12»   Lots per page   37 results ListGallery
Sigma zoomobjektiv til Nikon AFD

Lot no: 6091255
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 28/10/2021
12:55
Beocenter 2600 med højttalere (3)
Radio med båndoptager samt højtalere, Beocenter 2600 og 2 Beovox S35. L. 68 cm. Fremstår med brugsspor. Kabinetter af palisander. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Vær opmærksom på, at der kan være forskellige regler for handel og indførelse af palisander træ til andre lande. Ved...

Lot no: 6101538
EUR < 125 DK, Aalborg, Nibevej 28/10/2021
19:12
Sony Playstation 3 med controllere , spil samt høretelefoner (15)
Sony Playstation 3 med 2 controllere og 10 spil. Strømkabel samt to høretelefoner af mærkerne Jabra samt NOS H-500 medfølger. Ikke testet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (15)

Lot no: 6102725
EUR 161 DK, Aalborg, Nibevej 28/10/2021
19:22
Densen B-200 sowie B-340 Audioanlage (2)
Densen B-200 Analog Vorverstärker sowie Densen B-340 Effektverstärker, Leistung: 4x60W 8 Ohm / 4x120W 4 Ohm. Schwarz gebürstete Front. Mit minimalen Gebrauchsspuren, Vorverstärker jedoch mit Kratzer. (2)

Lot no: 6088259
EUR 2,148 DK, Odense, Kratholmvej 29/10/2021
12:12
EUR 1,074
Bang & Olufsen: Penta højttalere, CD-holder, anlæg m.m.
Samling Bang & Olufsen bestående af: 1 sæt Penta højtalere, H. 164 cm. Beosound 3000. 1 sæt højtalere, type 6201L. CD-holder, H. 60 cm. Der medfølger desuden div. kabler, 1 fjernbetjening samt div. CD'er. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for fuktionaliteten.

Lot no: 6094069
EUR 805 DK, Odense, Kratholmvej 29/10/2021
12:18
EUR 537
Hasselblad 500 C/M Kamera sowie div. Zubehör
Div. Fotoausstattung in Koffer. Hasselblad Kamera Modell '500 C/M' mit Carl Zeiss Objektiv, Planar 1:2.8, f 80 mm. Originale Hasselblad Schachtel inkl. Asahi Pentax Kamera mit Super-Takumar 1:1.8/55 Objektiv. Kenlock 1:1.8 f 135 mm Ø 82. Soligor Wide-Auto f 28 mm 1:2.8. Diverse Filter, Sixon 2 ...

Lot no: 6097866
EUR 2,013 DK, Roskilde, Store Hedevej 29/10/2021
20:15
EUR 1,342
B&O m.fl. Samling telefoner. (6)
B&O m.fl. Samling diverse telefoner og et ekstra rør. Fremstår med aldersrelateret brugsspor, ridser, mærker og snavs. (6)

Lot no: 6089921
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 30/10/2021
09:45
Bang & Olufsen. BeoLab 2000 højttaler
Bang & Olufsen. BeoLab 2000 højttaler. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6099306
EUR < 125 DK, Nivå, Stejlepladsvej 30/10/2021
14:33
To Nikon D2x med tilbehør (5)

Lot no: 6063027
EUR 940 DK, Herlev, Dynamovej 30/10/2021
14:40
EUR 752
Systemdek llX. Pladespiller, asketræ
Systemdek llX. Pladespiller i kabinet af asketræ. Mrk. Duncol Limited, Irvine. Ser no 86-208099 Fremstillet i Skotland. H. 14,5 L. 47 B. 35,5 cm. Monteret med Epoch II pickup, dog med manglende nål. Fremstår med lettere brugsspor og ridser på låg. Fejl og mangler kan forkomme. Lauritz.com ...

Lot no: 6097464
EUR 537 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 30/10/2021
17:15
EUR 403
To subwoofere (2)
LG SPJ5-W og NHT Model SW2 subwoofere. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Lot no: 6082194
EUR 134 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 30/10/2021
17:21
Empire Troubadour pladespiller model 698
Empire Troubadour pladespiller model 698. Tonearmskabel medfølger ej. Fremstår med lettere brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme.

