4 st stolar, Industridesign

Varunummer: 3250986
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 2 100
Utropspris: SEK 1 500
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

4 st stolar, Industridesign. Bemålad plåt, stapelbara. H. 85 cm. Sitth: ca 44 cm. B. 38 cm. Slitage och rost.

Auktionen avslutas:  2014-01-06 17:42:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
409746 2014-01-03 23:25:50 SEK 2100
1220770 2014-01-05 16:53:50 SEK 2000
409746 2014-01-03 23:25:50 SEK 1950
1220770 2014-01-05 16:53:38 SEK 1900
409746 2014-01-03 23:25:50 SEK 1850
1220770 2014-01-05 16:52:40 SEK 1800
409746 2014-01-03 23:25:50 SEK 1750
1220770 2014-01-05 16:52:16 SEK 1700
409746 2013-12-31 20:48:00 SEK 1650
1220770 2014-01-03 22:12:10 SEK 1600
409746 2013-12-31 20:48:00 SEK 1550
1220770 2014-01-03 20:11:10 SEK 1500
409746 2013-12-31 20:48:00 SEK 1450
1220770 2014-01-03 20:11:01 SEK 1400
409746 2013-12-31 20:48:00 SEK 1350
557638 2014-01-03 19:45:18 SEK 1300
409746 2013-12-31 20:48:00 SEK 1250
557638 2014-01-03 19:45:18 SEK 1200
409746 2013-12-31 20:48:00 SEK 1150
557638 2014-01-03 19:45:18 SEK 1100
409746 2013-12-31 20:48:00 SEK 1050
557638 2014-01-03 19:45:18 SEK 1000
409746 2013-12-31 20:48:00 SEK 975
557638 2014-01-03 19:45:18 SEK 950
409746 2013-12-31 20:48:00 SEK 925
557638 2014-01-03 19:45:18 SEK 900
409746 2013-12-31 20:48:00 SEK 875
557638 2014-01-03 19:45:18 SEK 850
409746 2013-12-31 20:48:00 SEK 825
557638 2014-01-03 19:44:51 SEK 800
409746 2013-12-31 20:47:30 SEK 775
919814 2013-12-30 21:32:37 SEK 750
409746 2013-12-31 20:47:30 SEK 725
919814 2013-12-30 21:32:37 SEK 700
409746 2013-12-31 20:47:30 SEK 675
919814 2013-12-30 21:32:37 SEK 650
409746 2013-12-31 20:47:30 SEK 625
919814 2013-12-30 21:32:37 SEK 600
409746 2013-12-31 20:47:30 SEK 575
919814 2013-12-30 21:32:37 SEK 550
409746 2013-12-31 20:47:30 SEK 525
919814 2013-12-30 21:32:37 SEK 500
409746 2013-12-31 20:47:30 SEK 475
919814 2013-12-30 21:32:37 SEK 450
757075 2013-12-30 20:39:19 SEK 425
919814 2013-12-30 21:32:37 SEK 425
757075 2013-12-30 20:39:19 SEK 400
919814 2013-12-30 21:32:37 SEK 375
757075 2013-12-30 20:39:19 SEK 350
919814 2013-12-30 21:32:37 SEK 325
757075 2013-12-30 20:39:19 SEK 300