3 taklampor i kopparplåt, 1970-tal (3) Denna vara har satts till omförsäljning under nytt varunummer2514883

Varunummer: 2498234
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 425
Utropspris: SEK 1 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

3 taklampor i kopparplåt, 1970-tal . 3 taklampor i koppar med svartlackade detaljer. Prismor i glas. Repor och slitage. H: 35 cm. + upphäng. Diam: 40 cm. H: 20 cm. + upphäng. Diam: 11 cm.

Transportbyrån erbjuder transport av denna vara till närmaste Lauritz.com auktionshus i Sverige. Se mer i transportmöjligheter längre ner på sidan.

JH Transport erbjuder transport av denna vara till en kostnad av DKK 375 till JH's lager i Odense eller Ishöj, Danmark.

Auktionen avslutas:  2012-01-30 15:10:00
Showroom:

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
190712 2012-01-30 10:19:34 SEK 425
775879 2012-01-30 09:05:15 SEK 400
190712 2012-01-30 10:19:34 SEK 400
775879 2012-01-30 09:05:15 SEK 375
190712 2012-01-30 10:19:34 SEK 350
775879 2012-01-30 09:05:15 SEK 325
190712 2012-01-29 22:16:41 SEK 300