12345...17»   Lots per page   510 results List Gallery
Tateishi Shoiji. Hvilestol samt skammel, sort. (2)
Tateishi Shoiji. Hvilestol samt skammel af egetræ, sæde, armlæn samt topstykke af valnøddetræ, løse hynder betrukket med mørkt møbelstof. Sædehøjde 44 cm. B. 70 cm. H. ryg 91 cm. Fremstår i emballage, ( H. 95 cm, B. 74 cm, D. 94 cm) Modelfoto. (2)
Lot no: 6328392
Showroom: DK, Kolding

05/02/2023
16:00
EUR 644
EUR 779
Et sæt på fire barstole i industrielt design. (4)
Et sæt på fire barstole af grålakeret metal i industrielt design. Sædehøje 65 cm. Ryghøjde 91 cm. Tre medfølgende sædehynder. (4)
Lot no: 6262187
Showroom: DK, Kolding

05/02/2023
16:32
EUR < 125
05/02/2023
16:40
EUR 134
Børge Mogensen for FDB. Skalstol - Model J45 - Sort
Børge Mogensen for FDB. Skalstol - Model J45 - Sort Udført af fineret og massivt sortlaseret egetræ. Mål. 78,9 x 50,2 x 41,8 cm. Sh. 45 cm. Udstillingsmodel. Modelfoto.
Lot no: 6336062
Showroom: DK, Roskilde

05/02/2023
16:50
EUR 268
12345...17»
My search agents