12345»   Lots per page   130 results ListGallery
7063 - MBK Herrecykel
MBK Herrecykel med 3 gear. Str. 53. Stelnr. WMB71995B. Låst. Rust på skruer. Brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 5797068
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 23/10/2020
12:10
Centurion, herrecykel, 6743
Centurion Basis 100, herrecykel, sølvfarvet. ? gear. Stel str. 53. Stelnr. WAK47557V. Fremstår med brugsspor, herunder opskåret lås, rust på stel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 5814262
EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 23/10/2020
12:38
Kajak Let

Lot no: 5695552

EUR 537 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 23/10/2020
18:07
EUR 128
Winter Herre cykel sort, 7 gears, 56 cm.
Winter Herre cykel sort, 7 gears, 56 cm. Fremstår med brugsspor og ridser. Manglende kabel til forbremse og knækket støttefod. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Sydsjællands-og Lolland Falsters Politi

Lot no: 5806516
EUR < 125 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 23/10/2020
19:03
Kajak Army
Kajak af hård plast. 4 holder til fiskestænger. Der medfølger 1 stk. pagaj, 1 stk. sæde med rygstøtte. 2 lukket rum med låg. Vægt 22 kg. Bæreevne 150 kg. Størrelse 295 * 80 * 38 cm. Fremstår i original emballage. Modelbilleder

Lot no: 5746426

EUR 483 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 23/10/2020
21:17
EUR 121
Kildemoes, damecykel, 5591
Kildemoes damecykel med 7 defekte gear og stel str. 49. Stel nr. WBK765752F. Fremstår låst og med brugsspor. Defekt skærme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 5813920
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 24/10/2020
10:20
6823 Nisihiki herrecykel.
Nisihiki herrecykel med 7 defekte gear. Str. 56 cm. Fremstår med kraftige brugsspor. Rust på kæde, stel, og bolte. Defekt bremse og styrfittings. Cyklen er låst. Flade dæk. Stelnr. WN32288C Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 5814210
11:20
6826 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 8 udvendige gear. Str. 56 cm. Fremstår med brugsspor. Rust på kæde og bolte. Flade dæk. Cyklen er låst. Stelnr. WBK13424V Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 5814207
12:19
6561 Damecykel.
Damecykel med 3 gear. str. 52 cm. Fremstår med brugsspor og rust på kæde og bolte. Stelnr. WJWG251168K Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 5813927
13:22
Kildemoes, damecykel, 6739
Kildemoes Logic, damecykel, grå. 7 gear. Stel str. 51. Stelnr. WBK256254X. Fremstår med brugsspor, herunder rust på kæde, opskåret lås, hul i sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 5814261
EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 24/10/2020
13:38
Trio, ladcykel. 6901
Ladcykel fra Trio med Bionx elmotor. Fremstår med brugsspor, mangler sadel, defekt skærm og bremse. Stel nr. WTRI01112H Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 5814216
EUR 403 DK, Herlev, Dynamovej 24/10/2020
15:22
EUR 188
Trek, herrecykel. 7032
Herrecykel, singlespeed fra Trek. Fremstår med brugsspor, låst. Stel str. 51 cm. Stel nr. WTU030C0376E Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 5814232
EUR 134 DK, Herlev, Dynamovej 24/10/2020
15:27
Centurion, herrecykel, 6741
Centurion Challenger, herrecykel, sølvfarvet. 7 gear. Stel str. 52. Stelnr. WAK40348U. Fremstår med brugsspor, herunder manglende sadel, opskåret lås, rust på stel.Defekt gear. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 5805051
17:20
Long John, bud / ladcykel
Long John bud / ladcykel af sort lakeret metal monteret med barnesæde på lad. L: 260 cm. Fremstår med brugsspor, rust, manglende støttefod.Dette lot er en del af en meget stor privatsamling vintage automater, spillemaskiner, emaljeskilte, reklamegenstande, benzinstandere, figurer, ...

