My search agents   Save list   Create search agent
12345...7»   Lots per page   185 results List Gallery
Louis Vuitton. Schultertasche, Modell 'Mahina Noir L'
Louis Vuitton. Schultertasche, Modell 'Mahina Noir L', aus schwarzem Leder mit perforiertem Monogramm-Logo. Güldene Hardware, Schnallenverschluss, innen ein großes Fach sowie kleines Reißverschlussfach, Futter aus braunem Alcantara. H. 31, L. 41, T. 20 cm. Quittung und Schutzbeutel inkl. Mit ...

Lot no: 6124041
EUR 1,342 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 26/01/2022
13:25
EUR 1,074
Levinsky frakke af sort glat rulam str 60
Levinsky frakke af sort glat rulam med krave af fakefur. Front med knaplukning og lommer. L. 93 cm. Brystmål ca.126 cm. ærme ca.70 cm. str 60. Ny og ubrugt.

Lot no: 6121052

EUR 671 DK, Nivå, Stejlepladsvej 26/01/2022
14:17
EUR 242
Saga Mink. Frakke af mørkebrun mink. Str. ca. 42-44
Saga Mink. Frakke af mørkebrun mink, front med hæklelukning, i siderne indstikslommer. L. 123 cm. Indvendig ærmelængde: ca. 50 cm. Brystvidde: ca. 138 cm. Str. ca. 42-44. Fremstår med alm. brugsspor.

Lot no: 6135910
EUR 268 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 26/01/2022
14:25
EUR 201
Sprung Freres. Jakke af poplin og mink str S
Sprung Freres. Jakke af poplin og mink. Krave besat med mink, knaplukning og paspolerede lommer. Knapper betrukket med stof. Aftageligt for af kanin. Længde 90 cm. Ærmelængde 60 cm. Brystvidde 112cm. Str. S. Nyproduceret.

Lot no: 6121032

EUR 1,409 DK, Nivå, Stejlepladsvej 26/01/2022
15:14
EUR 456
MRS Jakke ræv stk Str L 500782
MRS Jakke ræv med høj krave og lynlåslukning samt indstikslommer. Længde 68cm ærme 69cm bryst 124cm Str L.

Lot no: 6122359

EUR 1,879 DK, Nivå, Stejlepladsvej 26/01/2022
15:14
EUR 993
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Petit Bucket. Monogram Canvas
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Petit Bucket. Monogram canvas. H. 25, B. 23, D. 16 cm. Hanke og besætninger af kernelæder, stort indvendigt rum med to mindre sidelommer, den ene med lynlåslukning, foer af lyst læder, indvendig kæde til fastgørelse af pung. Justerbare skulderremme. Medfølgende ...

Lot no: 6118474
EUR 671 DK, Herlev, Dynamovej 26/01/2022
16:09
EUR 537
Minkpels. Brdr. Alex Petersen, str. 38
Minkpels. Brdr. Alex Petersen, str 38. Kort jakke af mink, front med hægtelukning, standkrave. Længde nakkesøm til nedre kant 57 cm, Ærme skuldersøm til håndled 60 cm. Fremstår med minimale brugsspor, sommeropbevaret korrekt.

Lot no: 6141851
EUR 805 DK, Nivå, Stejlepladsvej 26/01/2022
17:24
EUR 537
Buntmager Ole B. Christensen. Pelskåbe opsyet af mørkebrune female mink, swinger
Buntmager Ole B. Christensen. Pelskåbe opsyet af mørkebrune female mink, swinger, ærmer med opslag, skrave, skjult hægtelukning, samt indstikslommer, Str. 42, L. ca. 105 cm. Ærmelængde 62 cm. Brystmål 136 cm.

Lot no: 6143136
EUR 671 DK, Aalborg, Nibevej 26/01/2022
18:35
EUR 349
Mads Nørgaard, Gabba, Levis, Demin, Hilfiger, 1 par shorts, 6 par jeans & 7 bælter, str. 31/32/33/34 (14)
Mads Nørgaard, 1 par shorts. Gabba. 3 par jeans. 1 par Levis jeans. 1 par Demin & Hilfiger jeans. Forskellige farver og modeller i str. 31/32/33/34. L. 32. Der medfølger desuden 7 div. bælter. Få brugsspor. (14)

Lot no: 6131477
EUR 268 DK, Odense, Kratholmvej 26/01/2022
18:38
EUR 134
Saint Laurent. Teddy bear jacket for a woman, size 36
Saint Laurent. Teddy bear jacket, model Heaven. Several leather details on the sleeves, shoulders and back, wave at the collar, bottom edge and sleeves, button closure, pockets with zipper, size 36, L. 61 cm. Sleeve length 62 cm. Chest 108 cm. Features usage-related traces of wear and some areas ...

