12345...12»   Lots per page   359 results List Gallery
Bronzeskulptur af hest
Skulptur i patineret bronze i form af unghest monteret med sokkel af marmor h. 18.5 cm L. 22 cm.
Lot no: 6065459
Showroom: DK, Næstved

05/02/2023
18:15
EUR 309
EUR 228
EUR 295
Pierre Collinet kopi efter. Bronzefigur af ung kvinde
Figur af kvinde der balancerer med forgyldte ringe udført i patineret bronze monteret på sokkel af sort marmor. Højde 53 cm sign. Pierre Collinet
Lot no: 6287901
Showroom: DK, Næstved

05/02/2023
18:46
EUR 604
EUR 456
EUR 591
Stor bronzefigur af ung kvinde
Stor figur i patineret bronze iform af stående ung kvinde monteret på rund sokkel af sortbroget marmor h. 77 cm. Kopi efter Pitta Luga. Af nyere dato. Modelfoto
Lot no: 6060336
Showroom: DK, Næstved

05/02/2023
19:17
EUR 899
EUR 698
EUR 886
12345...12»
My search agents