12345...6»   Lots per page   155 results List Gallery
Hyndesæt til havestole, lav ryg, beige (10)
Hyndesæt til havestole med lav ryg, vandafvisende og aftageligt betræk i polyester. L. ialt 86 cm. B. på sædehynde 46 cm. L. på ryghynde. Nye og ubrugte. N.B. stol medfølger ikke. (10)

Lot no: 6191975

EUR 268 DK, Odense, Kratholmvej 20/05/2022
16:34
EUR 148
Cinas. Havebord af aluminium
Cinas. Havebord med stel af hvidlakeret aluminium. Bordplade med lameller af kunststofmateriale med træstruktur. H. 74 cm. B. 165 cm. D. 90 cm. Udstillingsmodel med minimale brugsspor.

Lot no: 6036369

EUR 268 DK, Herlev, Dynamovej 20/05/2022
18:09
EUR 148
Cinas. Havebord, Teak - Model Tabula.
Havebord med lameller med teak laminat samt stel af pulverlakeret aluminium. Model Tabula. Mål. 209,5 x 100 x 74 cm. Fremstår i original emballage. Modelfoto. Produceret for Cinas A/S Vejl. udsalgspris 5.999 dkk.

Lot no: 6198690

EUR 403 DK, Roskilde, Store Hedevej 20/05/2022
19:02
EUR 268
Cinas. Loungesofa - Model Rio
Loungesofa i pulverlakeret antracit aluminium med hynder og flip-ryg. Kan sammensættes på flere måder. Model Rio. Mål. 283 x 200 x 80 cm. Fremstår i original emballage. Modelfoto. Vejl udsalgspris 10.999 dkk.

Lot no: 6198595

EUR 940 DK, Roskilde, Store Hedevej 20/05/2022
19:14
EUR 725
Strandkurv, model Hornbæk blå/hvid stribet
Strandkurv, model Hornbæk blå/hvid stribet, af træ og kunstflet, med plads til to personer. Indvendig beklædning samt hynder betrukket med markisestof. Flere detaljer i form af fodstøtter og markise, mindre sidebord, samt regulerbart rygstøtte og opbevaringsrum for fodstøttter o.a. H. ca. 155 cm....

Lot no: 5904906

EUR 376 DK, Roskilde, Store Hedevej 20/05/2022
19:27
EUR 295
Strandkurv, model Hornbæk grøn/hvid stribet

Lot no: 5904856

19:42
EUR 295
Studio WM for Menu. Havestol/spisebordsstol. Model WM String Lounge Chair (2)
Studio WM for Menu. 2 Havestol3/spisebordsstole. Model WM Lounge Dining Chair. Stel af sort pulverlakeret stål. Mål: H 71,5, B 66, D 53, SH 36 cm. Udstillingsmodel. Modelfoto. Hynde medfølger IKKE. (2) Vejledende udslagspris pr stol: 2.400 dkk

Lot no: 6206235

19:46
EUR 188
Studio WM for Menu. Havestol/spisebordsstol. Model WM String Lounge Chair
Studio WM for Menu. Havestol/spisebordsstol. Model WM Lounge Dining Chair. Stel af hvidt pulverlakeret stål. Mål: H 71,5, B 66, D 53, SH 36 cm. Udstillingsmodel. Modelfoto. Hynde medfølger IKKE. Vejledende udslagspris: 2.400 dkk

Lot no: 6206230

EUR 188 DK, Roskilde, Store Hedevej 20/05/2022
19:49

Lot no: 6198689

20:23
EUR 268
Niels Gammelgaard & Lars Mathiesen for Fritz Hansen. Cirkulært bord og tre stole (4)
Niels Gammelgaard & Lars Mathiesen for Fritz Hansen. Cirkulært bord og tre stole af galvaniseret stål med gummi i sæde og ryg, bordplade af børstet stål. Fremstillet hos Fritz Hansen. Mål på bord H. 70, Ø. 70, mål på stol H. 70, Sh. 43 cm. Fremstår med kraftige brugsspor, ridser, anløben og ...

Lot no: 6202096
EUR 134 DK, Herlev, Dynamovej 20/05/2022
20:48
Cinas. Loungesofa - Model Rio

Lot no: 6207292

20:51
EUR 725
Havebænk - støbejern
Havebænk med stel af støbejern. Fremstår med brugsspor. H 78 cm, SH 40 cm, L 127 cm.

Lot no: 6208464
EUR 201 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 21/05/2022
12:21
EUR 134
Sika-Design. Seks havestole, model Saturn (6)
Sika-Design. Seks havestole, stel af galvaniseret og pulverlakeret stål, sæde og ryg af flettet brun polyrattan, stabelbare. Fremstillet af Sika-Design, model Saturn. H. 97, SH. 45 cm. Brugsspor og enkelte fletdefekter (6)

Lot no: 6208871
EUR 268 DK, Nivå, Stejlepladsvej 21/05/2022
13:37
EUR 161
Samling havemøbler og effekter (10)
Samling havemøbler og effekter bestående af: To Hilstorp solstole, terrassevarmer, grønt sofabord, to parasoller, Alko græstrimmer, kiste af plast, samt to højbede. Udstillingsmodeller nedpakket i brudt original emballage. Modelfoto. Dette er en overskudsvare. Fejl og mangler samt manglende ...