Lot no: 6127674
EUR 1,342 DK, Odense, Kratholmvej 26/01/2022
18:44
EUR 537
Saga Minkpels af scanglow mink str 44
Saga Minkpels, Male helrykket mink, med høj krave samt knap og hægter med indstikslommer. Længde 90cm Ærme 67cm Bryst 128cm str 44

Lot no: 6150692

EUR 2,819 DK, Nivå, Stejlepladsvej 26/01/2022
19:08
EUR 859
Mink Pels multi farvet mink ca str M-L
Mink Pels multi farvet klippet mink, front med hægter og indstiks lommer, Mærket Otto D. Madsen. L. 105, ærmer 60 cm, bryst ca 120 cm ca str M-L

Lot no: 6141904
19:10
EUR 403
Map fur. Mink vest i farven palmino, str. 38
Map fur. Mink vest i farven palmino syet i stykker, front med hæklelukning, i siderne indstikslommer. L. 90 cm. Brystvidde: 104 cm. Str. 38. Fremstår med lettere brugsspor, åbne syninger ved begge lommer samt slitage ved ene armhule.

Lot no: 6136104
EUR 268 DK, Esbjerg, Oddesundvej 26/01/2022
19:10
EUR 174
Saga Fox, pelsfrakke af sølvræv, ca. str. 40-42
Saga Fox, lang pelsfrakke af sølvræv, ca. str. 40-42. Opsyet i brede baner, model med sjalskrave indstikslommer og sjalskrave. L. 120 cm. brystmål ca. 104 cm. Indvendigt ærmemål ca. 40 cm. Minimale/lette brugsspor.

Lot no: 6150140
EUR 201 DK, Odense, Kratholmvej 26/01/2022
19:26
EUR 148
Levinsky. Jakke af female mink. Mahogany.
Levinsky. Jakke af female mink. Mahogany. Model Ilse. Hætte og hægtelukning samt talje med snørre, stiklommer. Længde 72 cm. Ærmelængde 62 cm, Brystvidde 90 cm. str.38. Ny og ubrugt.

Lot no: 6121041

EUR 2,215 DK, Nivå, Stejlepladsvej 26/01/2022
19:50
EUR 1,315
Rosenberg & Lindhardt sort - black mink pels str 40 no 501194
Rosenberg & Lindhardt sort - black mink galoneret med ruskind, front med Lommer og trykknapper. Længde 80 ærme ca 60 cm, bryst 118 cm str 40. Ny og ubrugt

Lot no: 6120812

EUR 2,282 DK, Nivå, Stejlepladsvej 26/01/2022
19:51
EUR 940
Kottas & Mantsios Rexrabbit Frakke str 38
Kottas & Mantsios frakke/ jakke med hætte af Rexrabbit - Rex kanin. Front med hægter, udvendig lommersamt snortræk forneden.Længde 93cm Ærme 58cm Bryst 98cm. Str 38. Ny og ubrugt.

Lot no: 6122424

EUR 1,678 DK, Nivå, Stejlepladsvej 26/01/2022
19:53
EUR 644
Alexandra. Lang minkfrakke, mahognifarvet, str. 40
Alexandra. Lang frakke af mahognifarvet mink, front med hæklelukning, knap under krave samt indstikslommer i siderne. L. 118 cm. Brystvidde: 102 cm. Indvendig ærmelængde: 37 cm. Str. 40. Fremstår med minimale brugsspor.

Lot no: 6139658
EUR 752 DK, Esbjerg, Oddesundvej 26/01/2022
20:09
EUR 591
Louis Vuitton. Skuldertaske, model 'Sac Shopping'
Louis Vuitton. Skuldertaske, model Sac Shopping i monogram canvas. Skulderremme og kantbesætning i kernelæder. Indvendigt et stort rum med lille lomme samt lomme med lynlås. Produktionskode MB1020. H. 34 cm, B. 50, D. 14 cm. Fremstår dybt og jævnt patineret, kernelæder patineret til farve dyb ...

Lot no: 6141803
20:09
EUR 537
CKN pelsjakke af mink, str 42
CKN pelsjakke af mink med hætte og hægtelåse, samt lommer med snørre. Længde 67cm Ærme 64cm Bryst 110cm, str 42.

Lot no: 6114893
20:10
EUR 537
Louis Vuitton. Håndtaske. Model ‘Saint Jacques PM’. Sort Epi læder
Louis Vuitton, håndtaske, model Saint Jacques PM. Udført i sort Epilæder med lynlås af forgyldt metal. Indvendigt med interiør af grå Alcantara, et stort rum samt lille sidelomme. H. 24, B. 38 cm. Produktionskode VI1913. Fremstår med lette brugsspor.

