123»   Lots per page   81 results List Gallery
Cannondale. Dameacer model Synapse
Hvid Pige/dame racercykel, model Synapse, Fremstår med brugsspor, manglende pedaler.

Lot no: 6158471
EUR 671 DK, Kolding, Platinvej 19/05/2022
19:37
EUR 537
(93) Kildemoes barnecykel, stelh. 33 cm
Kildemoes barnecykel. Stelnr. WBK205807C. orangelakeret stel, kurv foran og bagpå, 3 gear. stelh. 33 cm. Cyklen er uden lås. Fremstår med alders og brugsspor, smuds, ridser og stedvis rust. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den ...

Lot no: 6183502
EUR < 125 DK, Odense, Kratholmvej 20/05/2022
17:56
5222 Mosquito damecykel
Rocky damecykel med 7 gear. Str. 50cm. Stelnr. WCM112569B. Fremstår med brugsslitage herunder let rust, skrammer, defekt gearkabel samt låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Lot no: 6206202
EUR < 125 DK, Aalborg, Nibevej 20/05/2022
18:54
4 ældre damesadler, cykelsadler, Holland, m.m. (4)
4 ældre damesadler / cykelsadler af skai & læder, Hollandske m.m. Brugsspor. (4)

Lot no: 6205104
EUR 134 DK, Odense, Kratholmvej 21/05/2022
10:26
Hvid Von Backhausen Herre city bike stel 51 cm.
1 stk. Von Backhaus 2034, fra år 2011. Hvid herre city bike, 7 gear Shimano Nexus, Stelmateriale: Aluminium. stel størrelse 51 cm service bog, med 1 service medfølger uden lås, brugsspor, ridset, med mere.

Lot no: 6208960
EUR 134 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 21/05/2022
12:03
7923 Par Centurion cykler (2)
7923 Centurion herrecykel med 7 gear. Str. 56 cm. Stelnr. WAK58669M. Fremstår med brugsspor, mangler greb, defekt forskærm, for- og bagbremse, rust på skruer, kæde, pedalarm og pedaler. 5288 Centurion damecykel. Str. 52 cm. Stelnr. WAK38860K. Fremstår låst, med brugsspor, defekte gear, slidt ...

Lot no: 6210268
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 21/05/2022
14:41
5344 Par cykler (2)
5344 Kildemoes damecykel. Str.48 cm. Stelnr. WBK052887Z. Fremstår låst, med brugsspor, defekte gear og forbremse, revner i sadel, rust på skruer, kæde og baghjulsnav. 7871 Centurion herrecykel med 7 gear. Str. 59 cm. Stelnr. WAK30817F. Fremstår låst, med brugsspor, defekt sadel og støtteben, ...

Lot no: 6210263
14:43
7919 Samling damecykler (3)
7919 Kildemoes damecykel med 7 gear. Str. 55 cm. Stelnr. WBK195109J. Fremstår låst, med brugsspor, defekt støtteben og eger på baghjul, revne i bagskærm, rust på skruer, pedalarm og baghjulsnav. 5131 Kildemoes damecykel med 7 gear. Str. 51 cm. Stelnr. WBK167926Z. Fremstår med brugsspor, ...

