Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte språket Vis brukte varer
Nyproduserte varer
På grund av copyright avgift på varen kan
bildene ikke vises.

Varenummer: 5310456
Denne auksjon er annullert
Vurdering: DKK 12 000
(NOK 16 510)
Til angitt pris legges det til hammerslagsgebyr og 22,5% i salær.
Beskrivelse :
Marco Evaristti (f. 1963). City-skyline, olie på lærred. Sign. og dateret på bagsiden 'Evaristti 07'. 75,5 x 96,5 (80,5 x 102) cm.

Auksjonen avsluttes:  12.06.2019 20:54:00

Budhistorikk