Lots per page   20 results List Gallery
Bang & Olufsen. Beocord 1500 spolebåndoptager
Bang & Olufsen. Beocord 1500 spolebåndoptager med kabinet af fineret palisander. H. 22 B. 45 D. 34 cm. Fremstår med brugsspor, fejl og mangler forkomme. Manglende strømkabel. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten

Lot no: 6208135
EUR < 125 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 24/05/2022
08:55
Synthesis A40 Virtus rørforstærker
Synthesis A40 Virtus rørforstærker, 40 watt klasse A, indbygget Wolfson dac på 24Bit 192KHz. Drevet af 4 KT66 rør i Ultra-Linear (UL), plus 2 ECC83 rør. Fjernbetjening medfølger. Vægt: ca. 35 kg. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med få brugsspor.

Lot no: 6204952
EUR 2,148 DK, Herlev, Dynamovej 24/05/2022
13:12
EUR 1,611
Pioneer, Technics, Jamo. Musikanlæg, til reservedele (8)
Pioneer, Technics, Jamo. Musikanlæg, til reservedele, bestående af: Technics SL-BD22 pladespiller, Pioneer GR-777 equalizer, F-656markII tuner, A-656markII forstærker (knap mangler), CT-656markII cd afspiller (def. front), PD-6500 cd deck synchro (cd drev med manglende front), Jamo par Laser ...

Lot no: 6196341
EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 24/05/2022
17:42
Bang & Olufsen. Beosound4, par Beolab 4000 højtalere samt fjernbetjening (4)
Bang & Olufsen. Beosound4, par Beolab 4000 højtalere samt Beo4 fjernbetjening. Vægbeslag og div. ledninger medfølger. Brugsspor. Ej testet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)

Lot no: 6209565
EUR 201 DK, Roskilde, Store Hedevej 24/05/2022
19:17
EUR 322
B&O Mini 510 B radio.
Bang & Olufsen. B&O Mini 510 B. I kabinet af bejdset nød. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6211233
EUR < 125 DK, Aalborg, Nibevej 24/05/2022
19:29
Bang & Olufsen.Beogram og Beomaster 2000 pladespiller og radio(2)
Bang & Olufsen.Beogram 2000 pladespiller med pickup og Beomaster 2000 radio. Fremstår med alm. brugsspor. Ej testet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.(2)

Lot no: 6208072
EUR 201 DK, Nivå, Stejlepladsvej 24/05/2022
19:44
Bang & Olufsen. Beocenter 5000
Bang & Olufsen. Beocenter 5000, monteret med MMC 20E pickup. Brugsspor, herunder ridser. Ej testet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6209538
21:19
Bang & Olufsen. Beocenter 7007
Bang & Olufsen. Beocenter 7007 monteret med MMC4 pickup. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6210933
EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 25/05/2022
18:57
B&O Radiogrammofon model Standard 413.
B&O Radiogrammofon model Standard 413 RG. 1940'erne. I kabinet af nøddetræ. H 83 cm. B 94 cm. D 45 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6212376
EUR < 125 DK, Aalborg, Nibevej 25/05/2022
19:28
Philips radio model 2533
Philips radio model 2533 lanceret 1931. 50x27x25 cm. Fremstår med aldersvarende brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. NB: Nye billeder.

Lot no: 6212379
EUR 161 DK, Aalborg, Nibevej 25/05/2022
19:30
Bang og Olufsen. Beocord Stereomaster 2 samt Beocord 2000 De Luxe (2)
Bang og Olufsen. Beocord Stereomaster 2 samt Beocord 2000 De Luxe. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Lot no: 6195002
EUR < 125 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 25/05/2022
21:45
Bang & Olufsen Et par højtalere 'Beolab 4' (5)
Bang & Olufsen / B&O. Et par 'BeoLab 4' i blå. Kabler samt et sæt nyt ekstra omslag medfølger medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor.

Lot no: 6203728
EUR 430 DK, Aalborg, Nibevej 26/05/2022
18:24
EUR 201
Bang & Olufsen. BeoPlay A9, 3rd generation.
Bang & Olufsen. BeoPlay A9 3rd generation med kabinet af hvid plast, tre tilspidsede ben af massivt egetræ, hvidt frontstof. Kan spille over WiFi. Fremstår med almindelige brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6210814
EUR 805 DK, Herlev, Dynamovej 26/05/2022
19:08
EUR 752
Pioneer pladespiller.
Pioneer pladespiller model PL-200Z med pick up. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor.

Lot no: 6204930
EUR 134 DK, Herlev, Dynamovej 27/05/2022
10:09
Bang & Olufsen. Rørradio, model Junior 509 RG
Bang & Olufsen. Rørradio, model Junior 509 RG i kabinet af nøddetræ, mangler pladespiller. 1954. Fremstår med brugsspor, manglende ledning. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme.

Lot no: 6189404
EUR < 125 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 28/05/2022
09:01
Bang & Olufsen. Anlæg Beomaster og Beolab 5000 Beocord 2000, palisander. (5)
Bang & Olufsen. Anlæg best. af: Beomaster og Beolab 5000, Beocord 2000 samt et par højtalere. Alt i kabinetter af palisander. Org. brochurer medfølger. Aldersrelateret brugsspor, ej testet, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (5)

Lot no: 6209402
EUR 456 DK, Roskilde, Store Hedevej 28/05/2022
18:32
EUR 268
En samling singler, i alt ca. 950 stk.
En samling singler, i alt ca. 950 stk. Singler inden for flere genrer, bl.a. rock, pop, disco og soul. Heriblandt Scott McKenzie, Baden Powell, Nina og Frederik, The Commodores, Dave Stewart, Ottawan, Amanda Lear, A Flock of Seagulls, Dorthe Kollo, Frank Sinatra, Millie, Lisa Nilsson, Pseudo ...

Lot no: 6200859
EUR 403 DK, Kolding, Platinvej 28/05/2022
19:33
EUR 201
Bang & Olufsen. Ouverture Beosystem 2500
Bang & Olufsen. Ouverture Beosystem 2500. Fremstår med brugsspor, ej testet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Lot no: 6211729
EUR 201 DK, Nivå, Stejlepladsvej 28/05/2022
19:39
Onkyo. Tuner model Integra T-4711
Onkyo. Tuner model Integra T-4711. Modulbredde 43 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6197922
EUR < 125 DK, Nivå, Stejlepladsvej 29/05/2022
20:38
Bang & Olufsen: Et par højttalere Beovox 3000, eg (2)
Bang og Olufsen. Beovox 3000. Kabinetter i ege-finer. H. 64 cm, B. 28 cm. Fremstår med almindelige brugsspor. (2)

Lot no: 6195112
EUR < 125 DK, Kolding, Platinvej 30/05/2022
20:22
My search agents