12345...7»   Lots per page   191 results List Gallery
ATBO furniture. Otte reolmoduler i grålakeret træ (8)
ATBO furniture. Otte reolmoduler i grålakeret træ med rum til opbevaring.Fire stk. 35,6 X 35,6 X 34,5 cm samt fire stk. 35,6 X 35,6 X 30,5 cm. Produceret hos ATBO furniture. Vægskinner medfølger ikke. Udstillingsmodeller med håndteringsspor, enkelte ridser og mærker. (8)
Lot no: 6242779
Showroom: DK, Herlev

30/01/2023
09:45
EUR 332
EUR 255
EUR 940
Kaschkasch for Menu. Reolsystem model 'Zet'
Kaschkasch for Menu. Reolsystem model 'Zet' af sort pulverlakeret stål og sortlaseret træ. H. 153 cm., B. 185 cm., D. 40 cm. Udstillingsmodel med håndteringsspor, ridser og mærker, ustabillitet/skævheder, vandskader.
Lot no: 6275866
Showroom: DK, Herlev

30/01/2023
10:58
EUR 348
EUR 268
EUR 376
ATBO furniture. Fem reolmoduler i sortlakeret træ. (5)
ATBO furniture. Fire vandrette reolmoduler 35,6 X70 X 21 cm. Samt to moduler a´ 35,6 X 35,6 X 21 cm. Sortlakeret træ med rum til opbevaring. Produceret hos ATBO furniture. Vægskinner medfølger ikke. Udstillingsmodeller med håndteringsspor, enkelte ridser og mærker. (5)
Lot no: 6242162
Showroom: DK, Herlev

30/01/2023
12:32
EUR 281
EUR 215
EUR 859
Kaschkasch for Menu. Reolsystem model 'Zet' af sort pulverlakeret stål og sortlaseret træ. H. 153 cm., B. 185 cm., D. 40 cm. Udstillingsmodel med håndteringsspor, ridser og mærker, ustabillitet/skævheder. Møbelhunde medfølger ikke.
Lot no: 6276187
Showroom: DK, Herlev

30/01/2023
13:10
EUR 348
EUR 268
EUR 376
Kaschkasch for Menu. Reolsystem model 'Zet' af sort pulverlakeret stål og sortlaseret træ. H. 153 cm., B. 185 cm., D. 40 cm. Udstillingsmodel med håndteringsspor, ridser og mærker, ustabillitet/skævheder, vandskader. Møbelhunde medfølger ikke.
Lot no: 6276192
Showroom: DK, Herlev

30/01/2023
14:17
EUR 348
EUR 268
EUR 376
ATBO furniture. Otte reolmoduler i birk (8)
ATBO furniture. Otte reolmoduler i birk. H. 35,5 cm. B. 35,5 cm. D. 34,5 cm. Produceret hos ATBO furniture. Udstillingsmodeller, slibestøv og overflade mærker kan forekomme. (8)
Lot no: 6294140
Showroom: DK, Herlev

30/01/2023
15:23
EUR 852
EUR 671
EUR 1,074
ATBO furniture. 12 shelving modules in beech (12)
Automatically generated translation (Google Translate):ATBO furniture. 12 shelving modules in untreated veneered beech wood with finger-tapping joints. 35.5 x 35.5 x 34.5 cm. Produced at ATBO furniture. Exhibition models, sanding dust and surface marks may occur. (12)Original Description:ATBO ...
Lot no: 6294115
Showroom: DK, Herlev

30/01/2023
16:27
EUR 1,355
EUR 1,074
EUR 1,611
Kaschkasch for Menu. Reolsystem model 'Zet' af sort pulverlakeret stål og sortlaseret træ. H. 154 cm., B. 185 cm., D. 40 cm. Udstillingsmodel med brugsspor. Møbelhunde medfølger ikke.
Lot no: 6280004
Showroom: DK, Herlev

