My search agents   Save list   Create search agent
   Lots per page   9 results List Gallery
Bang & Olufsen radio model Beo 610
Bang & Olufsen transistorradio model Beo 610 batteridrevet, med kabinet af teak. Produceret 1964-66. Solgt i UK under betergnelsen TR26. B 50 cm. H 15 cm. D 22 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6150981
EUR 1,074 DK, Aalborg, Nibevej 26/01/2022
18:48
EUR 174
B&O Jet 505 Radio
Bang & Olufsen JET-505 Radio, kabinet af mahogni. B. 51 cm, D. 24 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme.

Lot no: 6147447
EUR 201 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 26/01/2022
20:03
EUR 148
B&O Beocenter 1400 samt S30 højttalere (3)
B&O Beocenter 1400 samt S30 højttalere. Der medfølger højttalerkabler. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6028434
EUR < 125 DK, Odense, Kratholmvej 27/01/2022
14:47
Harman / kardon anlæg (5)
Harman / kardon anlæg bestående af CD/Forstærker model HC 2X0, Subwoofer model HKTS210SUB230, To højttalere mrk. ME2718-041403 samt Fjernbetjening. Virker ved test; men lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (5)

Lot no: 6149343
EUR 201 DK, Aalborg, Nibevej 29/01/2022
18:10
Dynacord. Echocord mini
Dynacord, Echocord mini fra 1960/70'erne. H. 17 D. 42 B. 28 cm. Fremstår med brugsslitage og støvet. Fejl og mangler kan forkomme. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6149348
EUR < 125 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 29/01/2022
18:20
Cabotron forforstærker samt ubekendt højttalere (2)
Cabotron forforstærker samt ubekendt højttalere. H. 21 B. 62 D. 26 og H. 74 B. 75 D. 36 cm. Fremstår med brugsslitage, Cabotron med to manglende knapper. Fejl og mangler kan forkomme. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2)

Lot no: 6149350
EUR 161 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 29/01/2022
18:49
55'' LG OLED TV mit Beosound Stage
Komplettes TV Set bestehend aus 55" LG OLED TV, Modell OLED55C9PLA, auf Bang & Olufsen Beosound Stage mit Beoremote One Fernbedienung. Mit minimalen Gebrauchsspuren.

Lot no: 6148234
EUR 4,027 DK, Aalborg, Nibevej 29/01/2022
18:55
EUR 3,221
Par monitor højttalere. (2)
Par monitor højttalere i cabinet af sortmalet træ. H. 60 B. 47 D. 37 cm. Fejl og mangler kan forkomme. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2)

Lot no: 6149352
EUR 134 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 29/01/2022
20:43
SAE, Onkyo, Kenwood. Musikanlæg (3)
Musikanlæg. SAE mark XXX forforstærker. Onkyo TA-2080 cassettedeck. Kenwood L-1000D cd afspiller. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com inestår ikke for funktionaliteten. (3)

Lot no: 6147057
EUR 161 DK, Roskilde, Store Hedevej 30/01/2022
19:39
EUR 201
My search agents