Category  Estimate
Time Showroom
Show only deLuxe lots Show only lots in the chosen language Show used items
Show
  ListGallery Lots per page
Dankort terminaler samt scannere (4)
Orbit & Honeywell scannere samt Flexi og Nets dankort terminaler. Brugspræg. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (4)
Lot no: 5287944
EUR < 125 DK, Odense, Kratholmvej 22/04/2019
12:07:00
Større samling dvd'er, konsolspil, cd'er, m.m.
Større samling dvd'er, konsolspil, cd'er, m.m. Bestående af: Ca. 2400 cd'er; ca. 1000 dvd'er; ca. 300 konsolspil. Variable brugs- og håndteringsspor.
Lot no: 5299447
EUR 1,074 DK, Odense, Kratholmvej 22/04/2019
16:24:00
EUR 537
2018-1309 Marshall. Høretelefoner. model monitor
Marshall Monitor. Sæt høretelefoner. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Midt- og Vestsjællands Politi Se alle auktionerne her
Lot no: 5311060
EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 22/04/2019
19:09:00
Professionel Pakkevægt af rustfri stål.
Professionel pakkevægt til vejning af pakker op til 150kg. Platformen er udført i rustfri stål, medfølger et display på ledning med baggrundsbelysning. Vejepladen måler 40 x 40 cm. Foto 1. modelfoto.
Lot no: 5277795

EUR 134 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22/04/2019
19:14:00
Bosch slagboremaskine og skruemaskine. (2)
Bosch slagboremaskine og skruemaskine. Slagboremaskine model PBH 2100 RE 550 watt. Skruemaskine model PSR 18 VE-2 med bitsæt. Fremstår med brugsspor. (2)
Lot no: 5309656
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 23/04/2019
12:47:00
Vogels. to vægbeslag af metal, til fladskærms TV
Vogels. to vægbeslag af metal, til fladskærms TV, mærket Vogel. 23 x 30 cm. Skruer medfølger. Fremstår m. ridser og malingrester.
Lot no: 5298532
18:13:00
Pengeskab / værdiboks af lakeret metal
Hotel pengeskab / værdiboks af lakeret metal, digital batteridrevet låseautomatik (batterier medfølger ikke). H. 19 B. 36 D. 41 cm. Fremstår ubrugt. Par bolte til fastmontering medfølger. Modelfoto.
Lot no: 5276008
EUR < 125 DK, Helsingør, Støberivej 23/04/2019
19:50:00
Bang & Olufsen. BeoSound 4 anlæg med et par BeoLab 4000 højttalere. (2)
Bang & Olufsen. Par sølvfarvede Beolab 4000 højttalere. Strømkabler og vægbeslag medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Bang & Olufsen. BeoSound 4 anlæg med skærmføling via hånd. Med cd, FM-radio og DAB-radio. Der ud over har BeoSound 4 en ...
Lot no: 5310031
EUR 537 DK, Kolding, Trianglen 23/04/2019
20:32:00
EUR 242
Samling tilbehør Iphone, Ipad. I alt 782 dele. (4)
Samling tilbehør til Iphone 4/5/6/6+ og Ipad 2/3/4/4S. I alt 782 dele. Partivarer. For indhold, se liste. Fremstår ubrugte, i originalemballage. 4 flyttekasser. (4)
Lot no: 5287680
EUR 403 DK, Roskilde, Store Hedevej 24/04/2019
19:40:00
EUR 201
Lot no: 5298536
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 25/04/2019
19:36:00
Lot no: 5280813

EUR 134 DK, Esbjerg, Oddesundvej 25/04/2019
20:58:00
Metaldetektor med pin-pointer, Semi-professionel
Metal detektor, Semi-professionel med medfølgende pin pointer. LCD skærm med baggrundsbelysning, med adskillige indstillingsmuligheder, bla. justerbar sensitivitet, hurtigt reaktionstid, dybde indikator, batteri indikator, pinpoint funktion, disc/notch/auto-notch funktion, vandtæt søgehoved på ...
Lot no: 5123210

EUR 456 DK, Odense, Kratholmvej 26/04/2019
19:40:00
EUR 228