Lot no: 6207881

EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 21/05/2022
14:27
EUR 121
Havebord, Liva M. Hvid
Havebord udført i FSC-certificeret hvidmalet akacietræ, Model. Liva M. Mål. H. 76 B. 90 L. 150 cm. Fremstår i åbnet emballage. Modelfoto.

Lot no: 6208990

EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 21/05/2022
15:10
Felix solseng inkl. hynde - Natur
Felix solseng af FSC-certificeret akacietræ inkl. hynde. Mål. 62,0 x 55,0 x 184,0 cm. Fremstår i original emballage Modelfoto.

Lot no: 6208911

15:22
EUR 161
Plantetrappe
Plantetrappe med 3 trin af FSC-certificeret akacietræ. Mål. 86,0 x 50,0 x 70,0 cm. Udstillingsmodel nedpakket i original emballage. Modelfoto.

Lot no: 6209003

15:24

Lot no: 6208912

17:22
EUR 114
Trip Trap. Havebænk, spisebord og tre lænestole, model Drachmann (5)
Trip Trap. Havesæt best. af spisebord, havebænk og tre lænestole af massivt olieret teaktræ, med originale løse sædehynder betrukket med hvidt bomuldsstof. H. 72 L. 156 D. 85 cm. Og L. 165, SH. 43 cm. Model Drachmann. Fremstår med lettere brugsspor/ lettere nuanceforskel og patina. (5)

Lot no: 6202020
EUR 1,074 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 21/05/2022
18:20
EUR 1,745
Samling havemøbler og effekter (11)
Samling havemøbler og effekter bestående af: To Schou havestole i Flint Gray, to LifestyleGarden sorte havestole, to sorte solsenge i plast, sort hyndeboks i plast, parasol creme farven, stamme træ, Ø. 330, parasol sort plast, Ø. 300. parasolfod i granit, solseng cover fra Outfit. ...

Lot no: 6208108

EUR 134 DK, Herlev, Dynamovej 21/05/2022
18:34
EUR 114
Camilla havebord - Hvid/natur
Havebord. model Camilla. I Nonwood/aluminium i hvid/natur. Mål: 75,0 x 90,0 x 150,0 cm. Udstillingsmodel. Nedpakket i originalt emballage. Modelfoto.

Lot no: 6209010

EUR 134 DK, Roskilde, Store Hedevej 21/05/2022
19:25
Kurvemøbelsæt med sofabord (5)
Kurvemøbelsæt bestående af: 2 personers sofa L. 160, B. 70, sh ca. 40, (målt uden hynder), 3 armstole B. 67, sh. 40 cm samt bord med imiteret marmorplade H. 52, L. 122, B. 72 cm. Fremstår med løse hynder og almindelige brugsspor. (5)

Lot no: 6207968

EUR 242 DK, Kolding, Platinvej 21/05/2022
19:29
Camilla havebord - Hvid/natur

Lot no: 6209151

19:39
Cinas. Havemøbelsæt (5)
Havemøbelsæt. Bestående af havebord med lameller af massiv teaktræ samt stel af pulverlakeret metal, mål. 180x90x76 cm. 4 stk. havestole af metal, hynder medfølger. Sh. 44 cm. Udstillingsmodeller (5) Produceret for Cinas A/S.

Lot no: 6208934

EUR 805 DK, Roskilde, Store Hedevej 21/05/2022
19:42
EUR 537
Cinas parasol - Genova - Natur/grå
Cinas parasol. Model Genova. Udført af Eucalyptustræ og polyester. Farve Natur/Grå. Str. 3x3 m. Fremstår i brudt original emballage. Modelfoto.

Lot no: 6208973

19:42
Liva foldebænk - Natur
Foldebænk. Model Liva i Natur. Fremstillet i FSC-certificeret akacietræ. Mål: 91,5 x 58,0 x 122,0 cm. Udstillingsmodel. Nedpakket i brudt originalt emballage. Modelfoto.

Lot no: 6208968

EUR 87
Outfit. To Position Havestole - polyrattan (2)
Outfit. To Position Havestole udført af polyrattan og aluminium. Udstillingsmodeller nedpakket i brudt original emballage. Modelfoto

Lot no: 6208979

EUR 161 DK, Roskilde, Store Hedevej 21/05/2022
20:04
Outfit Udtræks havebord.
Outfit udtræks havebord med stelaf aluminium og bord lameller af polywood. Mål. 220/280X95CM. Udstillingsmodel nedpakket i brudt/ødelagt original emballage. Modelfoto

Lot no: 6208980

EUR 242 DK, Roskilde, Store Hedevej 21/05/2022
20:05
Havebord. Model Liva L. Natur
Havebord. Model Liva L. Natur udført i FSC-certificeret akacietræ. H. 76 B. 90 L. 210 cm. Udstillingsmodel nedpakket i brudt original emballage. Modelfoto. Dette er en overskudsvare. Fejl og mangler samt manglende dele kan forekomme.

Lot no: 6204496

20:09
Studio WM for Menu. Havestol/spisebordsstol. Model WM String Dining Chair (6)
Studio WM for Menu. 6 styks Havestole/spisebordsstole. Model WM String Dining Chair. Stel af hvidt pulverlakeret stål. Mål: H 80, B 53, D 50, SH 45,5 cm. Udstillingsmodeller. (6) Vejledende udslagspris pr stol: 2.000 dkk

Lot no: 6199088

EUR 966 DK, Roskilde, Store Hedevej 21/05/2022
20:10
EUR 430
12345...6»
My search agents