Category  Estimate
Time Showroom
Show only deLuxe lots Show only lots in the chosen language Show used items
Show
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 11  >> ListGallery Lots per page
Gianvito Rossi pumps
GIANVITO ROSSI, pumps, "Flash Nero", svrtglittriga, storlek 40, i originalkartong och dustbags
Lot no: 5310239
EUR 210 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 24/04/2019
14:30:00
En samling div. bijouteri i form af armbånd, halskæder og charms. (485)
En samling div. bijouteri i form af 100 armbånd af sort læder, 50 halskæder af sort læder med hjerter, 35 armbånd af sort læder med hjerter samt 300 charms. Fremstår ubrugte. (485)
Lot no: 5255675
EUR < 125 DK, Kolding, Trianglen 24/04/2019
14:56:00
Christian Dior, monogram håndtaske
Christian Dior, monogram håndtaske, Model Boston Bag. Tasken er udført i monogram jacquard, med besætninger af sort læder. Hardware af forkromet metal. H. ca. 17 cm, B. ca. 26 cm, D. ca. 17 cm. Fremstår med solblegninger.
Lot no: 5292572
EUR 430 DK, Herlev, Dynamovej 24/04/2019
15:39:00
EUR 215
Miu Miu pumps
MIU MIU, pumps i svart lack med kliklack, öppen tå, storlek ca 37,5 cm, höjd ca 16 cm
Lot no: 5310293
EUR 157 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 24/04/2019
16:26:00
Samling bijouteri-smykker. Armbånd, charms, kugler m.m. (ca. 460)
Samling bijouteri-smykker: 100 armbånd, 100 charms, 100 charms, 100 kugler, 60 armbånd. Metal & læder. (ca. 460) NB: Kasse medfølger ikke.
Lot no: 5238962
EUR < 125 DK, Odense, Kratholmvej 24/04/2019
17:31:00
Kenzo scarf
KENZO, scarf, Frankrike, kvadratisk med färgrik blomsterdekor, signerad, linne, nylon- och silke, ca 105x105 cm
Lot no: 5310326
EUR 157 SE, Stockholms Auktionsverk, Slakthusgatan 24/04/2019
17:36:00
Hermès handväska Birkin 35 i Ebene Togo kalvskinn
HERMÈS, handväska Birkin 35 i Ebene Togo kalvskinn retourné med spänne och lås i Palladium, bokstaven N i stämpel vilket motsvarar tillverkningsår 2011, 25 x 35 x 18 cm, tillhörande nycklar, lås, dustbags och box i original
Lot no: 5310342
EUR 10,482 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 24/04/2019
18:12:00
En samling diverse tasker, bl.a. Gabor, Guess og Cartinoe. (7)
En samling diverse tasker, bl.a. Gabor, Guess og Cartinoe.Fremstår med lette brugsspor, enkelte fremstår ubrugte. (7)
Lot no: 5297938
EUR 215 DK, Kolding, Trianglen 24/04/2019
18:25:45
Louis Vuitton weekendbag keepal 60
LOUIS VUITTON, keepal 60, weekendbag i monogrammönstrad canvas och detaljer i kärnläder, 1980-tal, 30x 60 x 26 cm
Lot no: 5310358
EUR 314 SE, Stockholms Auktionsverk, Makadamgatan 24/04/2019
18:46:00
Zorbé. Samling tøj. Kjoler, bolero, toppe, t-shirts, cardigans (ca. 50 stk)
Zorbé. Samling tøj: 12 kjoler, 6 bolero, 7 toppe, 22- 24 langærmede t-shirts, 1. cardigan. Assort. str. 36 og op til 44. Fremstår krøllede. (ca. 50 stk)
Lot no: 5306474
EUR 134 DK, Odense, Kratholmvej 24/04/2019
19:04:00
Occupied & Henri Lloyd, div. kjoler, toppe, m.m. 2 kasser ( ca. 65 dele)
Occupied & Henri Lloyd: Diverse kjoler, toppe, jumpsuits, striktrøjer, Cardigans, m.m. 2 flyttekasser. 5 stk. Henri Lloyd, Emma Dress kjoler (str. M og L); 2 sorte strikhalstørklæder, one size. Occupied: Heraf nævnes enkelte navne: Cosy Cardigan, Hot Jumpsuit, Angel Dress, Fantasy Top, Action ...
