My search agents   Save list   Create search agent
12»   Lots per page   40 results List Gallery
CardiAid Public Access Defibrillator. Hjertestarter
CardiAid Public Access Defibrillator. Hjertestarter/defibrillator. Manual medfølger. Mål. H. 32 cm. B. 32 cm. D. 11 cm. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. M314/21 Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordsjællands Politi Se alle auktionerne her

Lot no: 6150629
EUR 671 DK, Herlev, Dynamovej 29/01/2022
10:05
EUR 228
Harman / kardon anlæg (5)
Harman / kardon anlæg bestående af CD/Forstærker model HC 2X0, Subwoofer model HKTS210SUB230, To højttalere mrk. ME2718-041403 samt Fjernbetjening. Virker ved test; men lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (5)

Lot no: 6149343
EUR 201 DK, Aalborg, Nibevej 29/01/2022
18:10
EUR 101
Dynacord. Echocord mini
Dynacord, Echocord mini fra 1960/70'erne. H. 17 D. 42 B. 28 cm. Fremstår med brugsslitage og støvet. Fejl og mangler kan forkomme. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6149348
EUR < 125 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 29/01/2022
18:20
EUR 87
Cabotron forforstærker samt ubekendt højttalere (2)
Cabotron forforstærker samt ubekendt højttalere. H. 21 B. 62 D. 26 og H. 74 B. 75 D. 36 cm. Fremstår med brugsslitage, Cabotron med to manglende knapper. Fejl og mangler kan forkomme. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2)

Lot no: 6149350
EUR 161 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 29/01/2022
18:49
55'' LG OLED TV mit Beosound Stage
Komplettes TV Set bestehend aus 55" LG OLED TV, Modell OLED55C9PLA, auf Bang & Olufsen Beosound Stage mit Beoremote One Fernbedienung. Mit minimalen Gebrauchsspuren.

Lot no: 6148234
EUR 4,027 DK, Aalborg, Nibevej 29/01/2022
18:55
EUR 3,221
Canon EOS-1D Mark II N
Canon EOS-1D Mark II N kamerahus. Medfølger batterier, Ni-MH oplader NC-E2, AC Adapter, manaler. Uden hukommelseskort. Fremstår med brugsspor, herunder ridser og mærker. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6151498
EUR 201 DK, Roskilde, Store Hedevej 29/01/2022
20:34
Par monitor højttalere. (2)
Par monitor højttalere i cabinet af sortmalet træ. H. 60 B. 47 D. 37 cm. Fejl og mangler kan forkomme. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2)

Lot no: 6149352
EUR 134 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 29/01/2022
20:43
Bowers & Wilkins u.m. B&W 705 S2 Lautsprecher, B&W ASW610, Hegel H90 Amplifier + Zubehör
Bowers & Wilkins u.m. B&W 705 S2 Lautsprecher mit B&W 700 Ständern (einer mit Fehlstelle am Fuß), B&W ASW610 Subwoofer, Hegel H90 Amplifier mit Fernbedienung und Zubehör u.a. Audioquest Kabel, B&W Accessory Pack. Quittung von HiFi Klubben 2020 inkl. Mit einzelnen normalen Gebrauchsspuren. ...

Lot no: 6139934
EUR 2,953 DK, Odense, Kratholmvej 29/01/2022
20:50
EUR 1,678
To Nikon D2x med tilbehør (5)

Lot no: 6063027
EUR 940 DK, Herlev, Dynamovej 30/01/2022
09:41
EUR 752
Nikon, Minolta m.fl. Syv kameraer mm.

Lot no: 6028193
EUR 510 DK, Herlev, Dynamovej 30/01/2022
15:29
EUR 403
Eltax. Par højtalere, model Millennium 200. (2)
Eltax. Par højtalere, model Millennium 200. H. 83,5 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Virker ifølge rekvirenten. (2)

Lot no: 6147628
EUR 134 DK, Aalborg, Nibevej 30/01/2022
17:53
Samling ældre fotoudstyr

Lot no: 6149400
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 30/01/2022
18:08
Contax T2 analogt kamera
Contax T2 analogt kompaktkamera med Carl Zeiss Sonnar 2,8/38. Serienr. 014186. Medfølges af originalt etui. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6151227
EUR 537 DK, Herlev, Dynamovej 30/01/2022
18:18
EUR 591
SAE, Onkyo, Kenwood. Musikanlæg (3)
Musikanlæg. SAE mark XXX forforstærker. Onkyo TA-2080 cassettedeck. Kenwood L-1000D cd afspiller. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com inestår ikke for funktionaliteten. (3)

Lot no: 6147057
EUR 161 DK, Roskilde, Store Hedevej 30/01/2022
19:39
EUR 228
Alukuffert med kameraudstyr, Konica
Konica. Alukuffert med kameraudstyr bla. Autoreflex T4 og Autoreflex T3. Diverse linser og tilbehør. Ej testet. Brugsspor.

