Lots per page   28 results List Gallery
Bang & Olufsen. Beocord 2000 De Luxe. Defekter og mangler forekommer, eftersyn anbefales. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten
Bang & Olufsen. Beocord 2000 De Luxe. Fremstår med brugsspor samt uden højttalere/låg. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten

Lot no: 6200607
EUR < 125 DK, Aalborg, Nibevej 20/05/2022
18:26
Bang & Olufsen. Et par Beolab 8000 højtalere, 'Blyanten'. (2)
Bang & Olufsen. Et par Beolab 8000 højtalere/ 'Blyanten' med kabinetter af poleret aluminium med sort frontstof. H. 133 cm. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Lot no: 6194589
EUR 483 DK, Kolding, Platinvej 21/05/2022
18:50
EUR 201
Bang & Olufsen Et par højtalere 'Beolab 4' (5)
Bang & Olufsen / B&O. Et par 'BeoLab 4' i blå. Kabler samt et sæt nyt ekstra omslag medfølger medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor.

Lot no: 6203728
EUR 430 DK, Aalborg, Nibevej 21/05/2022
18:52
EUR 201
Bang & Olufsen. BeoCenter 9300. Et par Beovox CX100 højttalere. (3)
Bang & Olufsen. BeoCenter 9300. Et par Beovox CX100 højttalere. Fjernbetjening Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Virkede ved indlevering, men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)

Lot no: 6208509
EUR 201 DK, Aalborg, Nibevej 21/05/2022
19:15
Bang & Olufsen: Et par højttalere Beovox 3000, eg (2)
Bang og Olufsen. Beovox 3000. Kabinetter i ege-finer. H. 64 cm, B. 28 cm. Fremstår med almindelige brugsspor. (2)

Lot no: 6195112
EUR < 125 DK, Kolding, Platinvej 21/05/2022
19:57
Bang & Olufsen. Anlæg Beomaster og Beolab 5000 Beocord 2000, palisander. (5)
Bang & Olufsen. Anlæg best. af: Beomaster og Beolab 5000, Beocord 2000 samt et par højtalere. Alt i kabinetter af palisander. Org. brochurer medfølger. Aldersrelateret brugsspor, ej testet, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (5)

Lot no: 6209402
EUR 456 DK, Roskilde, Store Hedevej 21/05/2022
20:22
EUR 268
SME 3012 tonearm
SME 3012 tonearm. Fremstår med lettere brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme.

Lot no: 6209699
EUR 644 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 22/05/2022
14:58
EUR 322
Pioneer. Div. musikanlæg (4)
Pioneer. Div. musikanlæg, bestående af: Pioneer forstærker A550R+, Tuner F301 RDS+, CD-afspiller PD 104, DVD DV 343. Medfølger fjernbetjening. Brugsspor. Virker jf. rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)

Lot no: 6208583
EUR 201 DK, Roskilde, Store Hedevej 22/05/2022
19:12
Scandyna. Par højttalere samt Subwoofer (3)
Scandyna. Par Micropod højttalere samt MicroSub 2.1 subwoofer alle i hvidt kabinet og ben af metal. H. 20-42 cm. Ikke trådløse, højttalerkabler medfølger. Fremstår med brugsspor og mærker. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme. (3)

Lot no: 6209805
EUR 161 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 22/05/2022
19:20
Div. musikanlæg (9)
Div. musikanlæg. Denon Dra-500AE forstærker/receiver. Dantax PRO200 surround forstkrker/receiver. Sony CD, 5 disk, CPD-C245. JVC Minianlag MX 70 (forstærker, tuner, cd, cassette). Bang & Olufsen Beogram 1700 monteret med MMC 20S pick-up, Sony VHS video SLV-SE 610. Medfølger Dantax fjernbetjening....

Lot no: 6208586
19:34
Bang & Olufsen. Rørradio, model Junior 509 RG
Bang & Olufsen. Rørradio, model Junior 509 RG i kabinet af nøddetræ, mangler pladespiller. 1954. Fremstår med brugsspor, manglende ledning. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme.