Lot no: 5305047
19:08:00
Ray Ban solglasögon
RAY BAN, solglasögon, Dylan, RB4186, 622/8G, fodral medföljer
Lot no: 5310370
EUR 126 SE, Stockholms Auktionsverk, Baltzarsgatan 24/04/2019
19:12:00
Axel Arigato, sneakers, str. 37
Axel Arigato, sneakers af kalveskind og blank metallisk cap-toe, str. 37. Nye og ubrugte og i original kasse. Vejl. pris 1399.
Lot no: 5277247
19:13:00
Louis Vuitton, skuldertaske i epilæder
Louis Vuitton, skuldertaske i epilæder. Model, Duplex bag. Tasken er udført i sort epilæder med hardware af forgyldt metal. Indvendigt med et stort rum, med 2 sidelommer hvoraf et er med lynlås. Fremstillet i Frankrig 1998. H. ca. 30 cm, B. ca. 43 cm.
Lot no: 5279674
EUR 805 DK, Herlev, Dynamovej 24/04/2019
19:14:00
EUR 403
Prada, hvid skuldertaske med bæltedetalje
Prada, hvid skuldertaske med bæltedetalje. Tasken er udført i hvidt læder og er med hardware af forkromet metal samt magnetlukning med bæltespænde detalje og logo på bagsiden. Indvendigt med et stort rum samt lidelomme med lynlås. H. ca. 15,5 cm, B. ca. 40 cm. Fremstår med brugsspor og pletter i ...
Lot no: 5247320
EUR 456 DK, Herlev, Dynamovej 24/04/2019
19:18:00
EUR 228
Louis Vuitton, håndtaske. Model, Riviera bag
Louis Vuitton, håndtaske. Model, Riviera bag. Udført i sort epilæder med hardware af forgyldt metal. Tasken er med udvendig lomme og lynlås lukning. Indvendigt med et stort rum samt 4 sidelommer og fikser elastikker. H. ca. 28 cm, B. ca. 36 cm. D. ca. 17,5 cm. Serienr. TH1001. Fremstår med ...
Lot no: 5253801
EUR 698 DK, Roskilde, Store Hedevej 24/04/2019
19:28:00
EUR 349
Strikket pels og vest i grøn og grå/beige (3)
Strikket pels og vest i grøn og grå/beige. Udført i rævepels. Vesten er grøn. Str. ca. 38. Længde ca. 50 cm, brystbredde ca. 110 cm. Jakkerne er med 2/3 ærmer, og uden lommer og lukning. Str. ca. 38. Længde ca. 50 cm, ærmelængde ca. 45 cm, brystbredde ca. 110 cm. Fremstår med mindre brugsspor. ...
Lot no: 5267471
EUR 537 DK, Herlev, Dynamovej 24/04/2019
19:30:00
EUR 268
Louis vuiton, Alma monogram håndtaske
Louis vuiton, Alma monogram håndtaske, model: Alma PM. Udført af monogram kanvas. Hardware af forgyldt metal samt besætninger af lyst kernelæder. Indvendig med et stort rum med dobbelt lynlåslukning samt sidelomme. Indvendig foer af brunt kanvas. Produceret i Frankrig 1995. L. ca. 32 cm, H. ca. ...
