12»   Lots per page   36 results List Gallery
Texas, Handy Sweep fejemaskine samt Buskrydder
Texas, Handy Sweep fejemaskine med tilbehørspakke. model Handy Sweep 690TG. Buskrydder model BCU33 Demomodeller, fremstår med minimale brugsspor. Håndteringsmærker kan forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler.

Lot no: 6164232
EUR 779 DK, Odense, Kratholmvej 20/05/2022
19:00
EUR 537
Park/have/bed belysning, fem LED-lamper

Lot no: 4782455

EUR 215 DK, Odense, Kratholmvej 20/05/2022
19:00
EUR 148
Texas Havefræser samt Buskrydder (2)
Texas havefræser, model Lilli 535TG, samt Buskrydder model BCU52M 5i1. Demomodeller, fremstår med minimale brugsspor. Håndteringsmærker kan forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler.

Lot no: 6163571
EUR 859 DK, Odense, Kratholmvej 20/05/2022
19:10
EUR 483
Texas, plæneklipper model Rider 7600E
Texas, plæneklipper model Rider 7600E med sideudkast samt opsamler. Fremstår med alm. brugsspor. Klippehøjde : 30-76 mm Klippebredde : 76 cm Anhængertræk : Ja Knive : 1 stk. Højdejustering : Central Kniv : Metal Klippeskjold : Stål Højderegulering : 6 positioner Chassis: ...

Lot no: 6174405
EUR 1,208 DK, Odense, Kratholmvej 20/05/2022
19:20
EUR 859
Hanseatic, Rider 6100
Hanseatic, plæneklipper model Rider 6100E med opsamler. Specs: 200 cc motor Brændstof: blyfri benzin El-start Klippebredde: 61 cm Opsamler: 150 liter 4 fremadgående gear, 1 bakgear Højdejustering: 35-75 mm (5 positioner) Forhjul: 10" Baghjul: 13" Bredde: 70 cm Længde: 175 ...

Lot no: 6174418
19:30
EUR 591
Amerikansk Offset Smoker BBQ grill, model Virginia

Lot no: 5029252

19:30
EUR 376
Amerikansk Offset Smoker BBQ grill, model Kentucky
Klassisk udformet Amerikanske Sydstats dobbeltkamret BBQ offset smoker grill, model Kentucky. Om designet; Grillen er bygget omkring selve røgkamrene, som giver rigelig plads til low and slow cooking/smoking, og brændekamret som er forsynet med en kraftig grillrist til direkte grill med høj ...

Lot no: 5029423

EUR 1,074 DK, Odense, Kratholmvej 20/05/2022
EUR 456
Excel 2.0, udendørs bruser i rustfrit stål.

Lot no: 6208918

EUR 174 DK, Roskilde, Store Hedevej 21/05/2022
15:24
Havefigurer. Par løver af kunststen (2)
Havefigurer af støbt kunststen i form af løver. H. 43 cm. Fremstår med aldersrelateret brug samt udendørspatinering. (2)

Lot no: 6200597
EUR 201 DK, Roskilde, Store Hedevej 21/05/2022
17:33
EUR 114

Lot no: 5051245

EUR 215 DK, Odense, Kratholmvej 21/05/2022
19:00
EUR 148
Nexgrill, Gasgrill. Model Fortress 2.0
Nexgrill. Fortresss 2.0 - Transportabel bærbar gasgrill med 2 brændere. Udstillingsmodel nedpakket i brudt original emballage. Modelfoto.

Lot no: 6208987

EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 21/05/2022
20:19
EUR 94
Rund brun havebænk i patineret jern
Rund brun havebænk i patineret jern. Mål ca. h. 79 cm Ø145 cm sh. 40 cm. diameter hul i midten 40 cm. Modelfoto

Lot no: 6112318

EUR 671 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 22/05/2022
17:33
EUR 564
Nexgrill Evolution 5-Burner Gas Grill samt tilbehørssæt (2)
Nexgrill Evolution 5-Burner Gas Grill. Model. 720-0896GA. Udstillingsmodel/demomodel. Fremstår usamlet, og nedpakket i brudt emballage. Modelfotos. Dette er en overskudsvare. Fejl og mangler samt manglende dele kan forekomme.

