My search agents   Save list   Create search agent
12»   Lots per page   34 results List Gallery
Bang & Olufsen radio model Beo 610
Bang & Olufsen transistorradio model Beo 610 batteridrevet, med kabinet af teak. Produceret 1964-66. Solgt i UK under betergnelsen TR26. B 50 cm. H 15 cm. D 22 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6150981
EUR 1,074 DK, Aalborg, Nibevej 26/01/2022
18:48
EUR 174
Bang & Olufsen. BeoVision '6-26' - mk III
Bang & Olufsen. BeoVision '6-26' - mk III, med indbygget digital tuner, 2 x HDMI. Fjernbetjening Beo4 samt strømkabel, medfølger. Ej testet. Fremstår med brugsspor.

Lot no: 6150497
EUR 268 DK, Roskilde, Store Hedevej 26/01/2022
19:48
EUR 101
M232/21 Roth. Dele til gulvvarmeanlæg. (28)
Roth. Dele til gulvvarmeanlæg bestående af 15 termostater (sort), 3 12-kanal kontrolbokse og 10 pk. AA batterier. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler,biler og koster fra Nordsjællands Politi Se alle auktionerne her

Lot no: 6150625
EUR 403 DK, Herlev, Dynamovej 26/01/2022
19:50
EUR 114
Nikon D5000 kamera samt tilbehør og objektiver
Nikon D5000 kamera samt tilbehør og objektiver. Tre tasker , 3 objektiver og div. tilbehør.

Lot no: 6150759
EUR 322 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 26/01/2022
19:51
EUR 322
B&O Jet 505 Radio
Bang & Olufsen JET-505 Radio, kabinet af mahogni. B. 51 cm, D. 24 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme.

Lot no: 6147447
EUR 201 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 26/01/2022
20:03
EUR 148
Electrolux, industriopvaskemaskine
Electrolux. industriopvaskemaskine, Model EUCAIDD. Bredde 61 cm. Dybde 61 cm. Højde 85 cm. Virker ifølge sælger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6147596
EUR 268 DK, Esbjerg, Oddesundvej 26/01/2022
20:06
Alto Magnum. Par højttalere (2)
Alto Magnum. Par højttalere med kabinet af bambus. Stand medfølger. Mål på højtalere: H. 73, B. 37,5, D. 40,5 cm. Mål på stand H. 42,5, B. 32, D. 32 cm. Fremstår med brugsspor. Fejl og mangler kan forekomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Lot no: 6146734
EUR 403 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 26/01/2022
20:29
EUR 201
Bang og Olufsen. BeoVision 8-40 fladskærm, Beo4 betjening (2)
Bang og Olufsen. BeoVision 8-40 fladskærm, samt Beo4 fjernbetjening. Fremstår med brugsspor. Ej testet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6149868
EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 26/01/2022
20:30
Sigma zoomobjektiv til Nikon AFD

Lot no: 6132224
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 27/01/2022
12:13
B&O Beocenter 1400 samt S30 højttalere (3)
B&O Beocenter 1400 samt S30 højttalere. Der medfølger højttalerkabler. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6028434
EUR < 125 DK, Odense, Kratholmvej 27/01/2022
14:47
Bang & Olufsen. Par BeoLab 4 højtalere (2)
Bang & Olufsen. Par BeoLab 4 højtalere. Fremstår med lette brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Lot no: 6149744
EUR 268 DK, Nivå, Stejlepladsvej 27/01/2022
19:57
EUR 134
Bang & Olufsen. Beovision 10-40
Bang & Olufsen. Beovision 10-40 LED tv. Full HD(1920x1080). 94x100 cm. Incl. vægbeslag samt Beo4 fjernbetjening. Fremstår med lette brugsspor. Tv'et fungerer men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6150806
EUR 537 DK, Vejle, Dandyvej 27/01/2022
20:31
EUR 483
Spolebåndoptager. Linnet & Laursen TS 404.
Spolebåndoptager. Linnet & Laursen, TS 404. Fremstår med brugsspor. Ej testet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme. Mål 60 x 31 cm.

Lot no: 6119705
EUR 134 DK, Esbjerg, Oddesundvej 28/01/2022
11:05
CardiAid Public Access Defibrillator. Hjertestarter
CardiAid Public Access Defibrillator. Hjertestarter/defibrillator. Manual medfølger. Mål. H. 32 cm. B. 32 cm. D. 11 cm. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. M314/21 Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordsjællands Politi Se alle auktionerne her

Lot no: 6150629
EUR 671 DK, Herlev, Dynamovej 29/01/2022
10:05
EUR 121
Harman / kardon anlæg (5)
Harman / kardon anlæg bestående af CD/Forstærker model HC 2X0, Subwoofer model HKTS210SUB230, To højttalere mrk. ME2718-041403 samt Fjernbetjening. Virker ved test; men lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (5)

