Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte språket Vis brukte varer
Nyproduserte varer
På grund av copyright avgift på varen kan
bildene ikke vises.

Varenummer: 4990887
Denne auksjon er annullert
Vurdering: DKK < 1 000
NOK 1 060
Til angitt pris legges det til hammerslagsgebyr og  22,5% i salær.
Beskrivelse :
Schwartz, 1900-tallet. Skovmotiv, olie på lærred, sign. Schwartz. 80 x 65 (95 x 79,5) cm.

Auksjonen avsluttes:  08.05.2018 19:23:00

Budhistorikk