Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte språket Vis brukte varer
Nyproduserte varer
På grund av copyright avgift på varen kan
bildene ikke vises.

Varenummer: 4981806
Denne auksjon er annullert
Vurdering: DKK 2 000
NOK 2 650
Til angitt pris legges det til hammerslagsgebyr og  22,5% i salær.
Beskrivelse :
Kaj Christensen 1899-1981. Vinterlandskab med landevej, olie på lærred. Sign. Kay C. 38 x 47 (54 x 62) cm.

Auksjonen avsluttes:  10.05.2018 19:25:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

Budhistorikk

1784554 04.05.2018 09:49:38 DKK 300