12345...10»   Lots per page   290 results List Gallery
Wendelbo. Holl set, hvidt (2)
Lot no: 6094924
Showroom: DK, Herlev

09/12/2022
18:25
EUR 101
EUR 201
Wendelbo. Holl set, hvidt (2)
Lot no: 6025171
Showroom: DK, Herlev

09/12/2022
20:03
EUR 139
EUR 101
EUR 201
GamFratesi for Gubi. Model TS. Sofabord
GamFratesi for Gubi. Model TS. Sofabord med plade af glas, sortlakeret stel. Fremstillet hos Gubi, model TS. H. 36, Ø. 80 cm. på plade. Udstillingsmodel med brugsspor og brudt lakering på stel kan forekomme.
Lot no: 6291661
Showroom: DK, Herlev

09/12/2022
20:27
EUR 348
EUR 268
EUR 403
Cage Table for Menu
Cage Table for Menu. Plade af hvidt marmor. Stel af hvidlakeret stål. Mål: Mål: 43x43x33. Udstillingsmodel. Nedpakket i originalt emballage. Første billede er modelfoto. Vejledende udsalgspris: 2.795 dkk
Lot no: 6309833
Showroom: DK, Roskilde

09/12/2022
20:32
EUR 161
Dennis Marquart for OXDenmarq. Sofabord model 'O table'
Dennis Marquart for OXDenmarq. Sofabord model 'O table' med stel af messingfarvet stål, plade af marmor. Ø. 80 cm. H. 40 cm. Udstillingsmodel, ridser, mærker og buler. Plade ligger løst, skruer medfølger.
Lot no: 6229601
Showroom: DK, Herlev

09/12/2022
21:02
EUR 516
EUR 403
EUR 671
GamFratesi for Gubi. Model TS. Sofabord med plade af glas, sortlakeret stel. Fremstillet hos Gubi, model TS. H. 41, Ø. 105 cm. på plade. Udstillingsmodel med brugsspor og brudt lakering på stel.
Lot no: 6291665
Showroom: DK, Herlev

09/12/2022
21:29
EUR 516
EUR 403
EUR 537
Dennis Marquart for OXDenmarq. Sofabord med plade af granit
Dennis Marquart for OXDenmarq. Sofabord med løs plade af granit, stel af egetræ. H. 30, B. 60, D. 60 cm. Udstillingsmodel med brugsspor og mærker på stel.
Lot no: 6224609
Showroom: DK, Herlev

10/12/2022
08:02
EUR 281
EUR 215
EUR 268
Dennis Marquart for OXDenmarq. Model Ninety Large Table. Sofabord
Dennis Marquart for OXDenmarq. Model Ninety Large Table. Sofabord med stel af sort pulverlakeret stål, løs bordplade af valnød. H. 40, B. 120, D. 60 cm. Udstillingsmodel med brugsspor og mærker.
Lot no: 6127991
Showroom: DK, Herlev

10/12/2022
08:08
EUR 348
EUR 268
EUR 376
Lot no: 6229596
Showroom: DK, Herlev

10/12/2022
08:10
EUR 516
EUR 403
EUR 671
Won Design for Wendelbo. Sofabord model 'Cage', grøn
Won Design for Wendelbo. Sofabord model 'Cage'. Grøn lakeret HDF plader. Sort pulver lakeret stel. H. 50 cm. Ø. 40 cm. Udstillingsmodel i original emballage. Modelfoto.
Lot no: 6024863
Showroom: DK, Herlev

10/12/2022
08:11
EUR 139
EUR 101
EUR 268
Bruunmunch. STORYby sofabord af Piet Grey marmor
STORYby sofabord . Designet af Claus Simonsen & Jacob Munch for Bruunmunch.Sofabord med bordplade af Piet Grey marmor monteret på stel af sort pulverlakeret stål. Mål: L. 150 cm H: 44 cm B: 50 cm. Udstillingsmodel. modelfoto. Variationer i marmor kan forekomme.
Lot no: 6305278
Showroom: DK, Herlev

10/12/2022
08:20
EUR 684
EUR 537
EUR 698
Dennis Marquart for OXDenmarq. Model Ninety Medium. Sofabord
Dennis Marquart for OXDenmarq. Model Ninety Medium. Sofabord med løs plade af sort marmor, stel af sort pulverlakeret stål. H. 36, B. 80, D. 80 cm. Udstillingsmodel med brugsspor og mærker på stel.
Lot no: 6128009
Showroom: DK, Herlev

10/12/2022
08:24
EUR 516
EUR 403
EUR 537
Dennis Marquart for OXDenmarq. Model Ninety Large Table. Sofabord med stel af sort pulverlakeret stål, løs bordplade af marmor. H. 40, B. 120, D. 60 cm. Udstillingsmodel med brugsspor og mærker på stel.
Lot no: 6128128
Showroom: DK, Herlev

10/12/2022
08:34
EUR 550
EUR 430
EUR 564
Lot no: 6258792
Showroom: DK, Herlev

10/12/2022
08:55
EUR 516
EUR 403
EUR 671
12345...10»
My search agents