Lot no: 5292698
EUR 564 DK, Herlev, Dynamovej 24/04/2019
20:18:00
EUR 268
Persol solglasögon
PERSOL, solglasögon, Film Noir Edition, 3072, medföljande originalfodral samt originalbox
Lot no: 5310406
EUR 157 SE, Stockholms Auktionsverk, Baltzarsgatan 24/04/2019
20:24:00
Prada. Taske
Prada, hånd/skuldertaske med bæltedetalje. Tasken er udført i sort nylon og læder med hardware af forkromet metal samt magnetlukning med bæltespænde detalje. Indvendigt stort rum samt sidelomme med lynlås. H. ca. 22 cm, B. ca. 33 cm. Fremstår med brugsspor på kanter og let slitage på hanke.
Lot no: 5297414
EUR 295 DK, Roskilde, Store Hedevej 24/04/2019
20:29:00
Samling bijouteri-smykker. Armbånd & charms (ca. 510)
Samling bijouteri-smykker, metal & læder, bestående af: 10 lava armbånd, 100 armbånd, 100 armbånd, 100 charms, samt 200 charms. NB: Kasse medfølger ikke. (ca. 510)
Lot no: 5240122
20:40:00
Louis Vuitton Weekend- / rejsetaske Keepall Bandouliére 55
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske Keepall Bandouliére 55 af monogram canvas. Hanke samt detaljer af kernelæder, dobbelt lynlåslukning. Justerbar, aftagelig skulderem. Indvendig for af brunt kanvas. H. 31, L. 55, D. 24 cm. Produktionskode TH1914 , Frankrig 1994. Fremstår med lette ...
Lot no: 5290412
EUR 805 DK, Roskilde, Store Hedevej 24/04/2019
21:21:00
EUR 644
Diane von Furstenberg
DIANE VON FURSTENBERG, omlottklänning i siden, dolda fickor i sidan, märkt storlek 12 motsvarande ca svensk storlek 38
Lot no: 5310452
EUR 126 SE, Stockholms Auktionsverk, Makadamgatan 24/04/2019
21:56:00
Slam sejlersko samt Rock Spring, elastisk sko (2)
Slam sejlersko, grå, samt Rock Spring, elastisk sko, unisex, begge i str. 38. Nye og ubrugte, dog er der spor efter prøvning af sko. I originale kasser. (2)
Lot no: 5288517

EUR 134 DK, Odense, Kratholmvej 25/04/2019
10:01:42
Diane von Furstenberg sandaletter i ormskinn
DIANE VON FURSTENBERG, sandaletter i naturmelerat ormskinn och svart slätt skinn, US storlek 9, klackhöjd 7 cm, tillhörande dustbag i original
Lot no: 5311351
EUR 210 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 25/04/2019
10:36:00
Chloé tunika i svart siden FR storlek 36
CHLOÉ, tunika i svart siden, FR storlek 36
Lot no: 5311365
11:24:00
Svenskt Tenn väska
VÄSKA, Firma Svenskt Tenn, weekendväska i textil designad av Josef Frank, läderdetaljer, invändigt blixtlåsförsedd myntficka, ca 41x30 cm
Lot no: 5311372
EUR 157 SE, Stockholms Auktionsverk, Makadamgatan 25/04/2019
11:45:00
Samling bijouteri bl.a. halskæder, armbånd & charms (ca. 310)
Samling bijouteri bl.a. ca. 20 halskæder, ca. 190 armbånd & ca. 100 charms af forsølvet metal. Fremstår m/ ubrugte. NB kasser medfølger ikke. (ca. 310)
Lot no: 5231367
EUR < 125 DK, Odense, Kratholmvej 25/04/2019
11:48:00
Burberry kort kjol i rutig ull
BURBERRY, kort kjol i lila-, svart-, klarblått-, limegrönt- och gulrutigt på benfärgad ullbotten, UK storlek 6
Lot no: 5311396
13:09:00
Mansur Gavriel ankelboots i svart mocka
MANSUR GAVRIEL, ankelboots i svart mocka, IT storlek 40, klackhöjd 4,5
Lot no: 5311408
13:45:00
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 11  >>