Lot no: 6149343
EUR 201 DK, Aalborg, Nibevej 29/01/2022
18:10
Dynacord. Echocord mini
Dynacord, Echocord mini fra 1960/70'erne. H. 17 D. 42 B. 28 cm. Fremstår med brugsslitage og støvet. Fejl og mangler kan forkomme. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6149348
EUR < 125 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 29/01/2022
18:20
Cabotron forforstærker samt ubekendt højttalere (2)
Cabotron forforstærker samt ubekendt højttalere. H. 21 B. 62 D. 26 og H. 74 B. 75 D. 36 cm. Fremstår med brugsslitage, Cabotron med to manglende knapper. Fejl og mangler kan forkomme. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2)

Lot no: 6149350
EUR 161 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 29/01/2022
18:49
55'' LG OLED TV mit Beosound Stage
Komplettes TV Set bestehend aus 55" LG OLED TV, Modell OLED55C9PLA, auf Bang & Olufsen Beosound Stage mit Beoremote One Fernbedienung. Mit minimalen Gebrauchsspuren.

Lot no: 6148234
EUR 4,027 DK, Aalborg, Nibevej 29/01/2022
18:55
EUR 3,221
Canon EOS-1D Mark II N
Canon EOS-1D Mark II N kamerahus. Medfølger batterier, Ni-MH oplader NC-E2, AC Adapter, manaler. Uden hukommelseskort. Fremstår med brugsspor, herunder ridser og mærker. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6151498
EUR 201 DK, Roskilde, Store Hedevej 29/01/2022
20:34
Par monitor højttalere. (2)
Par monitor højttalere i cabinet af sortmalet træ. H. 60 B. 47 D. 37 cm. Fejl og mangler kan forkomme. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2)

Lot no: 6149352
EUR 134 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 29/01/2022
20:43
Bowers & Wilkins u.m. B&W 705 S2 Lautsprecher, B&W ASW610, Hegel H90 Amplifier + Zubehör
Bowers & Wilkins u.m. B&W 705 S2 Lautsprecher mit B&W 700 Ständern (einer mit Fehlstelle am Fuß), B&W ASW610 Subwoofer, Hegel H90 Amplifier mit Fernbedienung und Zubehör u.a. Audioquest Kabel, B&W Accessory Pack. Quittung von HiFi Klubben 2020 inkl. Mit einzelnen normalen Gebrauchsspuren. ...

Lot no: 6139934
EUR 2,953 DK, Odense, Kratholmvej 29/01/2022
20:50
EUR 1,678
To Nikon D2x med tilbehør (5)

Lot no: 6063027
EUR 940 DK, Herlev, Dynamovej 30/01/2022
09:41
EUR 752
Nikon, Minolta m.fl. Syv kameraer mm.

Lot no: 6028193
EUR 510 DK, Herlev, Dynamovej 30/01/2022
15:29
EUR 403
Eltax. Par højtalere, model Millennium 200. (2)
Eltax. Par højtalere, model Millennium 200. H. 83,5 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Virker ifølge rekvirenten. (2)

Lot no: 6147628
EUR 134 DK, Aalborg, Nibevej 30/01/2022
17:53
Samling ældre fotoudstyr

Lot no: 6149400
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 30/01/2022
18:08
Contax T2 analogt kamera
Contax T2 analogt kompaktkamera med Carl Zeiss Sonnar 2,8/38. Serienr. 014186. Medfølges af originalt etui. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6151227
EUR 537 DK, Herlev, Dynamovej 30/01/2022
18:18
EUR 430
SAE, Onkyo, Kenwood. Musikanlæg (3)
Musikanlæg. SAE mark XXX forforstærker. Onkyo TA-2080 cassettedeck. Kenwood L-1000D cd afspiller. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com inestår ikke for funktionaliteten. (3)

Lot no: 6147057
EUR 161 DK, Roskilde, Store Hedevej 30/01/2022
19:39
EUR 201
Alukuffert med kameraudstyr, Konica
Konica. Alukuffert med kameraudstyr bla. Autoreflex T4 og Autoreflex T3. Diverse linser og tilbehør. Ej testet. Brugsspor.

Lot no: 6151007
EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 30/01/2022
19:58
LG Prada mobiltelefon + tilbehør, model KE 850
Prada LG. Mobiltelefon med touchscreen, headsæt, originalt etui, manualer, oplader, pudseklud mm medfølger. Alm. brugspræg. Tænder ved afprøvning. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6146023
20:11
Vægtelefon med høretelefoner, 1900-tallets første halvdel
Vægtelefon med høretelefoner. 1900-tallets første halvdel. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, fejl og mangler kan forekomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6141678
EUR < 125 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 30/01/2022
21:20
12»
My search agents