Category  Estimate
Time Showroom
ListGallery Lots per page
Spectral, TV søjle samt Fladskærms TV
Spectral, TV søjle/møbel, model QX1000 i aluminiums profil med kabelskjuler monteret på kraftig glasplade afsluttet med hjul, samt Philips 42" Fladskærms tv. Fremstår med alm. brugsspor. Modelfoto. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Lot no: 5590032
EUR 201 DK, Odense, Kratholmvej 23/02/2020
18:33:00
Marco Zanuso und Richard Sapper, Brionvega, Fernseher, Modell 'Algol 11', Italien, 1963/64
Marco Zanuso und Richard Sapper für Brionvega, Italien, Fernseher, Modell 'Algol 11', Italien, 1963/64. Alter Fernseh-Empfänger und -Monitor mit 11”, einer Black Matrix Cinescope Röhre, H.27cm, B.28cm, T.37cm, altersgemäße Gebrauchs- und Reibespuren.
Lot no: 5558992
EUR 350 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 23/02/2020
21:39:00
EUR 65
Griven 'GoboLED 80 D'. Projektor
Griven 'GoboLED 80 D'. Projektor. Til indendørs og udendørs projektering af grafisk mønster. Kasse af grålakeret aluminium, justerbar monteringsbøjle. H. 22,5, B. 15, L. 42,5 cm. Kabellængde ca. 140 cm. Fremstår med brugsspor. Virkede ved vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for ...
Lot no: 5559085
EUR 349 DK, Vejle, Dandyvej 24/02/2020
19:55:00
EUR 148
Lot no: 5592661
EUR 201 DK, Odense, Kratholmvej 25/02/2020
14:33:00
Bang og Olufsen. BeoVision 6-26'' fladskærms- tv med vægophæng
Bang & Olufsen, BeoVision. 6- 26'' fladskærms-tv med vægbeslag. Fremstår med alm. brugsspor. Ledning og remote medfølger ikke. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Lot no: 5594582
EUR < 125 DK, Kolding, Trianglen 26/02/2020
13:32:00
Bang & Olufsen. BeoVison 4-42'' plasma TV
Bang & Olufsen. BeoVision 4-42" plasma TV i 16:9 format med alu-ramme. Antirefleksbehandlet skær. Alm. brugsspor. Vægbeslag medfølger. Andet tilbehør medfølger ikke. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Lot no: 5594571
15:23:00
Bang & Olufsen. Beovision 7-32'' fladskærm
Bang & Olufsen. Beovision 7 - 32 TV med LCD skærm og indbygget DVD. Fremstår med alm. brugsspor. Ledning, højttaler samt beslag medfølger ikke. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Lot no: 5588882
EUR < 125 DK, Kolding, Trianglen 27/02/2020
14:08:00
Bang & Olufsen. Beovision 7 - 40'' fladskærm
Bang & Olufsen. Beovision 7 - 40'' fladskærm LCD Fladskærms TV med DVD afspiller. Modelfotos på nær det sidste foto. Højttaler, ledning og beslag medfølger ikke. Fremstår med nogle hårridser på skærm. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Lot no: 5594549
15:21:00
Beovision 6 - 26 med fjernbetjening.
Bang & Olufsen. BeoVision 6, 26" med fjernbetjening. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme. Strømkabel medfølger ikke. (2)
Lot no: 5583622
EUR < 125 DK, Aalborg, Nibevej 27/02/2020
17:39:00
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. Lærredmål: B. ...
Lot no: 5550184

EUR 242 DK, Odense, Kratholmvej 27/02/2020
19:00:00