My search agents   Save list   Create search agent
   Lots per page   20 results List Gallery
Cafésæt / havemøbelsæt på to stole samt rundt bord (4)
Cafésæt / havemøbelsæt bestående af rundt bord og to stole af brun coated aluminium med sæde, stoleryg og bordplade af mørkt træ. Ø 76, H. 75 cm. Cafebord leveres usamlet (4)

Lot no: 6082868

EUR 322 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 26/01/2022
13:35
EUR 188
Havemøbelsæt / loungesæt på to stole, sofa og bord (4))
Havemøbelsæt / loungesæt på to lounge stole, topersoners sofa samt sofabord med hærdet glas bordplade, fremstillet af aluminium med coated overflade, sider og ryg af flettet reb dertil hynder og puder til lounge stole og sofa. Fremstår i original emballage. (4)

Lot no: 6089667

EUR 537 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 26/01/2022
13:55
EUR 403
Outfit. Solsenge (2)
Outfit solsenge 2 stk. fremstillet af aluminium og polyrattan. Mål. L. 195 cm. Justerbar ryg. Udstillingsmodeller (2)

Lot no: 6150124

EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 26/01/2022
20:11
Otte havestole af aluminium. (8)
Sæt på otte havestole med stel af hvidlakeret aluminium. Lameller og armlæn af sort kunststofmateriale H. 77 cm. Sædehøjde 44 cm. Udstillingsmodeller med minimale brugsspor. (8)

Lot no: 6034673
EUR 483 DK, Herlev, Dynamovej 27/01/2022
11:46
EUR 322
Liggestole, parasoller og havebord i hvid plast (9)
Par liggestole i hvid plast l. 200 x 80 cm. Et havebord h. 72 cm Ø130 cm, To parasoller og to sokler i marmor. Der medfølger et par opbevaringskasser, ene med skade på siden og skævt låg. Brugsspor i form af: afskallinger, vejrlig, skrammer og mærker (9)

Lot no: 6133578
EUR 268 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 27/01/2022
19:25
EUR 134
Strandkurv, model Hornbæk rød/hvid stribet
Strandkurv, model Hornbæk rød/hvid stribet, af træ og kunstflet, med plads til to personer. Indvendig beklædning samt hynder betrukket med markisestof. Flere detaljer i form af fodstøtter og markise, mindre sidebord, samt regulerbart rygstøtte og opbevaringsrum for fodstøttter o.a. H. ca. 155 cm....

Lot no: 6042095

EUR 376 DK, Roskilde, Store Hedevej 27/01/2022
20:25
EUR 295
Haveborde, Eucalyptus, Model Swan (2)
Haveborde, Model Swan, Stel af 100% FSC eucalyptus træ samt bordplade af stenmateriale (super-stone light grey). (2) Mål. H. 40 L. 100 B. 60 cm. Fremstår i original emballage.

Lot no: 6093268

EUR 215 DK, Roskilde, Store Hedevej 27/01/2022
20:42
EUR 134
Thors Design. Havebord med med otte stole (9)
Thors-Design. Havebord med otte stole af galvaniseret stål og genanvendt azobetræ fra bolværk i Knudshoved Færgehavn. Mål bord . B. 100 L. 200 H. 72 cm. Stole B. 43 Sh. 46 H. 80 cm. Fremstillet hos Thors Design i Vildbjerg. Fremstår med brugspræg. (9)

Lot no: 6119193
EUR 1,342 DK, Esbjerg, Oddesundvej 28/01/2022
16:25
EUR 1,020
Havestole, teaktræ (4)
Havestole af ubehandlet teaktræ, fire foldestole. Sædehøjde 45 cm. Fremstår i emballage (4) Modelfoto.

