Category  Estimate
Time Showroom
Show only deLuxe lots Show only lots in the chosen language Show used items
Show
   1 2 3 4  >> ListGallery Lots per page
Kildemoes, Damecykel. 5563
Kildemoes. Damecykel. str. 46, 7 gear. stelnummer: WBK309934B. Fremstår med brugsslitage og mærker samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Lot no: 5310724
EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 24/04/2019
14:46:00
Mustang, Damecykel. 5556
Mustang. Damecykel. str. 50, 3 gear. stelnummer: WDB36515E. Fremstår med brugsslitage og mærker samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Lot no: 5310707
16:47:00
SCO, Herrecykel. 5583
SCO. Herrecykel. str. 55, 7 gear. stelnummer: WBL62804J. Fremstår med brugsslitage og mærker samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Lot no: 5310785
17:40:00
Fire WV 16'' hjulkapsler (4)
Fire WV 16'' hjulkapsler. Fremstår uden brugsspor. (4)
Lot no: 5304058
EUR < 125 DK, Aalborg, Nibevej 24/04/2019
18:27:23
Kildemoes, Damecykel. 5540
Kildemoes. Damecykel. str. 50, 7 gear. stelnummer: WBK122486L. Fremstår med brugsslitage og mærker samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Lot no: 5310770
18:41:00
EUR 128
Centurion, Herrecykel. 5553
Centurion. Herrecykel. str. 55, 7 gear. stelnummer: WAK46628A. Fremstår med brugsslitage og mærker samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Lot no: 5310696
19:17:00
EUR 87
Trek Top Fuel 8, MTB. 29
Trek Top Fuel 8, MTB. 29" Full Suspension. Stel str. 18,5". Stel nr. WTU269G0106K. Stel i sort Alpha Platinum aluminium. Bontrager 29" hjul med Schwalbe dæk . Shimano Deore XT. 1x12 gear. Shimano skivebremser. FOX affjedring for og bag. Abus Klick lås samt servicehæfte med 3 stempler medfølger. ...
Lot no: 5309700
EUR 671 DK, Herlev, Dynamovej 24/04/2019
19:25:00
EUR 510
Herrecykel. 5549
Herrecykel. str. 55, 3 gear. stelnummer: WGTC210270L. Fremstår med brugsslitage og mærker samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Lot no: 5310795
19:38:00
Herrecykel. 5557
Herrecykel. str. 55, 0 gear. stelnummer: LF12020066. Fremstår med brugsslitage og mærker samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Lot no: 5310761
19:42:00
11016/2 X-zite. El-/Damecykel
X-Zite. El-/Damecykel. Sort. Stel str. 48. Stelnr. WTT91647J. Oplader og nøgle mangler. Fremstår med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Midt- og Vestsjællands Politi Se alle auktionerne her
Lot no: 5313139
EUR 201 DK, Roskilde, Store Hedevej 24/04/2019
19:50:00
Velo Solex knallert, 1960'erne
Velo Solex knallert, 1960'erne. Fremstår med alm. brugsspor, herunder bl.a. sadel med revne. Fungerer ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Lot no: 5296043
EUR 805 DK, Roskilde, Store Hedevej 24/04/2019
19:52:00
EUR 752
Kuota Rennrad. Karbon Rahmen
Kuota Rennrad. Karbon Rahmen, Ultegra Shimano Gangschaltung, SRAM Kurbel, Größe 53. Mit normalen Gebrauchsspuren.
Lot no: 5311045
EUR 1,611 DK, Herning, Engdahlsvej 24/04/2019
20:03:00
EUR 832
Specialzed, Herrecykel. 5596
Specialzed. Herrecykel. str. 56, 24 gear. stelnummer: WSBC602007590M. Fremstår med brugsslitage og mærker samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Lot no: 5310757
20:44:00
Everton Damecykel, blå 1188/18
Everton Damecykel, med 7 gear og stel str. 50. Stel nr. wbk140271u. Fremstår ulåst, med rust på kæden samt med knækket håndbremse samt støtteben. Auktioner over hittegods, cykler,biler og koster fra Nordsjællands Politi Se alle auktionerne her
Lot no: 5313483
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 25/04/2019
12:57:00
Centurion damecykel, 5445
Centurion damecykel med 7 gear og stel str. 49. Stel nr. WAK43874A. Fremstår låst og med kæde rust samt skæv håndbremse. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5294769
14:58:00
Nishiki, damecykel, 5428
Nishiki damecykel med 7 defekte gear og stel str. 46. Stel nr. WN97686A. Fremstår låst og med brugspor, rust på kæden. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5294713
15:10:00
Husky cargo bicycle with seven gears
Cargo bicycle, model Husky. Seven internal gears. Aluminium frame, PE plastic case. Bicycle weight approx. 31 kg. Foot and disc brakes are attached. The bottom panel can be folded up to create a backrest for two children and a small compartment behind the backrest. If the bicycle is used with...
Lot no: 4786584

