10/12/2019
21:13:00
EUR 1,409
Christian Dior aftonväska
CHRISTIAN DIOR, aftonväska, monogrammönstrad, inävdigt märkt Christian Dior Made in France, ca 19x26 cm
Lot no: 5526078
EUR < 125 SE, Stockholms Auktionsverk, Helsingborg 10/12/2019
21:21:00
Louis Vuitton, Tasche / Schultertasche / Umhängetasche, Modell 'Danube M45266', Leder, Frankreich
Louis Vuitton, Tasche / Schultertasche / Umhängetasche, Modell 'Danube M45266', Leder, Frankreich. Tasche aus braunem Leder mit verstellbarem Umhängegurt, sowie einer Außen- und Innentasche, Oberfläche durchgehend mit Monogrammdruck versehen, innen mit Herstellerprägung, H.21cm, B.19,5cm, ...
Lot no: 5522420
EUR 700 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 10/12/2019
21:28:00
EUR 190
Väska/bag naturfärgat läder
VÄSKA/BAG, 1900-tal, naturfärgat läder, höjd 35, längd ca 55, djup ca 30 cm
Lot no: 5526099
21:42:00
Chloé, Tasche / Handtasche / Schultertasche, Modell 'Paddington Capsule', Leder
Chloé, Tasche / Handtasche / Schultertasche, Modell 'Paddington Capsule', braunes Leder. Tasche mit drei Außentaschen, mit doppltem Reißverschluss, verschließbar, innen mit einer Reißverschlusstasche, Schutzbeutel liegt bei, H.20cm, L.42cm, B.20cm, altersgemäße Tragespuren, partiell ...
Lot no: 5370287
EUR 375 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 10/12/2019
21:44:00
Louis Vuitton. Große Handtasche, Limited Edition, M40801, 'Sunshine'
Louis Vuitton Handtasche Limited Edition M40801 'Sunshine Sequin North South Bag' mit Pailletten-Monogramm, Hardware aus matt verchromtem Metall. Mit Reißverschluss mit Schnalle am Ende sowie Namensanhänger. Innen mit Nylonfutter, großem Fach und kleinem Seitenfach. Hergestellt in Frankreich ...
Lot no: 5516855
EUR 2,416 DK, Hørsholm, Hammervej 1 11/12/2019
10:10:00
EUR 148
Apples. Skuldertaske samt business-taske i læder. (2)
Apples. To tasker bestående af: Business taske i kraftig brunt læder. Kraftigt bærehåndtag. Bærestrop i kanvas. Indvendig med stort rum, cover til laptop samt mindre rum med lynlås. H. 40 cm. D 22 cm. Dertil skuldertaske i sort læder. Indvendigt med stort rum samt mindre rum med lynlås. Foran ...
Lot no: 5434450

EUR 161 DK, Esbjerg, Oddesundvej 11/12/2019
11:06:00
Christian Dior scarf
CHRISTIAN DIOR, scarf, silke, mönster med fjädrar och blomster, märkt Christian Dior, ca 84x87 cm
Lot no: 5527068
EUR 141 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 11/12/2019
11:06:00
Patrizia Pepe tote - taske
Patrizia Pepe tote - taske af sort skind med krakelè effekt og hardware af mat sølv. Stort rum med side lommer, samt aftalig skulderrem. H. 34 x 40 x 7,5 cm.
Lot no: 5518132
EUR 134 DK, Helsingør, Støberivej 11/12/2019
15:24:00
Salvatore Ferragamo nyckelring i shocking pink
SALVATORE FERRAGAMO, nyckelring i shocking pink, skinn och gulmetall, längd 11,5 cm, tillhörande ask medföljer
Lot no: 5527229
18:16:00
Hermes taske, canvas i sort
Hermes taske af canvas med remme. Mindre lommer hele vejen rundt. H. 24 x 40 x 17 cm. Fremstår med lettere brugsspor.
Lot no: 5492336
EUR 403 DK, Aarhus, Egå Havvej 11/12/2019
19:01:00
Louis Vuitton. Skuldertaske, SP0041.
Louis Vuitton skulder taske i sort læder med to store rum samt mindre ind- og udvendig rum. Mærkat med serienummer SP0041. Fremstår med lettere brugsspor.
Lot no: 5492335
EUR 671 DK, Aarhus, Egå Havvej 11/12/2019
19:08:00
EUR 322
Chanel, håndtaske med guld emblem.
Chanel håndtaske i sort læder med guld emblem, stort rum samt mindre rum med lynlås. Dustbag medfølger. Fremstår med lettere brugsspor.
Lot no: 5492329
EUR 1,678 DK, Aarhus, Egå Havvej 11/12/2019
19:13:00
EUR 322
12345...6»