Lots per page   10 results ListGallery
Kajak Let

Lot no: 5695552

EUR 537 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 23/10/2020
18:07
EUR 128
Kajak Army
Kajak af hård plast. 4 holder til fiskestænger. Der medfølger 1 stk. pagaj, 1 stk. sæde med rygstøtte. 2 lukket rum med låg. Vægt 22 kg. Bæreevne 150 kg. Størrelse 295 * 80 * 38 cm. Fremstår i original emballage. Modelbilleder

Lot no: 5746426

EUR 483 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 23/10/2020
21:17
EUR 121
Wikipa Matrix. Kite til kitesurfing, 13,5 m2.
Wikipa Matrix. Kite til kitesurfing, 13,5 m2. Taske medfølger. Fremstår ubrugt, Udstillingsmodel.

Lot no: 5763101
EUR 268 DK, Herlev, Dynamovej 25/10/2020
12:19
Golfsæt herre/dame (2)
Golfsæt herre/dame af mærkerne Maxxum Airborne samt Bermuda. Fremstår med brugsspor. (2)

Lot no: 5805144
EUR 134 DK, Aalborg, Nibevej 25/10/2020
18:48
Vintage Jack Nicklaus Champion Series - Mac Gregor - 1962/63
Vintage Jack Nicklaus Champion Series - Mac Gregor - 1962/63. Vintage Eisen, 813: 2 - 9, Vintage Woods, 813W: 1, 3, 4., Putter: Spalding - TPM III, Touring Pro Modell. Vintage 1962 Jack Niklaus, Champion Series 813, der von Mac Gregor mit einer Vintage Mac Gregor Golftasche aus Leder und einem ...

Lot no: 5742135
EUR 900 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 25/10/2020
21:05
Stiga bordtennisbord
Stiga bordtennisbord, sammenklappeligt, monteret på hul. H. 74, B. 274, D. 152 cm. Fremstår med almindelige brugsspor.

Lot no: 5810200
EUR 134 DK, Herlev, Dynamovej 26/10/2020
20:14
Paar Boxhandschuhe, Leder (2)
Paar Boxhandschuhe, Leder. Boxhandschuhe aus braunem Leder mit cognacfarbenen Innenflächen und einer cremefarbenen Schnürung, Größe: 14 OZ, altersgemäße Tragespuren, Nähte an einer Stelle gelöst, Schnürung gerissen. (2)

Lot no: 5643209
EUR < 125 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 26/10/2020
20:34
Feinwerkbau Oberndorf, Match-Armbrust, Eiche, Stahl, Deutschland
Feinwerkbau Oberndorf, Match-Armbrust, Eiche, Stahl, Deutschland. Armbrust mit einem Schaft aus lasierter Eiche und einem Bogen aus schwarzem Stahl mit einer Stahldraht-Sehne, Zielfernrohr und Wasserwaage, sowie am Lauf bezeichnet, H.22cm, L.112cm, B.61cm, altersgemäße Gebrauchs- und Reibespuren,...

Lot no: 5712003
EUR 400 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 27/10/2020
20:15
Fridykkersæt
Fridykkersæt bestående af Scubapro hel- og halvdragt str. M, Seac svømmefødder str. M-L Seac Sting SS harpun, briller, snorkel, hansker, sko og dykkerkniv. Kommer i taske. Fremstår med rugsspor.

Lot no: 5790992
EUR 268 DK, Herlev, Dynamovej 27/10/2020
20:52
Romaskine. TP 900 Rower
Romaskine. TP 900 Rower. Lette brugsspor.

Lot no: 5802813
EUR 322 DK, Roskilde, Store Hedevej 29/10/2020
20:49
EUR 201