Lot no: 6210270
14:47
6138 Van de Lux damecykel
Van de Lux damecykel med 3 gear. Str. 55 cm. Stelnr. WGH499877R. Fremstår med brugsspor, rust på eger og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6210272
14:57
5793 Von Backhaus damecykel
Von Backhaus damecykel med 7 gear. Str. 51 cm. Stelnr. WVBA01767K. Fremstår låst, med brugsspor. defekt sadel, rust på skruer, kæde og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6210265
14:58
5046 Trek herrecykel
Trek herrecykel med 7 gear. Str. 59 cm. Stelnr. WTU107DH5152G. Fremstår med brugsspor, huller i sadel, løs bagskærm, rust på kæde, pedalarm og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6210271
14:59
7759 Von Backhaus damecykel
Von Backhaus damecykel med 7 gear. Str. 51 cm. Stelnr. WVBA06934L. Fremstår med brugsspor, rust på kæde, pedalarm og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6210250
15:02
7885 Batavus damecykel
Batavus damecykel med 8 gear. Str. 53 cm. Stelnr. WTVBA4100764J. Fremstår låst, med brugsspor, defekt sadel, rust på skruer og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6210260
15:03
7836 Ebsen damecykel
Ebsen damecykel med 3 gear. Str. 50 cm. Stelnr. WIC60317M. Fremstår med brugsspor, hul i sadel, rust på skruer, kæde og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6210246
15:10
7439 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 7 gear. Str. 59 cm. Stelnr. WBK124266J. Fremstår låst, med brugsspor, defekt støtteben, rust på skruer, kæde og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6210244
15:11
5771 Kildemoes herrecykel
Kildemoes herrecykel med 7 gear. Str. 51 cm. Stelnr. WBK125397J. Fremstår med brugsspor, defekt støtteben, huller i sadel, rust på skruer, kæde og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6210243
15:12
5336 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 7 gear. Str. 51 cm. Stelnr. WBK280604N. Fremstår låst, med brugsspor, revner i sadel, rust på skruer, kæde, pedalarm og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6210239
15:13
7934 Kildemoes herrecykel
Kildemoes herrecykel med 7 gear. Str. 55 cm. Stelnr. WBK133123L. Fremstår låst, med brugsspor, huller i sadel, rust på skruer og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6210238
15:15
5744 Kildemoes herrecykel
Kildemoes herrecykel med 5 gear. Str. 55 cm. Stelnr. WBK575211H. Fremstår låst, med brugsspor, defekt støtteben, huller i sadel, rust på kæde, skruer og pedaler. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6210273
15:19
7883 Raleigh damecykel
Raleigh damecykel med 7 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WN00278K. Fremstår låst, med brugsspor, rust på skruer, kæde, pedalarm og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6210267
15:20
7789 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 53 cm. Stelnr. WAK65560Q. Fremstår låst, med brugsspor, rust på skruer og kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6210249
15:22
7676 Winther damecykel
Winther damecykel med 7 gear. Str. 51 cm. Stelnr. WAV62639N. Fremstår låst, med brugsspor, rust på skruer, kæde og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6210245
15:23
7749 Mustang herrecykel
Mustang herrecykel med 3 gear. Str. 57 cm. Stelnr. WDB173063C. Fremstår med brugsspor, rust på skruer, kæde, bagagebærer og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6210251
15:24
5341 Kildemoes herrecykel
Kildemoes herrecykel med 7 gear. Str. 55 cm. Stelnr. WBK571066H. Fremstår låst, med brugsspor, defekt kædeskærm, slidte greb, rust på skruer, kæde, pedalarm og bagagebærer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6210240
15:25
5777 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 49 cm. Stelnr. WAK01461M. Fremstår låst, med brugsspor, defekt støtteben, rust på skruer og kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6210232
15:26
7724 Nisihiki herrecykel
Nishiki herrecykel med 24 gear. Str. 51 cm. Stelnr. WN27357B. Fremstår låst, med brugsspor, slidte greb og sadel, rust på skruer, kæde og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6210237
15:27
5978 Trek herrecykel
Trek herrecykel med 27 gear. Str. 58 cm. Stelnr. WTU149C1408N. Fremstår låst, med brugsspor, slidte greb, rust på skruer, kæde og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6210262
15:30
5446 Raligh damecykel
Raleigh damecykel med 7 gear. Str. 56 cm. Stelnr. WN09402K. Fremstår med brugsspor, løs bagagebærer, rust på baghjulsnav, skruer og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6210234
15:32
EUR 94
5219 Von backhaus damecykel
Von Backhaus damecykel med 7 gear. Str. 43 cm. Stelnr. WVBA00985H. Fremstår låst, med brugsspor, revner i sadel, rust på kæde, baghjulsnav, bagagebærer og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6210258
15:41
5902 Kildemoes herrecykel
Kildemoes herrecykel med 7 gear. Str. 55 cm. Stelnr. WBK557949M. Fremstår med brugsspor, huller i sadel, afslag på forskærm, rust på skruer og kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 6210266
15:42
123»
My search agents