Lots per page   3 results ListGallery
Par havestole samt havebord af flet (3)
Par lounge havestole med hynder samt havebord af flettet bambus med ordplade af glas. H. 80, Sh. 40 cm, H. 38, Ø. 60 cm. Fremstår nye. (3)

Lot no: 5819715

EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 31/10/2020
20:04
Kakkelovn af støbejern
Antik kakkelovn af støbejern, støbt med bladværk. H. 85 cm. Fremstår med alm. aldersrelateret brugsspor.

Lot no: 5823122
EUR 403 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 03/11/2020
20:42
EUR 215
Nextgrill. Transportabel gasgrill.
Nextgrill. Transportabel gasgrill med to brændere. Fremstår med brugsspor, fejl og mangler kan forekomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 5827564

EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 04/11/2020
20:14