My search agents   Save list   Create search agent
   Lots per page   24 results List Gallery
Max værktøjskuffert/ dewalt boremaskine/ Multimeter digital (3)
1 stk. max værktøjskuffert. 1 stk. Borehammer D25033K-QS SDS-Plus 1 stk. Digital multimeter med 4-cifret digitalt display i original æske (3) Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Sydsjællands-og Lolland Falsters Politi

Lot no: 6150121
EUR 201 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 26/01/2022
13:28
EUR 174
Contimac, 12 speed Søjle boremaskine
Contimac, 12 speed Søjle boremaskine, 1999, model CH-16N. Fremstår med alm brugsspor samt svejsning midt på søjlen. Fejl og mangler kan forkomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6146720
EUR 403 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 26/01/2022
18:26
EUR 174
Donkraft til 3 ton
Donkraft til 3 ton. Brugt få gange. Fejl og defekter kan forekomme. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6124863
EUR 201 DK, Odense, Kratholmvej 26/01/2022
18:40
Høvlebænk
Høvlebænk. L 158 cm. Brugsslitage.

Lot no: 6149573
EUR 134 DK, Roskilde, Store Hedevej 26/01/2022
18:49
Rullestillads, Jumbo, ståhøjde 5,5 m
Rullestillads bestående af foldestillads med hjul. Ståhøjde 5,5 m., arbejdshøjde 7,5 m. Med støtteben, ekstra skråstivere og gelænder. Fremstår med brugsspor i form af spor efter vejrlig. Observer at modelfoto viser lignende stillads, to platforme medfølger.

Lot no: 6150687
EUR 1,611 DK, Nivå, Stejlepladsvej 26/01/2022
19:04
EUR 832
M340/21 Festool excentersliber
Festool excentersliber model RO 125 FEQ. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med mindre brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordsjællands Politi Se alle auktionerne her

Lot no: 6150634
EUR 134 DK, Herlev, Dynamovej 26/01/2022
19:49
EUR 322
Samling dykpumper og slanger (8)
Fire dykpumper med fire tilhørende slanger. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor. Proveniens: Østre Landsret. Bernstorffs Palæ. København.

Lot no: 6150076
19:58
Samling div. gipsskruer mm. (7)
Samling div. gipsskruer mm. Fremstår i ubrudt emballage.

Lot no: 6143506

EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 27/01/2022
12:26
Massivt sildebensparket af teaktræ. Square 108 kvm.
Massivt sildebensparket/enkeltstavs af ubehandlet teaktræ. Kan lægges i flere mønstre. 300*60*10 mm. Velegnet til gulve/vægbeklædning/borde m.v. 12 pakker med hver 9,00 m2. (1 palle).

Lot no: 6145647

EUR 3,490 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 28/01/2022
15:02
EUR 2,081
Sorte og hvid gulv / væg fliser, 300 x 300 mm, ca. 106 kvm (108)
106,92 m2 hvide og sorte keramisk glaserede gulv/væg fliser, str. 300x300x7 mm, 108 pakker med 0,99 m2 pr. pakke – der er 11 fliser i hver pakke. (108)

Lot no: 6125970

EUR 940 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 28/01/2022
18:56
EUR 671
Værktøjssæt i alukuffert
Værktøjssæt med værktøj i Chrome Vanadium. Bestående af adskillige dele. Kuffert med lås, to nøgler medfølger.

Lot no: 6104115

EUR 174 DK, Odense, Kratholmvej 28/01/2022
19:30
EUR 94
Massivt sildebensparket af Mahogni. Square. 108 kvm
Massivt sildebensparket/enkeltstavs af ubehandlet Mahogni. Kan lægges i flere mønstre. 300*60*10 mm. Velegnet til gulve/vægbeklædning/borde m.v. 60 pakker med hver 1,80 m2. = 108 kvm. (1 palle)

Lot no: 6139567

19:54
EUR 2,081
Fein akku skruemaskine
Fein akku 12V skruemaskine med to batterier, lader, div borepatroner og vinkelforsats og kuffert. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor.

