12»   Lots per page   33 results List Gallery
Stor høvlebænk
Stor høvlebænk. H. 86 cm, L. 194 cm. B. 81 cm. Fremstår med kraftige brugsspor, ridser og afslag.

Lot no: 6209008
EUR 201 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 21/05/2022
13:47
Sorte gulv / væg fliser, 300 x 300 mm, ca. 106 kvm (108)
106,92 m2 sorte keramisk glaserede gulv/væg fliser, str. 300x300x7 mm, 108 pakker med 0,99 m2 pr. pakke – der er 11 fliser i hver pakke. (108 pakker / 1 palle)

Lot no: 6131750

EUR 940 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 21/05/2022
19:25
EUR 671
AL-KO Elektrisk plæneklipper.
AL-KO Elektrisk plæneklipper. Model 38.2 E Comfort. Demomodel/udstillingsmodel nedpakket i brudt original emballage. Modelfoto.

Lot no: 6208994

EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 21/05/2022
20:13
EUR 87
Hvide gulv / væg fliser, 300 x 300 mm, ca. 106 kvm (108)
106,92 m2 hvide keramisk glaserede gulv/væg fliser, str. 300x300x7 mm, 108 pakker med 0,99 m2 pr. pakke – der er 11 fliser i hver pakke. (108 pakker / 1 palle)

Lot no: 6131753

EUR 940 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 22/05/2022
19:41
EUR 671
BearSafe. Værktøjsvogn af sortlakeret metal på hjul incl. værktøj
BearSafe. Værktøjsvogn af sortlakeret metal på hjul, front med låge herover to skuffer. H. ca. 74 B. 63 D. 33 cm. Løs overbygning af sortlakeret metal med fem skuffer med diverse værktøj desuden ophæng til værktøj på siden. Overbygning H. 34 B. 60 D. 26 cm. To nøgler medfølger. Leveres usamlet i ...

Lot no: 6195858

EUR 255 DK, Odense, Kratholmvej 22/05/2022
19:45
EUR 201
Massivt sildebensparket af teaktræ. Square 108 kvm.
Massivt sildebensparket/enkeltstavs af ubehandlet teaktræ. Kan lægges i flere mønstre. 300*60*10 mm. Velegnet til gulve/vægbeklædning/borde m.v. 12 pakker med hver 9,00 m2. (1 palle).

Lot no: 6145647

EUR 3,490 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 22/05/2022
20:19
EUR 2,081
Ståldrager/stålbjælker til telt (11)
Ståldrager/stålbjælker til telt. Fem stolper/stænger a H. 223, B. 419, seks stolper/stænger a H. 224, B. 406 cm. Fremstår med brugsslitage. (11) Denne vare er en del af en større konkurs, der sælges hos Lauritz.com Herlev og Roskilde.

Lot no: 6209364
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 22/05/2022
20:26
WorkPro. Rundsav, bajonetsav, akku-limpistol (3)
WorkPro. Rundsav, bajonetsav, akku-limpistol. Ubrugt i original emballage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme. (3)

Lot no: 6207471
EUR < 125 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 23/05/2022
08:01
Dewalt Kap/Geringssav DW773-QS
Dewalt Kap/Geringssav DW770, Fremstår med brugsspor Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Sydsjællands-og Lolland Falsters Politi

Lot no: 6210772
EUR < 125 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 23/05/2022
11:59
EUR 94
AL-KO Elektrisk plæneklipper.

Lot no: 6210456

EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 23/05/2022
19:32
Samling Dewalt værktøj
Samling Dewalt værktøj, bestående af: 1 stk. overfræser DW682-QS i kuffert. 1 stk. bajonetsav DCS381, manglende batteri 1 stk. båndsliber DW433QS 1 stk. borehammer DW005, manglende batteri 1 stk. båndsliber D26480QS Fremstår med brugsspor Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. ...

Lot no: 6210824
EUR 349 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 23/05/2022
20:33
EUR 134
Sorte og hvid gulv / væg fliser, 300 x 300 mm, ca. 106 kvm (108)
106,92 m2 hvide og sorte keramisk glaserede gulv/væg fliser, str. 300x300x7 mm, 108 pakker med 0,99 m2 pr. pakke – der er 11 fliser i hver pakke. (108)

Lot no: 6125965

EUR 940 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 23/05/2022
21:14
EUR 671
Samling værktøj (2)
Samling værktøj bestående af: Milwaukee metal kap sav CHS355 Eibenstock røreværk Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Sydsjællands-og Lolland Falsters Politi

Lot no: 6211238
EUR 161 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24/05/2022
11:37
Makita Rotary Borehammer
Makita Rotary Borehammer HR3200C i kasse Fremstår med brugsspor Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Sydsjællands-og Lolland Falsters Politi

Lot no: 6210980
EUR 268 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24/05/2022
11:47
Kabelsøger3m dynatel 2210E
Kabelsøger3m dynatel 2210E, manglende dele Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Sydsjællands-og Lolland Falsters Politi