Lot no: 6189404
EUR < 125 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 22/05/2022
19:51
Onkyo. Tuner model Integra T-4711
Onkyo. Tuner model Integra T-4711. Modulbredde 43 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6197922
EUR < 125 DK, Nivå, Stejlepladsvej 22/05/2022
21:21
Wega Dual 1218 stereoanlæg, 1970'erne
Wega Dual 1218 pladespiller-anlæg med mulighed for justering af bas, balance mv. Produceret i Tyskland i perioden 1971-74. L. 71 cm. B. 32 cm. Renovering af pick up mm. påkrævet. Fremstår med brugspor og patina. Rustne beslag. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6199417
EUR < 125 DK, Vejle, Dandyvej 23/05/2022
10:12
Bang & Olufsen, Beomaster 7000, Beocenter 2000 m.m.
Bang & Olufsen, div. dele bestående af: Beomaster 7000, Beocenter 2300, Converter, DVD afspiller, 1 sæt Beovox CX50 højtalere, 3 fjernbetjeninger samt 1 kasse med div. telefoner heriblandt Beocom & Beocom 6000. Div. kabler medfølger. Brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6210019
EUR 322 DK, Odense, Kratholmvej 23/05/2022
11:55
EUR 87
Beogram 2202
Bang & Olufsen: Grammofon, model Beogram 2202, med MMC 20EN pickup, kabinet af palisander. H. 9 cm L. 44 cm B. 37 cm. Fremstår med lette brugsspor. herunder mindre skade ved lågets vippefunktion Virker ved test. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6207764
EUR 215 DK, Aalborg, Nibevej 23/05/2022
20:20
Bang & Olufsen. Beogram 4002 MMC 4000 pick-up
Bang & Olufsen. Beogram 4002 tangential pladespiller med kabinet af fineret teaktræ, MMC 4000 pickup. Lauritz.com. indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme.

Lot no: 6209721
EUR 564 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 23/05/2022
20:43
EUR 268
Bang & Olufsen. Beogram 4000 m/ MMC 4000 pick-up
Bang & Olufsen. Beogram 4000 tangential pladespiller i kabinet af fineret palisander, MMC 4000 pick-up. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, Fejl og mangler kan forkomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6209700
EUR 1,074 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 23/05/2022
22:00
EUR 913
Bang & Olufsen. Beocord 1500 spolebåndoptager
Bang & Olufsen. Beocord 1500 spolebåndoptager med kabinet af fineret palisander. H. 22 B. 45 D. 34 cm. Fremstår med brugsspor, fejl og mangler forkomme. Manglende strømkabel. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten

Lot no: 6208135
EUR < 125 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 24/05/2022
08:55
Synthesis A40 Virtus rørforstærker
Synthesis A40 Virtus rørforstærker, 40 watt klasse A, indbygget Wolfson dac på 24Bit 192KHz. Drevet af 4 KT66 rør i Ultra-Linear (UL), plus 2 ECC83 rør. Fjernbetjening medfølger. Vægt: ca. 35 kg. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med få brugsspor.

Lot no: 6204952
EUR 2,148 DK, Herlev, Dynamovej 24/05/2022
13:12
EUR 1,611
Pioneer, Technics, Jamo. Musikanlæg, til reservedele (8)
Pioneer, Technics, Jamo. Musikanlæg, til reservedele, bestående af: Technics SL-BD22 pladespiller, Pioneer GR-777 equalizer, F-656markII tuner, A-656markII forstærker (knap mangler), CT-656markII cd afspiller (def. front), PD-6500 cd deck synchro (cd drev med manglende front), Jamo par Laser ...

Lot no: 6196341
EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 24/05/2022
17:42
Bang & Olufsen. Beosound4, par Beolab 4000 højtalere samt fjernbetjening (4)
Bang & Olufsen. Beosound4, par Beolab 4000 højtalere samt Beo4 fjernbetjening. Vægbeslag og div. ledninger medfølger. Brugsspor. Ej testet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)

Lot no: 6209565
EUR 201 DK, Roskilde, Store Hedevej 24/05/2022
19:17
EUR 94
B&O Mini 510 B radio.
Bang & Olufsen. B&O Mini 510 B. I kabinet af bejdset nød. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6211233
EUR < 125 DK, Aalborg, Nibevej 24/05/2022
19:29
Bang & Olufsen.Beogram og Beomaster 2000 pladespiller og radio(2)
Bang & Olufsen.Beogram 2000 pladespiller med pickup og Beomaster 2000 radio. Fremstår med alm. brugsspor. Ej testet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.(2)

Lot no: 6208072
EUR 201 DK, Nivå, Stejlepladsvej 24/05/2022
19:44
Bang & Olufsen. Beocenter 5000
Bang & Olufsen. Beocenter 5000, monteret med MMC 20E pickup. Brugsspor, herunder ridser. Ej testet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6209538
21:19
Bang & Olufsen. Beocenter 7007
Bang & Olufsen. Beocenter 7007 monteret med MMC4 pickup. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6210933
EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 25/05/2022
18:57
B&O Radiogrammofon model Standard 413.
B&O Radiogrammofon model Standard 413 RG. 1940'erne. I kabinet af nøddetræ. H 83 cm. B 94 cm. D 45 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6212376
EUR < 125 DK, Aalborg, Nibevej 25/05/2022
19:28
Philips radio model 2533
Philips radio model 2533 lanceret 1931. 50x27x25 cm. Fremstår med aldersvarende brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. NB: Nye billeder.

Lot no: 6212379
EUR 161 DK, Aalborg, Nibevej 25/05/2022
19:30
Bang og Olufsen. Beocord Stereomaster 2 samt Beocord 2000 De Luxe (2)
Bang og Olufsen. Beocord Stereomaster 2 samt Beocord 2000 De Luxe. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Lot no: 6195002
EUR < 125 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 25/05/2022
21:45
My search agents