My search agents   Save list   Create search agent
12»   Lots per page   31 results List Gallery
Fem Double end boksepuder gulv til loft (5)
Fem Double end boksepuder gulv til loft af 100 % læder. Elastik medfølger ikke. (5)

Lot no: 6140192

EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 26/01/2022
15:03
Tri Radian spiler / sejl med Mickey Mouse
Tri Radian spiler / sejl med Mickey Mouse fra Carlsen, Sails, Denmark. Mål ca. 9 m x 5.60 m. Med alm. brugsspor.OBS (Sidste billede er hvor spiler har været i brug)

Lot no: 6072318
EUR 537 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 26/01/2022
18:27
EUR 201
Otte boksebolde 'Speedball' til boksning (8)
Otte boksebolde 'Speedball' til boksning. 100 % læder. (8)

Lot no: 6140193

EUR 134 DK, Herlev, Dynamovej 26/01/2022
19:03
Gymstore. Samling herrecykeltøj. (10)
Gymstore. Samling herrecykel tøj bestående af : To sæt cykelbukser med pude str. M. Tre jakker str. M. En jakke str L. Fire sæt handsker To x M. Large og XL. Fremstår ubrugt. (10)

Lot no: 6140195
EUR 268 DK, Herlev, Dynamovej 26/01/2022
19:12
EUR 174

Lot no: 6140189

19:15
Gymnastikredskaber. Ribber af fyrretræ, 20 årh (3)
Gymnastikredskaber. Ribber af fyrretræ, 20 årh (3) NB: Modelfotos, div. variable og let forskellige brugsspor & alderspatina. Herunder kan småskader & revner forekomme. Mål: 252 x 85 cm. D. 14-19 cm (3)

Lot no: 6149173
EUR 134 DK, Odense, Kratholmvej 26/01/2022
21:10
Samling vintage tennis og squash ketchere. Wilson, HEAD, Adidas m.fl. (10)
Samling vintage tennis og squash ketchere best. af hhv. Wilson, Adidas, HEAD m.fl. Fremstår i varierende stand med aldersrelaterede brugsspor. (10)

Lot no: 6137950
EUR < 125 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 28/01/2022
17:36
Gymnastikredskab, måtte til springøvelser, grøn på vogn
Gymnastikredskab, måtte til springøvelser, grøn på vogn. Bredde ca. 120 cm. Fremstår med alders og brugsslitage, at nævne revner ydrematerialet.

Lot no: 6142582
EUR 134 DK, Odense, Kratholmvej 29/01/2022
16:40

Lot no: 6151823
19:03
Unik landsholdstrøje med autograf: Simon Hald (nr 34) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022
Unik landsholdstrøje doneret af Dansk Håndbold Forbund og Norlys fra kampen mod Norge den 8. januar 2022. Model: Puma, Style 605831_01. Str. XXL. Findes kun i denne udgave. Denne auktion er en del af en større velgørenhedsauktion til fordel for Danmarks Indsamling 2022. Se alle auktionerne ...

Lot no: 6145233
EUR 134 DK, Herlev, Dynamovej 29/01/2022
20:10
EUR 376
Unik landsholdstrøje med autograf: Lasse Svan (nr 17) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022
Unik landsholdstrøje doneret af Dansk Håndbold Forbund og Norlys fra kampen mod Norge den 8. januar 2022. Model: Puma, Style 605831_01. Str. L. Findes kun i denne udgave. Denne auktion er en del af en større velgørenhedsauktion til fordel for Danmarks Indsamling 2022. Se alle auktionerne her. ...

Lot no: 6145223
20:32
EUR 698
Unik landsholdstrøje med autograf: Jannick Green (nr 16) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022
Unik landsholdstrøje doneret af Dansk Håndbold Forbund og Norlys fra kampen mod Norge den 8. januar 2022. Model: Puma, Style 704933_42. Str. XXL. Findes kun i denne udgave. Denne auktion er en del af en større velgørenhedsauktion til fordel for Danmarks Indsamling 2022. Se alle auktionerne ...

