Category  Estimate
Time Showroom
1234» ListGallery Lots per page
Everton, damecykel, 8188
Everton damecykel med 7 defekte gear og stel str. 50. Stel nr. WBK011672U. Fremstår låst og med brugsspor, knækket eg i baghjul, samt defekt sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5578975
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 23/02/2020
13:03:00
MBK, herrecykel, 8158
MBK herrecykel med 7 gear og stel str. 56. Stel nr. WMB72688B. Fremstår ulåst og med brugsspor, rust på kæde, samt løse skærme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5578916
13:48:00
Kildemoes City. Damecykel, lilla. 8075
Kildemoes City. Damecykel, lilla. 7 gear. Stel str. 47. Stel nr. VY04930516. Fremstår med opskåret lås og brugsspor, herunder. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Lot no: 5566778
EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 23/02/2020
14:30:00
MBK Octane Plus. Damecykel, lilla. 7965
MBK Octane Plus. Damecykel, lilla. 3 gear. Stel str. 53. Stel nr. WMB58652E. Fremstår med opskåret lås og brugsspor, herunder rust. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Lot no: 5567040
15:00:00
MBK, herrecykel, 8155
MBK herrecykel med 3 gear og stel str. 56. Stel nr. WMB60472Z. Fremstår låst og med knækkede eger i baghjul samt rust på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5578913
15:44:00
Retro Cruiser MICARGI Cheetah cykel, 26'' hjul
Retro Cruiser MICARGI Cheetah cykel, 26'' hjul, lilla alustel. 7 Shimano gear. Udstillingsmodel, cyklen leveres samlet som på billed, dog kun samlet til fotobrug, det anbefales at efterspænde alle dele inden kørsel. Det anbefales at notere stel nr. ned da Lauritz.com ikke gemmer disse.
Lot no: 5572184

EUR 403 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 23/02/2020
16:12:00
Trek, herrecykel, 8258
Trek herrecykel med 27 gear og stel str. 58. STel nr. WTU0630H5303J. Fremstår låst og med brugsspor, rust på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5591649
18:13:00
EUR 128
Nishiki damecykel, 8140
Nishiki damecykel med 8 gear. Stelstr. 48. Stelnr. WN35430V. Fremstår med fladedæk samt brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5578878
18:38:00
Carraro Vintage racercykel
Carraro Vintage racercykel, aluminiumsstel. Center af krank til overkant af stel: 62 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, vægt ca. 10 kg.
Lot no: 5591664
EUR 403 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 15 23/02/2020
18:45:00
EUR 121
Raleigh, damecykel, 8153
Raleigh damecykel med 3 gear og stel str. 50. Stel nr. WN32046V. Fremstår låst og med brugsspor, rust på kæde, samt defekt sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5578903
18:45:00
Everton, pigecykel, 7908
Everton pigecykel med 3 gear og stel str. 41. Stel nr. WBK777122E. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5586269
18:50:00
Nishiki, herrecykel, 8235
Nishiki herrecykel med 7 gear og stel str. 49. Stel nr. WN10380T. Fremstår låst og med brugsspor. Rust på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5591610
19:00:00
Stratos, herrecykel, 8237
Stratos herrecykel med 18 gear og stel str. 55. Stel nr. WALD10953Z. Fremstår låst og med brugsspor, kraftig rust på kæde, samt slitage. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5591613
19:01:00
Ebsen, herrecykel, 8238
Ebsen herrecykel med 7 gear og stel str. 55. Stel nr. WIC44252H. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5591614
19:02:00
Everton, damecykel, 8239
Everton damecykel med 7 defekte gear og stel str. 50. WBK173955B. Fremstår låst og med brugsspor, defekt sadel, knækket støttefod. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5591615
19:02:00
Batavus, damecykel, 8240
Batavus damecykel med 3 gear og stel str. 56. Stel nr. WTVBA1034987F. Fremstår ulåst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5591619
EUR 134 DK, Herlev, Dynamovej 23/02/2020
19:03:00
Kildemoes, damecykel, 8244
Kildemoes damecykel med 7 gear og stel str. 50. Stel nr. WBK123216B. Fremstår ulåst og med brugsspor, løs bagskærm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5591623
19:04:00
Sancineto herrecykel, 8245
Sancineto herrecykel med 27 gear og stel str. 60. Stel nr. WC187020P. Fremstår ulåst og med brugsspor, v-bremse bagtil er løs, rust på kæde og tandhjul. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5591625
19:04:00
EUR 128
Kildemoes, damecykel, 8247
Kildemoes damecykel med 7 gear og stel str. 49. Stel nr. WBK034947E. Fremstår ulåst og med brugsspor, knækket eg i forhjul, samt defekt sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5591631
19:05:00
Trek, damecykel, 8248
Trek damecykel med 27 gear og stel str. 42. Stel nr. WTU081C6926J. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5591634
19:06:00
Raleigh, herrecykel, 8249
Raleigh herrecykel med 3 gear og stel str. 54. Stel nr. WN21606X. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5591635
19:06:00
Raleigh, herrecykel, 8250
Raleigh herrecykel med 7 gear og stel str. 58. Stel nr. WN53239D. Fremstår låst og med brugsspor, rust på kæde, samt stramt styr der ikke drejer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5591637
19:07:00
Avenue, herrecykel 8251
Avenue herrecykel med 8 gear og stel str. 56. Stel nr. WMB75595Z. Fremstår ulåst og med brugsspor på defekt kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5591640
19:08:00
EUR 94
Kildemoes, damecykel, 8252
Kildemoes damecykel med 7 gear og stel str. WBK225535C. Stel str. 53. Fremstår låst og med brugsspor, rust på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5591641
19:09:00
Motobecane, herrecykel, 8253
Motobecane herrecykel uden gear og stel str. 53. Stel nr. WBK70991L. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5591642
19:10:00
Kildemoes, damecykel, 8254
Kildemoes damecykel med 7 gear og stel str. 50. Stel nr. WBK150575B. Fremstår låst og med brugsspor, knækket støttefod. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5591643
19:10:00
Jupiter, damecykel, 8255
Jupiter damecykel med 7 gear og stel str. 50. Stel nr. WBK783044F. Fremstår låst og med brugsspor, defekte greb på styr, samt mindre hul i sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5591644
19:11:00
Kildemoes, damecykel, 8256
Kildemoes damecykel med 7 gear og stel str. 50. Stel nr. WBK066088Y. Fremstår låst og med brugsspor, knækket eg i baghjul. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5591646
19:12:00
Kildemoes, damecykel, 8257
Kildemoes damecykel med 3 gear og stel str. 45. Stel nr. WBK073703B. Fremstår låst og med brugsspor, defekt sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5591647
19:12:00
Raleigh, damecykel, 8259
Raleigh damecykel med 7 gear og stel str. 50. Stel nr. WN21964G. Fremstår låst og med brugsspor, rust på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5591651
19:14:00