Lot no: 6209870

EUR 134 DK, Herlev, Dynamovej 22/05/2022
20:26
EUR 376
Plantebord - Natur
Plantebord i FSC-certificeret akacietræ samt plade i letvægtscement. Mål: 120,0 x 103,0 x D 51,5. Fremstår i originalt emballage. Modelfoto

Lot no: 6210380

EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 23/05/2022
14:02
Bestway pooltelt - Flowclear Pool Dome.
Bestway pooltelt - Flowclear Pool Dome. Pooloverdækning til bassiner og spabade på op til 488 cm i diameter. Mål. 600 x 600 x 295 cm. Fremstår i original emballage. Modelfoto.

Lot no: 6210423

16:18

Lot no: 6204670

EUR 174 DK, Roskilde, Store Hedevej 23/05/2022
18:07
Stor krukke af bronze prydet med engle
Stor bronze krukke prydet med engle, druer, blomster samt bladværk. H. 95 cm, Ø ca 48 cm. Fremstår med almindelig brugsspor, herunder bule på kanten.

Lot no: 6202956
EUR 1,342 DK, Aalborg, Nibevej 23/05/2022
18:26
EUR 671
Outfit. Hængeparasol med fod.
Outfit. Hængeparasol med fod. 3x3 m. Sort. Udstillingsmodel / demomodel nedpakket i original emballage. Modelfoto.

Lot no: 6210503

EUR 188 DK, Roskilde, Store Hedevej 23/05/2022
18:57
EUR 87
Parklamper, trearmet i aluminium (2)
Parklamper, trearmet, Fremstillet i aluminium i grøn pulverlakering med patineretlook med glas i lamper. H. 215 cm. Fremstår i original emballage. (2)

Lot no: 6103239

EUR 349 DK, Odense, Kratholmvej 23/05/2022
19:15
EUR 242
Mindre samling af terrassevarmere (3)
Mindre samling af terrassevarmere. En ''Patio Heater'' 1200 Watt. Mål: H 67 cm. 2 styks ''Hortus''. 1200 wats. Modelfotos. Nedpakket i originalt emballage. Udstillingsmodeller. (3)

Lot no: 6210313

EUR 134 DK, Roskilde, Store Hedevej 23/05/2022
19:18
Nexgrill tilbehørssæt.
Nexgrill tilbehørssæt. Består bla. af : pizzasten, grillhandsker, grillsæt, børste og overtræk. Overtrækket passer til: 4 Burner. Udstillingsmodel. Nedpakket i originalt emballage. Modelfoto.

Lot no: 6210349

19:51
Plantebord - Natur

Lot no: 6210361

20:20

Lot no: 6210308

20:25
Rosenbænk med hyndeboks - Natur
Rosenbænk med hyndeboks. fremstillet i FSC-certificeret akacietræ. Mål: 80,0 x 130,0 x 50,0. Fremstår i brudt originalt emballage. Modelfoto.

Lot no: 6210471

20:36
Parklamper, trearmet, Fremstillet i aluminium i sort pulverlakering med patineretlook med glas i lamper. H. 215 cm. Fremstår i original emballage. (2)

Lot no: 6103256

EUR 349 DK, Odense, Kratholmvej 24/05/2022
19:15
EUR 242

Lot no: 6210384

EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 24/05/2022
21:03
EUR 87
Havekrukke af patineret jern
Havekrukke af patineret jern. Højde krukke ca. 65 cm. Ø. ca. 50 cm. Fremstår med patina og brugsspor.

Lot no: 6211931
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 25/05/2022
09:49
To vinplanter (2)
To vinplanter. Plantehøjde H. 160-180 cm. Gitter H. 180 B. 100 cm. (2)

Lot no: 6211936
EUR 134 DK, Herlev, Dynamovej 25/05/2022
09:53
Fem palmer (5)
Fem palmer i krukker af henholdsvis plast og terracotta. Plantehøjde ca. 120-180 cm. Krukkestr. H. 42 cm. Ø 50 cm. (5)

Lot no: 6211924
18:20
Stor havekrukke af terracotta
Stor havekrukke af terracotta med zinkindsats. H. ca. 89 cm. Ø. 60 cm. Fremstår med og brugsspor.

Lot no: 6211890
EUR 201 DK, Herlev, Dynamovej 25/05/2022
18:21
12»
My search agents