12»   Lots per page   51 results List Gallery
Samsung C34H890 34
Samsung C34H890 34" buet skærm. Model c34h890WJU. AMD FreeSync, 21:9 billedforhold 34" UltraWQHD VA-panel HDMI, DisplayPort, USB-porte H: 54 cm.B:81 cm. Strømstik medfølger. Fremstår med små brugsspor.

Lot no: 6182048
EUR 349 DK, Herlev, Dynamovej 20/05/2022
16:51
EUR 295
Bang & Olufsen. Beocord 2000 De Luxe. Defekter og mangler forekommer, eftersyn anbefales. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten
Bang & Olufsen. Beocord 2000 De Luxe. Fremstår med brugsspor samt uden højttalere/låg. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten

Lot no: 6200607
EUR < 125 DK, Aalborg, Nibevej 20/05/2022
18:26
Samsung C34H890 34

Lot no: 6182071
EUR 349 DK, Herlev, Dynamovej 21/05/2022
09:04
EUR 295
To Nikon D2x med tilbehør (5)
To Nikon D2x kamera. Nikon Speedlight SB-28DX medfølger. Manual og batteri samt oplader medfølger. Brugsspor. (5)

Lot no: 6063027
EUR 752 DK, Herlev, Dynamovej 21/05/2022
17:33
EUR 537
Sharp Projektor XG-NV51XE samt lærred 158 x 232 cm (2)
Sharp Projektor XG-NV51XE samt lærred 158 x 232 cm. Manual, taske til projektor, software, fjernbetjening og diverse tilbehør medfølger. Brugsspor. Ej testet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Lot no: 6206094
EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 21/05/2022
17:45
Bang & Olufsen. Et par Beolab 8000 højtalere, 'Blyanten'. (2)
Bang & Olufsen. Et par Beolab 8000 højtalere/ 'Blyanten' med kabinetter af poleret aluminium med sort frontstof. H. 133 cm. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Lot no: 6194589
EUR 483 DK, Kolding, Platinvej 21/05/2022
18:50
EUR 201
Bose solo 15 TV sound system
Bose solo 15 TV sound system. Fjernbetjening og strømkabel medfølger. Ej testet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6202891
18:52
Bang & Olufsen Et par højtalere 'Beolab 4' (5)
Bang & Olufsen / B&O. Et par 'BeoLab 4' i blå. Kabler samt et sæt nyt ekstra omslag medfølger medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor.

Lot no: 6203728
EUR 430 DK, Aalborg, Nibevej 21/05/2022
18:52
EUR 201
Bang & Olufsen. BeoCenter 9300. Et par Beovox CX100 højttalere. (3)
Bang & Olufsen. BeoCenter 9300. Et par Beovox CX100 højttalere. Fjernbetjening Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Virkede ved indlevering, men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)

Lot no: 6208509
EUR 201 DK, Aalborg, Nibevej 21/05/2022
19:15
Bang og Olufsen mfl. Samling højtalere (11)
Samling højtalere, bestående af: Par Beovox 1702 højtalere, par Beovox S35 højtalere, par Beovox 4700 højtalere, par Jamo S 30 højtalere, Jamo SW30 subwoofer, par Eltax Terminator højtalere. Virker jf. rekvirent. Brugsspor. Ene Eltax højtaler med hul i membran. Lauritz.com indestår ikke for ...

Lot no: 6206783
EUR 268 DK, Roskilde, Store Hedevej 21/05/2022
19:25
EUR 134
Samling gamle kameraer, kameraudstyr m.m.
Samling gamle kameraer, heriblandt Canon, Agfa og Minolta. Hertil udstyr i form af bl.a. ledninger og andre løsdele. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor og defekter. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6206811
EUR 268 DK, Herlev, Dynamovej 21/05/2022
19:56
Bang & Olufsen: Et par højttalere Beovox 3000, eg (2)
Bang og Olufsen. Beovox 3000. Kabinetter i ege-finer. H. 64 cm, B. 28 cm. Fremstår med almindelige brugsspor. (2)

Lot no: 6195112
EUR < 125 DK, Kolding, Platinvej 21/05/2022
19:57
Bang & Olufsen. Beovision Avant 55 inkl. Fernbedienung
Bang & Olufsen. Beovision Avant 55 auf Bodenständer mit Motor, eingebautem DTS Digital Surround. Inkl. Fernbedienung. Typ 8641, Item Nr. 1860158. Mit Gebrauchsspuren.