Lot no: 6145047

EUR 188 DK, Roskilde, Store Hedevej 28/01/2022
19:28
Strandkurv, model Hornbæk grøn/hvid stribet

Lot no: 5904850

EUR 376 DK, Roskilde, Store Hedevej 29/01/2022
19:12
EUR 295
Rund havebænk i patineret jern

Lot no: 5996980

EUR 671 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 29/01/2022
19:29
EUR 537
Havebord, teaktræ.
Havebord af ubehandlet teaktræ med gemt tillægsplade. H. 76. L. 180-240. B 120 cm. Demomodel / udstillingsmodel fremstår med nogle ridser/skrammer, enkelte afslag. Skruer mangler til fast montering af dele. Kun samlet til foto.

Lot no: 6142487

EUR 215 DK, Roskilde, Store Hedevej 29/01/2022
20:32
EUR 134
0900-30170-00088-21 Jutlandia havemøbler (5)
Jutlandia havemøbler i hardwood bestående af: bord H. 74 cm. B. 102 cm., fire stole H. 92 cm. SH. 44 cm. Fremstår med brugsspor, ridser, skjolder, havebordet mangler en fod. (5) Auktioner over hittegods, cykler,biler og koster fra Nordsjællands Politi Se alle auktionerne her

Lot no: 6150664
EUR 134 DK, Herlev, Dynamovej 30/01/2022
15:54
Cinas. Havebord af aluminium
Cinas. Havebord med stel af hvidlakeret aluminium. Bordplade med lameller af kunststofmateriale med træstruktur. H. 74 cm. B. 165 cm. D. 90 cm. Udstillingsmodel med minimale brugsspor.

Lot no: 6036369

EUR 268 DK, Herlev, Dynamovej 30/01/2022
17:04
EUR 134
Cane-Line, 6 Hampsted havestole med løse sædehynder (6)
Cane-Line Hampsted, 6 havestole med armlæn af håndflettede fibre. SH. 46 cm. Dertil en løs sædehynde. Fremstår med alders og brugsspor. (6)

Lot no: 6151461
EUR 1,208 DK, Odense, Kratholmvej 30/01/2022
19:30
EUR 805
Haveborde, Eucalyptus, Cane Island. (2)
Haveborde, model 'Cane Island' To stk. med stel af Eucalyptus samt plade af stenmateriale (super-stone light grey). Mål. H. 45 Ø. 50 cm. (2)

Lot no: 6029063

EUR 268 DK, Roskilde, Store Hedevej 30/01/2022
19:42
Strandkurv, model Hornbæk blå/hvid stribet
Strandkurv, model Hornbæk blå/hvid stribet, af træ og kunstflet, med plads til to personer. Indvendig beklædning samt hynder betrukket med markisestof. Flere detaljer i form af fodstøtter og markise, mindre sidebord, samt regulerbart rygstøtte og opbevaringsrum for fodstøttter o.a. H. ca. 155 cm....

Lot no: 6070513

EUR 376 DK, Roskilde, Store Hedevej 30/01/2022
19:53
EUR 295
Cane-line, 4 Hampsted fletstole med løs sædehynde (4)
Cane-Line Hampsted, 4 havestole med armlæn af håndflettede fibre. SH. 46 cm. Dertil en løs sædehynde. Fremstår med alders og brugsspor. (4)

Lot no: 6151460
EUR 805 DK, Odense, Kratholmvej 30/01/2022
EUR 537
Dacore. Havemøbelsæt (11)
Dacore. Havemøbelsæt bestående af: Havebord med stel af jern, plade af sortlakeret træ. Ti havestole af sortlakeret træ. Hynder medfølger. H. 74.L. 206 /268. B. 90.Fremstår med brugsspor. (11)

Lot no: 6152441
EUR 537 DK, Nivå, Stejlepladsvej 31/01/2022
19:27
Cane-Line Hampsted, 6 havestole med armlæn af håndflettede fibre. SH. 46 cm. Dertil en løs sædehynde. Fremstår med brugsspor, små skader på flet forekommer. (6)

Lot no: 6151521
EUR 1,208 DK, Odense, Kratholmvej 31/01/2022
20:30
EUR 805
My search agents