Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte språket Vis brukte varer
Nyproduserte varer
På grund av copyright avgift på varen kan
bildene ikke vises.

Varenummer: 5278784
Denne auksjon er annullert
Vurdering: DKK 100 000
(NOK 137 584)
Til angitt pris legges det til hammerslagsgebyr og 22,5% i salær.
Beskrivelse :
Michael Kvium (f. 1955). 'Lille misbrugeligt maleri', olie på lærred, på bagsiden signeret og dateret Kvium 97. 60 x 45 cm (65 x 50 cm).
Proveniens: Privat kunstsamling.

Auksjonen avsluttes:  16.05.2019 20:19:00

Budhistorikk