Lot no: 6151007
EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 30/01/2022
19:58
LG Prada mobiltelefon + tilbehør, model KE 850
Prada LG. Mobiltelefon med touchscreen, headsæt, originalt etui, manualer, oplader, pudseklud mm medfølger. Alm. brugspræg. Tænder ved afprøvning. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6146023
20:11
Vægtelefon med høretelefoner, 1900-tallets første halvdel
Vægtelefon med høretelefoner. 1900-tallets første halvdel. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, fejl og mangler kan forekomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6141678
EUR < 125 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 30/01/2022
21:20
Olympus, Fujita, Pilot, Thagee m.fl. Samling diverse kamera mm.
Olympus, Fujita, Pilot, Thagee m.fl. Samling diverse kamera mm. best. af bl.a.: Olympus-Pen kamera, Fujita 66 kamera, atelier objektiv mm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme.

Lot no: 6148090
EUR 134 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 30/01/2022
21:42
EUR 174
Lenovo X1 Carbon. Bærbar computer
Lenovo X1 Carbon bærbar computer. Processor Intel(R) Core (TM) i5-4300U CPU @ 1,90 GHz 2.50 GHz. 4,00 GB RAM, Windows 10 Home. Fremstår med brugsspor.

Lot no: 6151251
EUR 268 DK, Herlev, Dynamovej 31/01/2022
11:51
EUR 94
Technics. Pladespiller
Technics. Direct Drive Automatic Turntable System, SL-DL1 pladespiller. Fremstår med brugsspor. Fejl og defekter kan forekomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6152185
EUR < 125 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 31/01/2022
16:29
ASUS Republic of Gamers 43
ASUS Republic of Gamers 43" skærm PG43UQ. 1 ms NVIDIA G-SYNC LED-skærm, 3840 x 2160 4 K, 144 Hz opdateringshastighed. VA, 1000 cd/m2, 4000:1, Display HDR 1000, 1 ms, 2 x HDMI, 2 x DisplayPort, Højtalere. Fremstår med mindre brugsspor.

Lot no: 6151306
EUR 537 DK, Herlev, Dynamovej 31/01/2022
17:05
EUR 242
HP Pavilion g7 bærbar computer
HP Pavilion g7. Processor Intel(R) Core(TM) i 5-2450M CPU 2.50 GHz.128 Gb SSD harddisc. 8.0 RAM. AADEON Graphics. Fremstår med brugsspor.

Lot no: 6151253
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 31/01/2022
18:07
Synology DS1511+ Diskstation
Synology DS1511+ Diskstation. NAS'en har to LAN porte. Installeret med 2TB Seagate diske i hver diskbay. 10 TB diskplads medfølger. H. 15 cm. . B. 24,5 cm. D. 23 cm. Fremstår med mindre brugsspor.

Lot no: 6151305
18:07
EUR 148
Bang & Olufsen. Vintage TV, model 'Capri'
Bang & Olufsen. Vintage TV, model 'Capri'. Kabineret af teaktræ, skærm med afrundede sider. H. 49 B. 63 D. 45 cm. Fremstår med brugsspor, ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme.

Lot no: 6147088
EUR 268 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 31/01/2022
18:37
EUR 134
Quad. Forforstærker, model 44
Quad. Forforstærker, model 44. H. 11 B. 32 D. 19 cm. Fremstår med lettere / få brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6151816
EUR 242 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 31/01/2022
18:45
EUR 114
12'' Bokrand/ Ortofon type. Tonearm med kabel
12'' Bokrand/ Ortofon type. Tonearm af med dele af bruneret messing. Kabel medfølger. L. 35 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6151820
EUR 617 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 31/01/2022
19:29
EUR 349
Bang & Olufsen. Beocenter 2 (4)
Bang og Olufsen, Beocenter 2. Anlæg med CD og DVD-afspiller samt FM/AM radio med RDS, navngivning af 60 radiokanaler og 200 CDér. Strømkabel medfølger ikke. To beo4 fjernbetjeninger medfølger. Fremstår med brugsspor herunder enkelte skrammer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. ...

Lot no: 6152491
EUR 161 DK, Aalborg, Nibevej 31/01/2022
19:29
EUR 121
Linn Keilidh. Par passive gulvhøjttalere (2)
Linn Keilidh. Par passive gulvhøjttalere. H. 83 cm, par sleeves til frontpartier medfølger. Fremstår med brugsspor, gravering på bagside, et aftageligt frontstof med mindre hul. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og mangler kan forekomme. NB. Ændret tekst. (2)

Lot no: 6151583
19:45
Lenovo Thinkcentre arbejdsstationer
Lenovo, Thinkcentre arbejdsstationer model E73 og M82 med henholdsvis en Intel i3 og i5 cpu, Samsung monitorer samt HP procurve 408 switch og Zebra LP2824+ Labelprinter. Begge pc'er er med ny installeret Windows OS og er testet ved indlevering. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ...

Lot no: 6147349
EUR 456 DK, Odense, Kratholmvej 31/01/2022
19:52
EUR 268
Technichs samt Jamo. Stereoanlæg samt højtalere (2)
Technichs samt Jamo. Technichs stereoanlæg samt Jamo gulvhøjtalere. Fremstår med brugsspor. Fejl og defekter kan forekomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Lot no: 6143482
EUR 134 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 31/01/2022
20:20
12»
My search agents