Ångmaskin, Wilesco samt konstruktionslådan 'Teknik', 1950/60-tal (2)

Varenummer: 4397860
Hammerslagspris: SEK 975
DKK 622
Vurdering: SEK < 1.000
DKK < 1.000

Ångmaskin, Wilesco samt konstruktionslådan 'Teknik', 1950/60-tal. Båda i originalkartong. Tekniklådan ej komplett. Ångmaskinen kan Lauritz.com inte garantera funktionen på. Samtliga med bruksslitage.
Auktionen afsluttes:  05-10-2016 18:51:46