Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Aage Strand. Gårdexteriør, olie på lærred (cd)

Varunummer: 4982722
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 550
SEK 788
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 146
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Aage Strand (1910-1975), Gårdexteriør, olie på lærred sign. i monogram, 67x97 cm. (87x117 cm).

Auktionen avslutas:  2018-04-27 18:36:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

491437 2018-04-27 15:07:27 DKK 550
112936 2018-04-27 13:49:52 DKK 500
491437 2018-04-27 15:07:27 DKK 500
112936 2018-04-27 13:49:52 DKK 450
491437 2018-04-27 15:07:27 DKK 400
112936 2018-04-27 13:49:52 DKK 350
491437 2018-04-23 15:22:09 DKK 300