Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte språket Vis brukte varer
Nyproduserte varer
På grund av copyright avgift på varen kan
bildene ikke vises.

Asta Nielsen. Parti fra dyrehaven (cd)

Varenummer: 5055560
Auksjonen er avsluttet
Hammerslagspris: DKK 350
NOK 464
Vurdering: DKK < 1 000
NOK 1 060
Til angitt pris legges det til hammerslagsgebyr og  22,5% i salær.
Beskrivelse :
Asta Nielsen (1881-1972). Parti fra Dyrehaven, olie på lærred, sign. og dat. Asta Nielsen Fritsch - 32. Indrammet i Kleis-ramme. 27,5 x 39,5 (39,5 x 51,5) cm.

Auksjonen avsluttes:  24.07.2018 19:07:00

Fått hammerslag? - Se transportmuligheter når du betaler for varen din

Budhistorikk

1743605 24.07.2018 19:02:24 DKK 350
202103 22.07.2018 11:47:55 DKK 300