Lots per page   9 results List Gallery
5 delt vask af rustfrit stål, sensorvandhaner. Ubrugt
5 delt vask af rustfrit stål, sensorvandhaner med skjult afløb og rørføring. Ubrugt stand. Fejlindkøb til brug i skolegård, under Corona-epidemien.

Lot no: 6209213
EUR 537 DK, Odense, Kratholmvej 21/05/2022
12:25
Dobbelt håndvask, hvid
Dobbelt håndvask, hvid. Udført i kunststof materiale, L. 183 cm., D. 54 cm. Fremstår med ridser og skrammer. Denne vare er en del af en større konkurs, der sælges hos Lauritz.com Herlev og Roskilde.

Lot no: 6209902
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 22/05/2022
13:29
Håndvask af Glas
Rund glasvask af matteret glas. Ø. 42 H. 11 cm. Fremstår i emballage.

Lot no: 6140406

EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 22/05/2022
20:15
Badekar med ørnefødder
Badekar med ørnefødder. Bemalet med zink. Fremstår med kraftigt slid samt defekt ben. Mål: h 60, b 76, l 182 cm.

Lot no: 6188520
EUR 268 DK, Roskilde, Store Hedevej 22/05/2022
20:29
EUR 161
Væghængt glasvask
Væghængt badeværelsesmiljø med rund glasvask af matteret glas, glas hylde samt holdere til håndklæder, H. 27 D. 52 B. 40 cm. Fremstår i original emballage.

Lot no: 6197721

EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 23/05/2022
19:06
Servante håndvask, støbt. Model Barbro.
Servante håndvask, støbt. Model Barbro. Ø.46 cm. H.20 cm. Fremstår med brugsspor.

Lot no: 6201238

EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 23/05/2022
19:43
KUMA Badvask/Håndvask. Rector White
KUMA Badvask/Håndvask.. Materiale Rector White Farve: Hvid Tykkelse: 20mm Bredde: 52cm Dybde: 50,5cm Passer til HTH B-skab på 50cm. Inkl. hanehul til armatur Ny. Kommer i original emballage. Køber skal selv afhente hos HTH Glostrup, hvor det også kan besigtiges. ...

Lot no: 6208514

EUR 295 DK, Nivå, Stejlepladsvej 23/05/2022
19:56
EUR 134
BB design Badeværelse knager og toiletrulle holder af kobber (20)
BB design Badeværelse knager og toiletrulle holder af blank og børstet kobber. Nyt og ubrugt, dog med ridser (20)

Lot no: 6207198
EUR 268 DK, Nivå, Stejlepladsvej 25/05/2022
14:48
EUR 134

Lot no: 6208544

EUR 295 DK, Nivå, Stejlepladsvej 25/05/2022
19:58
EUR 134
My search agents