Lot no: 6145215
20:36
EUR 698
Unik landsholdstrøje med autograf: Henrik Møllegaard (nr 21) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Lot no: 6145224
20:54
EUR 430
Unik landsholdstrøje med autograf: Mads Mensah Larsen (nr 22) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Lot no: 6145225
21:02
EUR 456
Unik landsholdstrøje med autograf: Magnus Landin (nr 4) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022
Unik landsholdstrøje doneret af Dansk Håndbold Forbund og Norlys fra kampen mod Norge den 8. januar 2022. Model: Puma, Style 605831_01. Str. XL. Findes kun i denne udgave. Denne auktion er en del af en større velgørenhedsauktion til fordel for Danmarks Indsamling 2022. Se alle auktionerne her....

Lot no: 6145218
21:10
EUR 805
Unik landsholdstrøje med autograf: Henrik Toft Hansen (nr 23) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Lot no: 6145226
21:30
EUR 376
Signeret Herre DBU landsholdstrøje fra hjemmebane - til fordel for Danmarks Indsamling 2022
Signeret Herre DBU landsholdstrøje fra hjemmebane. Str. M. Designet af Hummel & spillere. Den ikoniske hjemmebane landsholdstrøje fra EM i sommeren 2021 og VM-kvalifikationsrunderne i efteråret, signeret af alle spillerene. Tusindvis af fans var samlet i Parken Stadion, som alle sang den ...

Lot no: 6144592
21:42
EUR 456
Unik landsholdstrøje med autograf: Kevin Møller (nr 20) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Lot no: 6145216
21:46
EUR 349
Unik landsholdstrøje med autograf: Niclas Kirkeløkke (nr 3) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Lot no: 6145217
22:00
EUR 349
Unik landsholdstrøje med autograf: Aaron Mensing (nr 29) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Lot no: 6145230
22:18
EUR 322
Unik landsholdstrøje med autograf: Jacob Holm (nr 32) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Lot no: 6145231
22:30
EUR 403
Unik landsholdstrøje med autograf: Emil Jakobsen (nr 7) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Lot no: 6145219
22:42
EUR 537
Signeret ASTRALIS 20/21 spillertrøje - til fordel for Danmarks Indsamling 2022
Signeret ASTRALIS 20/21 spillertrøje. Str. M. Designet af Hummel & spillere. Den officielle Astralis spillertrøje, signeret af alle spillerne på CS:GO teamet. Efter sejren ved Mesterskabet i Boston i 2018 blev Astralis topholdet i CS:GO og et af de bedste hold i Counter-Strike-historien. Med ...

Lot no: 6144591
22:52
EUR 134
Unik landsholdstrøje med autograf: René Antonsen (nr 8) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Lot no: 6145220
22:56
EUR 322
Unik landsholdstrøje med autograf: Magnus Saugstrup (nr 15) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Lot no: 6145222
23:02
EUR 430
Unik landsholdstrøje med autograf: Lasse Andersson (nr 28) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Lot no: 6145229
23:10
EUR 671
Unik landsholdstrøje med autograf: Johan Hansen (nr 26) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Lot no: 6145228
23:18
EUR 349
Unik landsholdstrøje med autograf: Rasmus Lauge (nr 11) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Lot no: 6145221
23:26
EUR 940
Unik landsholdstrøje med autograf: Niklas Landin (nr 1) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022
Unik landsholdstrøje doneret af Dansk Håndbold Forbund og Norlys fra kampen mod Norge den 8. januar 2022. Model: Puma, Style 704933_42. Str. XL. Findes kun i denne udgave. Denne auktion er en del af en større velgørenhedsauktion til fordel for Danmarks Indsamling 2022. Se alle auktionerne her....

Lot no: 6145209
23:34
EUR 1,409
Unik landsholdstrøje med autograf: Mikkel Hansen (nr 24) - til fordel for Danmarks Indsamling 2022

Lot no: 6145227
23:37
EUR 1,611
12»
My search agents