Lots per page   27 results List Gallery
Hiccups Design. Aktivitetsbord samt to stole. Model Freja (3)
Hiccups Design. Aktivitetsbord samt to stole udført af krydsfiner af birketræ og møbellinoleum på sæde, ryglæn og bord. Model Freja. Mål. Bord 60 x 78 x 50 Stol 30,6 x 35 x 29,5 cm. (3) Alle dele er udstillingsmodeller / demomodeller nedpakket i brudt original emballage. Vejl. udsalgspris 3.985 ...

Lot no: 6150439

EUR 403 DK, Roskilde, Store Hedevej 22/05/2022
19:46
EUR 94
Hiccups Design. Bord, bænk, stol samt skammel. Model Njord (4)
Hiccups Design. Bord, bænk, stol samt skammel udført af Egetræ og høj-kvalitets møbelkrydsfiner. Model Njord. Mål. Bænk 48x50x27 Stol 48x30x27 Skammel 30x30x28 Bord 50x75x60 cm. Alle dele er udstillingsmodeller / demomodeller nedpakket i brudt original emballage (4) Vejl. udsalgspris 4.980 dkk. ...

Lot no: 6150424

EUR 483 DK, Roskilde, Store Hedevej 22/05/2022
19:51
EUR 134

Lot no: 6150454

19:56
EUR 94
Hiccups Design. Bord, bænk, stol samt skammel udført af Valnød og høj-kvalitets møbelkrydsfiner. Model Njord. Mål. Bænk 48x50x27 Stol 48x30x27 Skammel 30x30x28 Bord 50x75x60 cm. Alle dele er udstillingsmodeller / demomodeller nedpakket i brudt original emballage (4) Vejl. udsalgspris 4.980 dkk. ...

Lot no: 6150422

21:14
EUR 134
Babytrold Tremmeseng samt madras, Model Mia
Babytrold Tremmeseng. Model Mia. samt madras. Mål på tremmeseng: 60 x 120 x 72 cm. Mål på madres: 60 x 120 x 6 cm. Tremmesengen kan hæves til 3 forskellige højder, fra gulv til bund: 22 cm. 38 cm og 48 cm. Fremstår i originalt emballage. Modelfoto.

Lot no: 6202861

EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 23/05/2022
08:08
Hiccups Design. Bænk, stol samt skammel. Model Njord (3)
Hiccups Design. Bænk, stol samt skammel udført af Valnød og høj-kvalitets møbelkrydsfiner. Model Njord. Mål. Bænk 48x50x27 Stol 48x30x27 Skammel 30x30x28 cm. Alle dele er udstillingsmodeller / demomodeller nedpakket i brudt original emballage (3) Vejl. udsalgspris 2.980 dkk. Modelfoto.

Lot no: 6178057

EUR 188 DK, Roskilde, Store Hedevej 23/05/2022
18:21
EUR 94

Lot no: 6178886

EUR 403 DK, Roskilde, Store Hedevej 23/05/2022
18:22
EUR 94

Lot no: 6178056

18:24
EUR 94
Hiccups Design. Stol samt skammel. Model Njord (2)
Hiccups Design. Stol samt skammel udført af Egetræ og høj-kvalitets møbelkrydsfiner. Model Njord. Mål. Stol 48x30x27 Skammel 30x30x28 cm. Alle dele er udstillingsmodeller / demomodeller nedpakket i brudt original emballage (2) Vejl. udsalgspris 1.690 dkk. Modelfoto.

Lot no: 6178050
EUR 134 DK, Roskilde, Store Hedevej 23/05/2022
18:25

Lot no: 6178049
18:27
Hiccups Design. Aktivitetsbord samt stol. Model Freja (2)
Hiccups Design. Aktivitetsbord samt stol udført af krydsfiner af birketræ og møbellinoleum på sæde, ryglæn og bord. Model Freja. Mål. Bord 60 x 78 x 50 Stol 30,6 x 35 x 29,5 cm. (2) Alle dele er udstillingsmodeller / demomodeller nedpakket i brudt original emballage. Vejl. udsalgspris 3.985 dkk. ...

Lot no: 6178903

EUR 268 DK, Roskilde, Store Hedevej 23/05/2022
18:29

Lot no: 6178904

18:32

Lot no: 6178905

18:34

Lot no: 6178906

18:35

Lot no: 6178907

18:38

Lot no: 6178881

19:52
EUR 94
To børnestole af træ ( 2)
To børnestole af træ heraf en med flet, brugsspor ( 2)

Lot no: 6207209
EUR < 125 DK, Nivå, Stejlepladsvej 24/05/2022
19:01

Lot no: 6178882

EUR 403 DK, Roskilde, Store Hedevej 25/05/2022
18:29
EUR 94
Hiccups Design. Aktivitetsbord samt to stole udført af krydsfiner af birketræ og møbellinoleum på sæde, ryglæn og bord. Model Freja. Mål. Bord 60 x 78 x 50 Stol 30,6 x 35 x 29,5 cm. (3) Alle dele er udstillingsmodeller / demomodeller. Vejl. udsalgspris 3.985 dkk. Modelfoto.

Lot no: 6154016
18:41
EUR 94

Lot no: 6178899

EUR 268 DK, Roskilde, Store Hedevej 25/05/2022
19:39

Lot no: 6178887

20:52
EUR 94

Lot no: 6178885

20:53
EUR 94

Lot no: 6178897

20:54

Lot no: 6178884

20:56
EUR 94

Lot no: 6178880

21:00
EUR 94

Lot no: 6178902

21:03

Lot no: 6178883

21:06
EUR 94
My search agents