30/01/2023
16:38
EUR 348
EUR 268
EUR 376
30/01/2023
17:04
EUR < 125
ATBO furniture. Fire reolmoduler i sortlakeret træ (4)
ATBO furniture. Fire reolmoduler i sortlakeret træ med rum til opbevaring. Justerbare hylder. To moduler a´ 70 X 70 X 30 cm. Samt to moduler a´35,6 X 35,6 X 30 cm. Produceret hos ATBO furniture. Vægskinner medfølger ikke. Udstillingsmodeller med håndteringsspor, enkelte ridser og mærker. (4)
Lot no: 6242722
Showroom: DK, Herlev

30/01/2023
19:06
EUR 214
EUR 161
EUR 644
Mogens Lassen & Flemming Lassen. Reol modul med låge. Model: Frame 42
Mogens Lassen & Flemming Lassen. Reol modul med låge. Model: Frame 35. Farve: Blå. Fremstillet af Melamin / cdf / lakeret stål. Mål: 42x42x21 cm. Udstillingsmodel. Fremstår med lettere spor efter opbevaring.
Lot no: 6309291
Showroom: DK, Roskilde

30/01/2023
19:58
EUR 134
Mogens Lassen & Flemming Lassen. Reol modul med låge. Model: Frame 35
Mogens Lassen & Flemming Lassen. Reol modul. Model: Frame 35. Med låge. Farve: Blå. Fremstillet af Melamin / cdf / lakeret stål. Mål: 35x35x35 cm. I original emballage. Modelfoto.
Lot no: 6309571
Showroom: DK, Roskilde

30/01/2023
19:59
EUR 161
Mogens Lassen & Flemming Lassen. Reol modul. Model: Frame 28
Mogens Lassen & Flemming Lassen. Reol modul. Model: Frame 28. Farve: Mørkegrå. Fremstillet af Melamin / cdf / lakeret stål. Mål: 28x28x28 cm. I original emballage. Modelfoto.
Lot no: 6309547
Showroom: DK, Roskilde

30/01/2023
20:01
EUR 134
Mogens Lassen & Flemming Lassen. Reol modul. Model: Frame 49 - dark blue
Mogens Lassen & Flemming Lassen. Reol modul. Model: Frame 49 - dark blue. Fremstillet af Melamin / cdf / lakeret stål. Mål: H 49, L 49, D 42 cm. I original emballage. Modelfoto.
Lot no: 6309507
Showroom: DK, Roskilde

30/01/2023
20:02
EUR 201
EUR 268
Mogens Lassen & Flemming Lassen. Reol modul. Model: Frame 49 - Lys Grå
Mogens Lassen & Flemming Lassen. Reol modul. Model: Frame 49 - Lys Grå. Fremstillet af Melamin / cdf / lakeret stål. Mål: H 49, L 49, D 42 cm. I original emballage. Modelfoto.
Lot no: 6309431
Showroom: DK, Roskilde

30/01/2023
20:03
EUR 201
EUR 268
Mogens Lassen & Flemming Lassen. Reol modul. Model: Frame 35
Mogens Lassen & Flemming Lassen. Reol modul. Model: Frame 35. Farve: Blå. Fremstillet af Melamin / cdf / lakeret stål. Mål: 35x35x35 cm. Udstillingsmodel. Fremstår med lettere spor efter opbevaring.
Lot no: 6309330
Showroom: DK, Roskilde

30/01/2023
20:05
EUR 134
Mogens Lassen & Flemming Lassen. Reol modul. Model: Frame 35. Med låge. Farve: Blå. Fremstillet af Melamin / cdf / lakeret stål. Mål: 35x35x35 cm. Udstillingsmodel. Fremstår med lettere spor efter opbevaring.
Lot no: 6309320
Showroom: DK, Roskilde

30/01/2023
20:06
EUR 134
Lot no: 6309304
Showroom: DK, Roskilde

30/01/2023
20:07
EUR 134
12345...7»
My search agents