12345...6»   Lots per page   153 results List Gallery
Café bord, Menu, Afteroom hvid.
Café bord, fra Menu designet af ‘Afteroom’ Stel af hvid pulverlakeret stål. Plade af hvid laminat på MDF. H. 102 Ø 68 cm. Udstillingsmodel med håndteringsspor. Denne auktion er en del af en større temaauktion i samarbejde med Ledreborg Livsstilsdage. Varen er i perioden 26. – 29. maj ...
Lot no: 6277871
Showroom: DK, Herlev

29/01/2023
14:02
EUR 134
EUR 242
Bord med plade i finér
Bord med plade i egetræs melamin og skråtstillede ben i sortlakeret træ. L. 180 cm. B. 80 cm. H. 75 cm.
Lot no: 6144838
Showroom: DK, Odense

29/01/2023
19:15
EUR 281
EUR 242
EUR 456
PremiumOak plank table unassembled Exclusive. Natural oiled Trapeze 300 cm.
PremiumOak. Danish-made plank table Exclusive made in solid 'Natural' oiled oakwood. Optional matt black varnished metal frame in the shape Trepez, screws included. W. 300 cm., W. 100 cm., thickness of the planks approx. 55 mm. H. 72.5 cm. PremiumOak is Danish produced from Sustainable Danish ...
Lot no: 6160980
Showroom: DK, Næstved

29/01/2023
19:21
EUR 1,858
Bord med plade i finér
Bord med plade i egetræs melamin og skråtstillede ben i sortlakeret træ. L. 180 cm. B. 80 cm. H. 75 cm. Bordplade er med mindre skade i melamin (ca. 25 x 4 mm.)
Lot no: 6244907
Showroom: DK, Odense

29/01/2023
19:40
EUR 254
EUR 322
Iskos-Berlin for Muuto. Still Cafeborde (2)
Iskos-Berlin for Muuto. Still Cafeborde. Bordplader med Nano-laminat samt stel af metal. Udstillingsmodeller, kant med nogle skader samt nogle ridser. Mål. 95x75x65 cm. (2)
Lot no: 6328872
Showroom: DK, Roskilde

29/01/2023
19:46
EUR 134
Norm Architects for Menu. Model Snaregade Counter Table. Rektangulært bord
Norm Architects for Menu. Model Snaregade Counter Table. Rektangulært bord med plade af sortlaseret eg, stel af hvid pulverlakeret stål. Fremstillet hos Menu, model Snaregade Counter Table. H. 93, B. 200, D. 90 cm. Udstillingsmodel med ridser og mærker.
Lot no: 6334403
Showroom: DK, Herlev

29/01/2023
19:59
EUR 189
EUR 134
EUR 268
Mika Tolvanen for Muuto. Spisebord. Model: 'Base Table'
Mika Tolvanen for Muuto. Spisebord. Model: 'Base Table'. Bordplade af krydsfiner med laminat, sortlakeret aluminiumsstel. H. 73 L. 190 B. 85 cm. Udstillingsmodel. Fremstår med lettere spor efter opbevaring.
Lot no: 6331546
Showroom: DK, Roskilde

29/01/2023
21:04
EUR 134
EUR 268
Mika Tolvanen for Muuto. Højbord . Model: 'Base Table'
Mika Tolvanen for Muuto. Højbord. Model: 'Base Table'. Bordplade af krydsfiner med laminat, sortlakeret aluminiumsstel. H. 105 L. 190 B. 50 cm. Udstillingsmodel. Fremstår med lettere spor efter opbevaring, nogle mærker samt små ridser på bordplade.
Lot no: 6331550
Showroom: DK, Roskilde

30/01/2023
08:06
EUR 87
EUR 188
Mika Tolvanen for Muuto. Spisebord. Model: 'Base Table'. Bordplade af krydsfiner med laminat, sortlakeret aluminiumsstel. H. 73 L. 250 B. 90 cm. Udstillingsmodel. Fremstår med lettere spor efter opbevaring.
Lot no: 6331549
Showroom: DK, Roskilde

30/01/2023
08:07
EUR 215
EUR 349
Lot no: 6331547
Showroom: DK, Roskilde

30/01/2023
08:08
EUR 215
EUR 349
12345...6»
My search agents