Lot no: 6141834
EUR 537 DK, Nivå, Stejlepladsvej 26/01/2022
20:10
EUR 430
Louis Vuitton. Weekend/Rejsetaske. Model ‘Sirius 50’
Louis Vuitton. Blød kuffert/rejsetaske. Model Sirius 50, Monogram canvas med bløde sider. H. ca. 36, B. 50, D. 15 cm. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning, åbent siderum samt elastisk pakrem. Lyst canvas for. Produktionskode SP0928. Name Tag medfølger. Fremstår med jævnt patineret ...

Lot no: 6141837
20:11
EUR 644
Louis Vuitton. Håndtaske. Monogram Canvas Deauville
Louis Vuitton. Håndtaske. Monogram Canvas Deauville. Besætninger af kernelæder. Indvendig et rum med fire sidelommer samt elastikstropper, dobbelt, låsbar lynlåslukning, udvendig åben frontlomme. For af lyst canvas. Produktionskode: VI0927. Medfølgende Name Tag. H. 26, B. 34, D. 13 cm. Tasken kan...

Lot no: 6120540
20:14
EUR 537
Minkpels. Mellemlang kåbe, Saga Royal
Minkpels. Mellemlang kåbe, Saga Royal, mahogni, konfektionsstørrelse 38. Mindre sjalskrave, hægtelukning og stiklommer. L. nakkesøm til nedre kant 90 cm. Ærmer skuldersøm til håndled 57 cm. Mærket med monogram i for. Fremstår med lette brugsspor, sommeropbevaret korrekt.

Lot no: 6141853
EUR 1,342 DK, Nivå, Stejlepladsvej 26/01/2022
20:14
EUR 805
Andria frakke Merino glat rulam m sølvræv str 40
Andria frakke af Merino glat rulam med detaljer af sølvræv. Front med knaplukning og lommer. Længde 92cm Ærme 73cm Bryst 106cm, str 40. Ny og ubrugt.

Lot no: 6122445

EUR 1,946 DK, Nivå, Stejlepladsvej 26/01/2022
20:17
EUR 1,047
Louis Vuitton. Herretaske, model Damier Graphite Canvas 'Daniel MM' Messenger Bag
Louis Vuitton. Herretaske, model Damier Graphite Canvas 'Daniel MM' Messenger Bag udført i sort/grå Damier Ebene canvas. Front med stor flap, lukkes med magnet. Indvendigt stort rum med to sidelommer. Lomme med lynlås bagtil. Justerbar skulderrem. Datokode SP4078 (November 2008). H. ca. 31 cm. L....

Lot no: 6128153
EUR 859 DK, Roskilde, Store Hedevej 26/01/2022
20:19
EUR 671
Pelsjakke af strikket mink, str. 38
Pelsjakke af strikket mink, str. 38, model med hætte, skjult hægtelukning, snørre ved hætte som kan blive til en krave, snørre ved talje med mink pompommer. samt 2 lommer med pynteknap. L. 83 cm. Indvendigt ærmemål 45 cm. Brystmål 98 cm.

Lot no: 6148443
EUR 349 DK, Odense, Kratholmvej 26/01/2022
20:26
EUR 242
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Model Keepall Bandouliére 55
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Model Keepall Bandouliére 55 udført i klassisk monogram canvas og kernelæderbesætning og gyldent hardware. Indvendigt stort rum dobbelt lynlåslukning. Aftagelig og justerbar skulderrem. Navneskilt og stropbælte medfølger. H. ca. 27, L. ca. 55, D. ca. 22 cm. ...

Lot no: 6139861
EUR 886 DK, Roskilde, Store Hedevej 26/01/2022
20:28
EUR 698
Louis Vuitton. Rygsæk model 'Montsouris GM'
Louis Vuitton, rygsæk i monogram canvas, model 'Montsouris GM'. Tasken er med besætninger af kernelæder samt hardware af forgyldt metal. Tasken er med justerbare stropper og med lille lomme med lynlås til front. Indvendigt med et stort rum og sidelomme. Datokode MI0926. Fremstillet i 1996. H. ca....

Lot no: 6139882
EUR 1,020 DK, Roskilde, Store Hedevej 26/01/2022
20:29
EUR 805
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Saint Jacques GM
Louis Vuitton. Skuldertaske, model Saint Jacques GM Sort epi læder. Indvendig et stort rum med lynlåslukning samt sidelomme. Interiør af lilla alcantara. H. 30 cm, B. 44 cm, D. 17 cm. Datokode AS0947. Fremstår med få brugsspor.

Lot no: 6139885
EUR 591 DK, Roskilde, Store Hedevej 26/01/2022
20:30
EUR 456
12345...7»
My search agents