EUR 1,074 DK, Herlev, Dynamovej 25/04/2019
20:25:00
EUR 698
Fixie Bike (sort/grøn)
Fixie singlespeed cykel (Ingen gear) •Fritløbende nav (som en normal cykel) •Stel størrelse: 52 cm (Passer til 165-185 cm) •Hjulstørrelse: 58 cm •Stel: Stål •Forgaffel: Stål •Bremser: For og Bag bremser •Vægt: 11 kg •Cyklen kommer delvist samlet og skal justeres og efterspændes. Modelfoto, ...
Lot no: 5271577

EUR 174 DK, Esbjerg, Oddesundvej 25/04/2019
20:54:00
Centurion damecykel, 5447
Centurion damecykel med 7 defekte gear og stel str. 41. Stel nr. WAK44877Z. Fremstår låst og med rust på kæden. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5294788
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 26/04/2019
11:08:00
Everton. Herrecykel. 8061
Everton. Herrecykel med tre gear. Stel str. 55 cm. Låst. Stelnr. WBK128283A Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Lot no: 5293053
11:10:00
Lot no: 5024472

EUR 1,074 DK, Herlev, Dynamovej 26/04/2019
15:28:00
EUR 537
Nishiki, Herrecykel. 5383
Nishiki. Herrecykel. str. 50, 24 gear. stelnummer: WN34157D. Fremstår med brugsslitage og mærker, baghjul og styr ej monteret samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Lot no: 5309461
EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 26/04/2019
19:03:00
EasyGo M3Bjr. El scooter
EasyGo M3Bjr. El scooter, model Jupiter EasyGo, kåbe af plast i farven metallic rød, styr monteret med indkøbskurv, opklappeligt armlæn samt drejbart sæde for lettere af- og påstigning, sæde betrukket med sort kunstlæder. Kørestrækning fuldt opladet 40 km., max hastighed 10 km/t. Meget få ...
Lot no: 5306485
EUR 671 DK, Aarhus, Egå Havvej 26/04/2019
20:10:00
EUR 456
Udsigtskikkert med stativ 25-75x70
Udsigtskikkert med forstørrelse fra 25x-75x med trinløst zoomokular, 70mm objektivlinse. Kikkerten er vandtæt. Dertil medfølger stativ med vaterpas. H. 57/127 cm.
Lot no: 5277762

EUR 242 DK, Esbjerg, Oddesundvej 26/04/2019
20:13:00
Golfudstyr: King Snake mm (11)
Golfudstyr: Samling golfkøller og jern fra King Snake og Impact bestående af 10 jern (1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, pottere). Fremstår med brugsspor.
Lot no: 5299404
EUR 268 DK, Herning, Engdahlsvej 26/04/2019
20:44:00
Herrecykel i mørkeblå aluminium, Nexus Shimano gear.
Herrecykel udført med stel i mørkeblå aluminium. Med bagagebære, skærme, kædeskærm samt støttefod. H. til saddelpind fra jord: 75 cm. Data: Bygget i EU 3 indvendige Shimano Nexus gear For samt fodbremse Lovpligtige reflekser CE godkendt
Lot no: 5308506

EUR 537 DK, Esbjerg, Oddesundvej 26/04/2019
20:47:00
EUR 242
Poolbord 6 fod med tilbehør.
Seks fods poolbord med ramme med underløbs retursystem, to køer, kuglesæt, kridt, trekant samt børste medfølger. Justerbare ben. L.183 B.91 H.79 cm. Fremstår ny og usamlet i original emballage.
Lot no: 5252711

EUR 456 DK, Herning, Engdahlsvej 26/04/2019
20:48:00
EUR 255
Damecykel i sortlakeret aluminium, affjedring.
Damecykel udført med stel i sortlakeret aluminium. Med affjedring, skærme samt støttefod. H. til saddelpind fra jord: 77 cm. Data: Bygget i EU 21 udvendige Shimano gear For samt bag bremser Affjedring i forgaffel CE godkendt
Lot no: 5295705

EUR 403 DK, Esbjerg, Oddesundvej 26/04/2019
20:54:00
EUR 201
Lot no: 5288501

21:02:00
EUR 201
Single Wheel Elektrisk LED 'Segboard' / Skateboard
Single Wheel Elektrisk LED 'Segboard' / Skateboard. Data: Farve: Hvid Max Speed: 18-20 km/t Rækkevidde: Ca. 18 km. ved almindelig kørsel på vej Max stigning: Ca. 35 grader afhængig af vægt og vej tilstand Batteri: 36v/4.4hh lithium cell Temperaturanbefaling ved brug: -10 til 40 ...
Lot no: 5313435

EUR 322 DK, Esbjerg, Oddesundvej 26/04/2019
21:28:00
 1 2 3 4  >>