Lots per page   4 results List Gallery
Ford KA, 1.2 benzin
Ford KA, 1,2 Hatchback, 3-dørs, benzin fra 2015 med manuelt gear, kørt 38.782km. Der medfølger 1 stk. nøgle samt registreringsattest. Stelnummer: WF0UXXLTRUEB15306. Tidligere reg. nr. AT61198. Der er ikke registreret restgæld i bilen. Starter fint. Fremstår med brugsspor herunder enkelte ridser. ...

Lot no: 6209149
EUR 6,711 DK, Aalborg, Nibevej 21/05/2022
20:10
EUR 4,430
Smart ForTwo Cabriolet Brabus 2005
Smart ForTwo Cabriolet Brabus 2005. 0,7 l. 75 HK. Benzin. Automatgear, 5 trin, Paddle Shift. 74.295 km. Nysynet, én ejer, alle service overholdt. Observer at komplet lygtekit til anvendelse ved venstrekørsel, f.eks. i UK, medfølger. Eksteriør såvel som interiør fremstår velholdt.

Lot no: 6202283
EUR 9,933 DK, Nivå, Stejlepladsvej 22/05/2022
21:00
EUR 6,711
Martz Basic trailer
Martz Basic trailer af galvaniseret metal. Ladmål 150 x 100 cm. Traileren kommer uden danske papirer. Max lastevne 750 kg. Polsk typegodkendelse medfølger. Skal synes og indregistreres. Fremstår med brugsspor. 750 kg. Denne vare er en del af en større konkurs, der sælges hos Lauritz.com ...

Lot no: 6209775
EUR 134 DK, Herlev, Dynamovej 23/05/2022
19:38
EUR 128
Fire alufælge med dæk til Kia (4)
Fire Kia aluminiumsfælge størrelse 6½ x 17" ET49 PCD 4 x 100 monteret med Dunlop Sport Maxx 205/45 R 17. Fremstår med brugsspor, en fælg med lille kanthak. Ca. 6 mm. slidbane.

Lot no: 6208584
EUR 201 DK, Herlev, Dynamovej 24/05/2022
14:20
My search agents