Lot no: 6211263
EUR < 125 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24/05/2022
12:32
Tre kædesave (3)
Tre stk. kædesave bestående af: Ryobi kædesav RSC1835 Josered kædesav CS2172 josered kæadesav CS255 (3) Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Sydsjællands-og Lolland Falsters Politi

Lot no: 6211257
EUR 295 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24/05/2022
12:37
Makita nedbrydningshammer
Makita nedbrydningshammer HM1317C, i transport kasse. Fremstår med brugsspor Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Sydsjællands-og Lolland Falsters Politi

Lot no: 6211015
EUR 537 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24/05/2022
12:47
EUR 148
Bosch Borehammer GSH 7vc .
Bosch borehammerr med SDS-max GSH 7vc . Fremstår med brugsspor Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Sydsjællands-og Lolland Falsters Politi.

Lot no: 6211453
EUR 188 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24/05/2022
13:38
Samling Makita værktøj. (10)
Samling Makita værktøj bestående af: 1 stk. bajonetsav m/batteri DJR187 1 stk. vinkelsliber HG5012 1 stk. skruemaskine TD090D 1 stk. skruemasine DF330D 1 stk. skruemaskine u/batteri DFR550 1 stk. Varmluftpistol i kuffert HG5012 1 stk. borehammer i kuffert HR2470 1 stk. lader med 1 stk. ...

Lot no: 6210959
13:48
EUR 87
Hilti værktøj (2)
HGilsti værktøj bestående af : Støv- og vandsuger VC 20 Våd og tør elektrisk, håndholdt diamantskæremaskine (2) Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Sydsjællands-og Lolland Falsters Politi

Lot no: 6211246
EUR 456 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24/05/2022
14:38
EUR 114
Boschs SDS max-borehammer
Boschs SDS max-borehammer, GBH 5-40 DCE Fremstår med brugsspor Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Sydsjællands-og Lolland Falsters Politi.

Lot no: 6211183
15:39
Bosch Geringssav og savbord (2)
Bosch geringssav CMS8S samt savbord Gcm8S Fremstår med brugsspor Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Sydsjællands-og Lolland Falsters Politi. (2)

Lot no: 6211177
EUR 349 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24/05/2022
15:51
EUR 174
Bosch Borehammer GBH 7-46 DE
Bosch nedrivningshammer med SDS-max GBH 7 46DE. Fremstår med brugsspor Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Sydsjællands-og Lolland Falsters Politi.

Lot no: 6211193
EUR 201 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24/05/2022
16:40
Samling skruetvinger (16)
Samling skruetvinger, heriblandt 4 stk. 120x300, 4 stk 120x500, 4 stk. 120x800, 2 stk. L. 110 cm, 2 stk. L. 50 cm. Brugspor. (16)

Lot no: 6209593
EUR 134 DK, Roskilde, Store Hedevej 24/05/2022
17:27
Samling værktøj
Samling værktøj bestående af : Bosch borehammer GBH2600, festool overfræser OFK500Q 1 kasse divere klinger og skiver bosch vinkelsliber GWS580C bosch vinkelsliber GWS230 Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster ...

Lot no: 6211213
17:40
Bosch nedbrydningshammer
Bosch nedbrydningshammer. Div. mejsler og tilbehør medfølger. Brugsspor. Ej testet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6209594
EUR 268 DK, Roskilde, Store Hedevej 24/05/2022
19:10
Sandblæsningskabine med tilbehør
Sandblæsningskabine med tilbehør i form af pistol samt fire udskiftlige dyser i forskellig diameter. Fastmonterede kraftige gummihandsker. Rist i bunden. 220V til lys i kabinen. Aftæksstuds i siden. Str. H. 140. B. 95. D. 57 cm. Fremstår usamlet i original emballage. Vægt 40 kg.

Lot no: 6195876

EUR 349 DK, Odense, Kratholmvej 24/05/2022
19:15
EUR 268
Værktøjssæt i alukuffert
Værktøjssæt med værktøj i Chrome Vanadium. Bestående af adskillige dele. Kuffert med lås, to nøgler medfølger.

Lot no: 6195845

EUR 174 DK, Odense, Kratholmvej 24/05/2022
19:30
EUR 94
Facadestillads med seks gavle, seks dækplader mm.
Facadestillads med seks gavle H.210-220 cm. Seks dækplader L.300 cm, murankre samt div. løsdele. Fremstår med brugsspor.

Lot no: 6203808
EUR 1,074 DK, Herlev, Dynamovej 24/05/2022
20:25
EUR 671
Facadestillads med ekstra tilbehør.
Facadestillads med gavle H.210-220 cm. Dækplader L.300 cm, murankre samt mange ekstra løsdele. (se billeder). Fremstår med brugsspor.

Lot no: 6211114
EUR 1,611 DK, Herlev, Dynamovej 24/05/2022
20:25
EUR 940
12»
My search agents