Category  Estimate
Time Showroom
Show only deLuxe lots Show only lots in the chosen language Show used items
Show
  ListGallery Lots per page
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. Lærredmål: B. ...
Lot no: 5199958

EUR 268 DK, Odense, Kratholmvej 24/04/2019
19:00:00
EUR 87
Bang & Olufsen. Beovision 7-40, Beolab 7-4, Motorstand samt BeoLab 4000 højtalere (4)
Bang & Olufsen. Beovision 7-40, med indbygget surroundmodul og HD/DVB modul. Beolab 7.4 højttaler. Monteret på drejelig og vipbar motorstand. Fjernbetjening medføler. Fremstår med brugsspor, ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Lot no: 5308881
EUR 671 DK, Vejle, Dandyvej 24/04/2019
20:21:00
EUR 591
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. Lærredmål: B. ...
Lot no: 5232432

EUR 242 DK, Odense, Kratholmvej 24/04/2019
20:30:00
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. ...
Lot no: 5308054

EUR 242 DK, Esbjerg, Oddesundvej 26/04/2019
20:16:00
EUR 114
Samsung 48´´ UHD fladskærm med tilhørende soundsystem (3)
Samsung 48" 4K UHD Smart TV model UE48JU7005T med tilhørende fjernbetjening. Samsung soundbar med subwoofer model PS-WJ560 . Fremstår med lette brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)
Lot no: 5308591
EUR 268 DK, Aalborg, Nibevej 28/04/2019
18:43:00
EUR 121
Colour Fernseher Discoverer von Philips
Colour TV, Fernseher Modell Discoverer von Philips. Kunststoffgehäuse in schwarz, kippbare Abdeckung aus dunkel transparentem Kunstoff und orangem Kunststoff. Maße:ca. B. 55cm, H. 44cm, T. 55cm. Altersgemäße Gebrauchsspuren, teilweise Kratzer.
Lot no: 5308819
EUR 150 DE, Hamburg, Große Elbstraße 28/04/2019
19:26:00
Colour TV, Fernseher Modell Discoverer von Philips. Kunststoffgehäuse in schwarz, kippbare Abdeckung aus dunkel transparentem Kunstoff und orangem Kunststoff. Maße:ca. B. 55cm, H. 44cm, T. 55cm. Altersgemäße Gebrauchsspuren, teilweise Kratzer. eine seitliche Abdeckung fehlt.
Lot no: 5308820
19:57:00
Bang & Olufsen, BeoVision. Par 6- 22'' fladskærms-tv samt Beo4 fjernbetjeninger (4)
Bang & Olufsen, BeoVision. Par 6- 22'' fladskærms-tv samt Beo4 fjernbetjeninger. Ene på drejbart vægbeslag andet forberedt for montage direkte på væg. Fremstår med lette brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Lot no: 5304122
EUR 201 DK, Hørsholm, Hammervej 1 28/04/2019
20:16:00
Bang & Olufsen. Beovision 7-40'' fladskærm med Beolab 7.4 højttaler. Medfølgende HDR2 harddisc (4)
Beovision 7-40'', sort version, med indbygget surroundmodul og DVD. Beolab 7-4 højttaler. Leveres med Beo4 fjernbetjening samt HDR 2 (Harddiskoptager) med 250GB og Beomedia1. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Lot no: 5313950
EUR 456 DK, Hørsholm, Hammervej 1 28/04/2019
20:41:00
EUR 228
Lot no: 5277107

EUR 242 DK, Kolding, Trianglen 29/04/2019
12:00:00