Lot no: 6188266
EUR 2,685 DK, Vejle, Dandyvej 21/05/2022
20:17
EUR 2,013
BlackView. Fem Mobiltelefoner model BV6000S (5)
BlackView. Fem arbejdstelefoner model BV6000S med følgende opladere og headset. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (5)

Lot no: 6209203
EUR 134 DK, Herlev, Dynamovej 21/05/2022
20:18
Bang & Olufsen. Anlæg Beomaster og Beolab 5000 Beocord 2000, palisander. (5)
Bang & Olufsen. Anlæg best. af: Beomaster og Beolab 5000, Beocord 2000 samt et par højtalere. Alt i kabinetter af palisander. Org. brochurer medfølger. Aldersrelateret brugsspor, ej testet, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (5)

Lot no: 6209402
EUR 456 DK, Roskilde, Store Hedevej 21/05/2022
20:22
EUR 268
BlackView. Ti Mobiltelefoner model BV6000S. (10)
BlackView. Ti arbejdstelefoner model BV6000S med følgende opladere og headset. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (10)

Lot no: 6209214
20:25
Samsung C34H890 34

Lot no: 6182047
EUR 349 DK, Herlev, Dynamovej 22/05/2022
11:49
EUR 268
Sola 4 & SolaFlash 8000S Courtenay, fotolamper samt stativ (3)
Sola 4 & SolaFlash 8000S Courtenay, fotolamper samt Courtenay Photonics stativ. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)

Lot no: 6206805
EUR 134 DK, Odense, Kratholmvej 22/05/2022
13:41
SME 3012 tonearm
SME 3012 tonearm. Fremstår med lettere brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme.

Lot no: 6209699
EUR 644 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 22/05/2022
14:58
EUR 322
BeoVision 9 på motorsokkel med fjernbetjening (2+)
Bang & Olufsen. BeoVision 9 plasma DVB TV med motorsokkel, front med alu-frame og indbygget centerhøjttaler med sort frontstof. Typenummer: 9760, Itemnr.1976004, serienr. 20941550. Designet af David Lewis for Bang & Olufsen. H.121 x 127 x d.57 cm, skærm 61 x 110 cm. Der medfølger div. ...

Lot no: 5878986
EUR 671 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 22/05/2022
16:46
EUR 403
Pioneer. Div. musikanlæg (4)
Pioneer. Div. musikanlæg, bestående af: Pioneer forstærker A550R+, Tuner F301 RDS+, CD-afspiller PD 104, DVD DV 343. Medfølger fjernbetjening. Brugsspor. Virker jf. rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)

Lot no: 6208583
EUR 201 DK, Roskilde, Store Hedevej 22/05/2022
19:12
Vintage Rolleicord kamera
Vintage Rolleicord kamera Compur. H 13,5 cm. B9 cm. D 9 cm. 1930'erne. Fremstår med aldersvarende brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6209917
EUR 134 DK, Aalborg, Nibevej 22/05/2022
19:15
Scandyna. Par højttalere samt Subwoofer (3)
Scandyna. Par Micropod højttalere samt MicroSub 2.1 subwoofer alle i hvidt kabinet og ben af metal. H. 20-42 cm. Ikke trådløse, højttalerkabler medfølger. Fremstår med brugsspor og mærker. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme. (3)

Lot no: 6209805
EUR 161 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 22/05/2022
19:20
Div. musikanlæg (9)
Div. musikanlæg. Denon Dra-500AE forstærker/receiver. Dantax PRO200 surround forstkrker/receiver. Sony CD, 5 disk, CPD-C245. JVC Minianlag MX 70 (forstærker, tuner, cd, cassette). Bang & Olufsen Beogram 1700 monteret med MMC 20S pick-up, Sony VHS video SLV-SE 610. Medfølger Dantax fjernbetjening....

Lot no: 6208586
19:34
Bang & Olufsen. Rørradio, model Junior 509 RG
Bang & Olufsen. Rørradio, model Junior 509 RG i kabinet af nøddetræ, mangler pladespiller. 1954. Fremstår med brugsspor, manglende ledning. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme.

Lot no: 6189404
EUR < 125 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 22/05/2022
19:51
Bang & Olufsen Beovision 8-32, fladskærm med vægbeslag
Bang & Olufsen Beovision 8-32, inklusiv vægbeslag med drejefunktion. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6196571
EUR < 125 DK, Nivå, Stejlepladsvej 22/05/2022
20:27
Onkyo. Tuner model Integra T-4711
Onkyo. Tuner model Integra T-4711. Modulbredde 43 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6197922
21:21
Wega Dual 1218 stereoanlæg, 1970'erne
Wega Dual 1218 pladespiller-anlæg med mulighed for justering af bas, balance mv. Produceret i Tyskland i perioden 1971-74. L. 71 cm. B. 32 cm. Renovering af pick up mm. påkrævet. Fremstår med brugspor og patina. Rustne beslag. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6199417
EUR < 125 DK, Vejle, Dandyvej 23/05/2022
10:12
Bang & Olufsen, Beomaster 7000, Beocenter 2000 m.m.
Bang & Olufsen, div. dele bestående af: Beomaster 7000, Beocenter 2300, Converter, DVD afspiller, 1 sæt Beovox CX50 højtalere, 3 fjernbetjeninger samt 1 kasse med div. telefoner heriblandt Beocom & Beocom 6000. Div. kabler medfølger. Brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6210019
EUR 322 DK, Odense, Kratholmvej 23/05/2022
11:55
EUR 87
Beogram 1203, 1500 og 1800 (3)
Beogram 1203, 1500 og 1800 med kabinetter af palisander og eg (1800). Alle fremstår med brugsspor og uden pickup. (3)

Lot no: 6207765
EUR 201 DK, Aalborg, Nibevej 23/05/2022
18:10
12»
My search agents