Category  Estimate
Time Showroom
Show only deLuxe lots Show only lots in the chosen language Show used items
Show
  ListGallery Lots per page
Signeret FC Midtjylland trøje - Til fordel for: Børn, Unge & Sorg
Signeret FC Midtjylland trøje - Til fordel for: Børn, Unge & Sorg. Trøje (Str. L) med autografer fra alle spillerne fra FC Midtjylland. Doneret af Team Giv Håb. Børn, Unge & Sorg tilbyder gratis psykologisk behandling til børn og unge under 28 år, der lever med alvorligt fysisk syge ...
Lot no: 5293954
EUR 201 DK, Herning, Engdahlsvej 25/04/2019
20:10:00
Lot no: 5305446
20:20:00
Lot no: 5305449
20:30:00
Lot no: 5305455
20:40:00
Lot no: 5305470
20:50:00
Kavajer
CORNELIANI och HUGO BOSS, (2) kavajer, lammull (virgin wool), Hugo Boss med etiketter från Lund & Lund samt Woven by Alexander of Scotland finest lambwool, storlek 54 resp. 52. . A Gentleman's Auction
Lot no: 5311738
EUR 157 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 26/04/2019
10:20:00
Church´s herrskor
CHURCH'S, broguesmodell, skor i brunt präglat skinn, Church's size 80 F, svensk storlek ca 42. . A Gentleman's Auction
Lot no: 5311829
14:10:00
Mulberry slipsar
MULBERRY, slipsar 5 st, 1900-talets andra hälft, siden, etikettmärkta. . A Gentleman's Auction
Lot no: 5311836
EUR < 125 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 26/04/2019
14:24:00
Burberry herrockar
BURBERRY, (2) trenchcoats i bomull, varav en med insidan i Nova Check mönster resp. foder i ull, dold knäppning, plagglängd 116 cm resp. 125, bröstvidd ca 120 resp 130 cm. . A Gentleman's Auction
Lot no: 5311869
EUR 210 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 26/04/2019
15:42:00
Mulberry herrock
MULBERRY, oljerock, märkt med logo på detaljerna samt "Mulberry ENGLAND" på etikett, enligt märkning storlek XL, krage med kapuschong, längd 125 cm. . A Gentleman's Auction
Lot no: 5311872
16:00:00
Burberry herrock
BURBERRY, rock i Harris tweed, med skärp, ej storleksmärkning, bröstvidd ca 120, längd 127 cm. . Ingår i A Gentleman's Auction
Lot no: 5311885
16:28:00
Cheaney Shoes herrskor
CHEANEY SHOES LTD, herrskor, modell "Avon" brogue, ljustbrunt läder, storlek engelsk 9, ca 42-42,5, invändigt med text "AVON 158-161 X 4048/E + 9 CODE NO. 21". . A Gentleman's Auction
Lot no: 5311976
20:04:00
Slipsar
SLIPSAR. 9 st., siden, 1900-talets andra hälft, betsående av 2 st Kenzo, Valentino, Cerruti, Catedral de Santiago de Compostela Aldeasa 1997, Yves Saint Laurent, Givenchy, Lanvin, Balenciaga, etikettmärkta. . A Gentleman's Auction
Lot no: 5312002
20:56:00
Armani Jeans, løs bomuldsvævet jeans
Armani Jeans, løs bomuldsvævet jeans. Med klassiske jeans detaljer, 3 lommer til front, samt 2 baglommer. Str. 36. Længde ca. 114,5, linning ca. 93 cm. Fremstår med brugsspor.
Lot no: 5207206
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 27/04/2019
18:38:00
Belika. Polo shirts. Forskellige str. og farver (ca. 28 stk)
Belika. Polo shirts. Forskellige størrelser og farver: L, XL, XXL, 5 x XL, Grøn, hvid, rød, blå, m.fl. Fremstår krøllede samt flere hvide m. stedvis smuds. Heraf 19 stk. hvide. (ca. 28 stk.)
Lot no: 5303060
EUR < 125 DK, Odense, Kratholmvej 27/04/2019
19:29:00
SLAM, tre herrejakker, model JKT Evo & 'New Blow Man'. Str. 3XL (3)
SLAM, tre herrejakker, model JKT Evo & 'New Blow Man'. Alle Str. 3XL Ultralight weight & vandafvisende. (3)
Lot no: 5276018

EUR 134 DK, Odense, Kratholmvej 27/04/2019
20:36:00
Umhang / Kimono, Stoff, Goldstickerei
Umhang / Kimono, Stoff, Goldstickerei, Kimono aus schwarzen glänzenden Stoff mit goldfarbenen Stickereien von Drachen, L.140cm, Brustweite 65cm, altersgemäße Gebrauchs- und Reibespuren, einige offene Nähte.
Lot no: 5289846
EUR 500 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 28/04/2019
20:15:00
EUR 250