Lot no: 6103886
EUR 403 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 30/10/2021
17:50
EUR 255
Peter J. Lassen. Et sæt Montana højtalere, model LSP24 (Small). (2)

Lot no: 6088093
EUR < 125 DK, Aalborg, Nibevej 30/10/2021
18:44
Danfoss. Link samt 15 termostater (16)
Danfoss link, Central Controller til styring af termostater samt 15 programmerbare termostater, 4 stk 014G0050 samt 11 trådløse 014G0001. Alt ubrugt i original emballage (16)

Lot no: 6104429
EUR 644 DK, Vejle, Dandyvej 30/10/2021
19:12
EUR 483

Lot no: 6091258
19:16
AKAI. Spolebåndoptager, model GX635
AKAI. Spolebåndoptager, model GX635. H. 48, B. 44, D. 19 cm. Fremstår med lettere brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme.

Lot no: 6103878
EUR 671 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 30/10/2021
19:49
EUR 725
Sony A300 digital kamera med flash og taske
Sony A300 DSLR-A300K med flash HVL-F36AM og tilhørende taske. Virker ifølge rekvirent. Original emballage medfølger. Fremstår med lette brugsspor.

Lot no: 6104815
EUR 268 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 30/10/2021
21:30

Lot no: 6106821
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 31/10/2021
11:33
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. ...

Lot no: 5516698

EUR 242 DK, Esbjerg, Oddesundvej 31/10/2021
12:22
EUR 188
Samling ældre fotoudstyr

Lot no: 6106568
12:34

Lot no: 6088098
EUR < 125 DK, Aalborg, Nibevej 31/10/2021
15:07
Olympus OM20 kamera med tilbehør.
Olympus OM 20 spejlreflex kamerahus med 50mm. 1:1,8 objektiv og 80-200 mm. 1:4,5 objektiv og Flash. To objektiver til Pentax 35-80 mm 1:4-5,6 og Sigma 28-80 mm. 1:3,5-5,6 Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugssor.

Lot no: 6103916
15:59
Bang & Olufsen. BeoCenter 9300 samt Beovox højttalere mm. (6)
Bang & Olufsen. BeoCenter 9300, Beolink fjernbetjeninger samt et par Beovox højttalere, type 672 6. H. 38 cm, B. 45 cm. Vægbeslag samt ledninger medfølger. Fremstår med alm. brugsspor. Virker iflg. rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (6)

Lot no: 6104085
EUR 268 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 31/10/2021
18:11
Komplet fotostudie med to flashlamper på stativ og optagerbord (6)
Komplet fotostudie 190062+190059B, sæt bestående af: - 2 Elinchrom D-lite RX4 lampe med stativer - 2 blitz app. - 2 hvide softbox skærme - 1 blitz udløser - 1 Optagerbord til fotografering af småting, 206x100 cm. Fremstår med brugsspor. (6)

Lot no: 6106039
EUR 537 DK, Aalborg, Nibevej 31/10/2021
18:30
Marantz 2285 B Sterophonic Reciever / forstærker
Marantz 2285 B Sterophonic Reciever / forstærker. H.15 x 44 x d.37 cm. Brugsspor, én indv. pære defekt. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6102321
EUR 805 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 31/10/2021
19:11
EUR 564
Komplet fotostudie
Komplet fotostudie, best. af: 4 prof flash mrk. Aurora Fusion RF 600, 1 trådløs fjernbetjening (kan justere både flash og pilot lys uafhængigt af hinanden på alle enheder hver for sig), 4 stk. prof stativer der når en højde på 2,73, 2 softboxe (ca. 120 x 60), 2 snoot, 2 teater vinger, 2 x 6...

Lot no: 6097759
EUR 1,208 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 31/10/2021
20:03
EUR 805

Lot no: 6091257
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 01/11/2021
10:40
Bang & Olufsen. Beosund Shape (7)
Bang & Olufsen. Beosund Shape bestehend aus: zwei Lautsprecher, Amplifier und schwarzem Beosound Core Wifi 2 sowie vier Cover mit Stoff von Kvadrat. Div. Kabel inkl. Mit leichten Gebrauchsspuren. (7)

Lot no: 6072982
EUR 2,819 DK, Esbjerg, Oddesundvej 01/11/2021
12:19
EUR 2,148
Nikon, Minolta m.fl. Syv kameraer mm.

Lot no: 6028193
EUR 510 DK, Herlev, Dynamovej 01/11/2021
16:20
EUR 403

Lot no: 6089896
17:02
12»