Lot no: 5813842
EUR 268 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24/10/2020
18:41
EUR 201
5912 MBK herrecykel
Mbk herrecykel med 8 udvendige gear. Str. 58 cm. Stelnr. WMB32124M. Fremstår med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 5813877
EUR 268 DK, Herlev, Dynamovej 24/10/2020
19:00
6158 MBK herrecykel
MBK herrecykel med 7 gear. Str. 58 cm. Stelnr. WMB27118N Fremstår med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 5813903
19:00
EUR 174
6012 Kildemoes eldamecykel
Kildemoes el-damecykel med 7 gear. Str. 50 cm. Fremstår med brugsspor og rust på kæde, bolte og beslag. Defekt gearvælger. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 5814371
EUR 201 DK, Herlev, Dynamovej 24/10/2020
19:00
EUR 87
Kildemoes, damecykel, 6742
Kildemoes Logic, damecykel, sort. 7 gear. Stel str. 52. Stelnr. WBK141471T. Fremstår med brugsspor, herunder opskåret lås, defekte skærme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 5805076
19:43
Centurion. Herrecykel 6406
Centurion. Herrecykel, 7 gear. Stel str. 54. Stel nr. WAK30283U. Fremstår med brugsspor samt ridser/skrammer, herunder defekt gear samt saddel, rust og ridser. Skærme samt styr med fejl. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 5813918
20:18
Herrecykel fremstillet i Kina
Herrecykel med sortlakeret stel, håndbremse, bagagebærer, cykelklokke samt støttefod. Fremstillet i Kina. Fremstår med brugsslitage og rust.

Lot no: 5813836
EUR 134 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 24/10/2020
20:35
6849 Kildemoes barnecykel.
Kildemoes pigecykel med 7 gear. Str. 47 cm. Fremstår med brugsspor. Rust på kæde, narv og bolte. Defekt bagskærm og sadel. Stelnr. WBK381351B Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 5816030
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 25/10/2020
11:16
7126 - Mustang. Damecykel
Mustang damecykel med 7 gear. Str. 51 cm. Stelnr. WDB81353P. Fremstår med brugsspor. Cyklen er låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 5816053
11:23
Wikipa Matrix. Kite til kitesurfing, 13,5 m2.
Wikipa Matrix. Kite til kitesurfing, 13,5 m2. Taske medfølger. Fremstår ubrugt, Udstillingsmodel.

Lot no: 5763101
EUR 268 DK, Herlev, Dynamovej 25/10/2020
12:19
6941 Winther damecykel.
Damecykel fra Winther. Fremstår med brugsspor, defekt gear og bremse samt rust på skruer. Stels t.r 48 cm. Stel nr. WAV58170D Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 5788754
14:58
Centurion, damecykel. 7026
Damecykel fra Centurion med syv gear. Fremstår med brugsspor, revne i sadel samt rust på kæde. Låst. Stel str. 53 cm. Stel nr. wak42090x Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 5789274
14:59
Centurion, damecykel. 7004
Damecykel fra Centurion. Fremstår med brugsspor, defekt gear, rust på kæde og skruer. Låst. Stel str. 52 cm. Stel nr. WAK49192U Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 5789238
15:00
Centurion, damecykel. 6972
Damecykel fra Centurion. Fremstår med brugsspor, defekt gear. Låst. Stel str. 52 cm. Stel nr. WAK41833Z Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 5789198
15:03
Raleigh, damecykel. 7003
Damecykel fra Raleigh. Fremstår med brugsspor, defekt gear samt rust. Låst. Stel str. 56 cm. Stel nr. WN302072U Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 5789237
15:03
6963 Kildemoes damecykel.
Damecykel fra Kildemoes med syv gear. Fremstår med brugsspor, rust på stel samt defekte skærme. Stel str. 51 cm. Stel nr. WBK216202X Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 5788964
15:06
7194 Centurion damecykel
Centurion damecykel med trinløst gear str. 54 cm. Stelnr. WAK46751C Fremstår med brugsspor og rust på kæde, bolte, beslag, bolte og pedaler. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Lot no: 5815954
15:12