Lot no: 6141982
EUR 134 DK, Herlev, Dynamovej 29/01/2022
15:40
Parti Smartstore plastboxe (150)
Parti Smartstore opbevaringsboxe i klar plast med låg. Indeholder 2 liter og måler 21*17*11 cm. Fremstår med alm. brugsspor. (150)

Lot no: 6151406
EUR 201 DK, Odense, Kratholmvej 29/01/2022
19:33
EUR 101
Planmeca. Samling tandlægeudstyr
Planmeca Prostyle Compact tandlægeudstyr fra 1996 - 2009 bestående af fire tandlægestole, div. udstyr i form af røntgen udstyr, lamper, slanger mm. Fremstår med brugsspor og adskilt. Fejl / mangler forekommer.

Lot no: 6150711
EUR 1,879 DK, Aalborg, Nibevej 29/01/2022
19:45
EUR 1,342
Sorte gulv / væg fliser, 300 x 300 mm, ca. 106 kvm (108)
106,92 m2 sorte keramisk glaserede gulv/væg fliser, str. 300x300x7 mm, 108 pakker med 0,99 m2 pr. pakke – der er 11 fliser i hver pakke. (108 pakker / 1 palle)

Lot no: 6131750

EUR 940 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 30/01/2022
15:51
EUR 671
Kyner & Co. Samling dørgreb (17)
Kyner & Co. Samling greb til skabslåger. Fremstillet af plast og messing. Ø. 58 mm. Fremstår med brugsspor og et defekt greb. (17)

Lot no: 6152209
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 30/01/2022
18:21
Mosaic stenvæg, antracit grå naturskifer
Antracitgrå mosaic stenvæg af 100% ægte natur-skifer, knap.14m² til opsætning på væg. Kan benyttes både indvendigt og udvendigt. Størrelsen pr. stykke ca. 15 x 60 cm, tykkelsen er variabel 10 - 25 mm. Vægt ca. 2-300 kg, Pakket i mindre papkasser. 8 flasker stenvægsrens medfølger.

Lot no: 6062007

EUR 752 DK, Odense, Kratholmvej 30/01/2022
19:33
EUR 376
Værkstedvogn med 145 dele
Bearsafe, værkstedsvogn med 145 stykker værktøj heriblandt topnøglesæt, skruetrækkere, samt diverse tænger mm., fordelt i de 4 øverste af de 6 skuffer. Der er sikkerhedslås på alle skuffer plus en central nøglelås. 2 af de 4 hjul er drejelige for let manøvrering og udstyret med bremse. Mål: H. ...

Lot no: 4867474

EUR 483 DK, Roskilde, Store Hedevej 30/01/2022
19:45
EUR 376
Kastrup. To vinduer, hvidlakeret, træ/alu (2)
Kastrup. To vinduer, hvidlakeret, træ/alu H. ca.168 B. ca. 171 cm. Fremstår med ubrugte med håndteringsspor. (2)

Lot no: 6152379
EUR 268 DK, Roskilde, Store Hedevej 30/01/2022
19:46
EUR 101
Værkstedvogn med 145 dele

Lot no: 4877334

20:07
EUR 376
Værkstedvogn med 143 dele
Bearsafe, værkstedsvogn med 143 stykker værktøj heriblandt topnøglesæt, skruetrækkere, samt diverse tænger mm., fordelt i de 4 øverste af de 6 skuffer. Der er sikkerhedslås på alle skuffer plus en central nøglelås. 2 af de 4 hjul er drejelige for let manøvrering og udstyret med bremse. Mål: H. ...

Lot no: 6143162

EUR 430 DK, Roskilde, Store Hedevej 30/01/2022
20:08
EUR 295
Husqvarna sneslynge
Husqvarna sneslynge model ST 268 EPT. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med støv. Maskinen er ubrugt. Har stået på lager i en årrække hos Østre Landsret. Maskinen har ikke været startet i mange år. Proveniens: Østre Landsret. Bernstorffs Palæ. København.

Lot no: 6153007
EUR 403 DK, Herlev, Dynamovej 31/01/2022
18:45
M341/21 Husqvarna højtryksrenser
Husqvarna højtryksrenser model PW 360. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordsjællands Politi Se alle auktionerne her

Lot no: 6153065
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 31/01/2022
20:09
My search agents