Aksel Kjersgaard m.fl. Spejl samt kommode af teak (2)

Varenummer: 5644739
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 1.200

Aksel Kjersgaard. Spejl i ramme af massiv teak. H. 104 B. 56 cm. 1960'erne. Model Nr. 146. Fremstår med alm. brugsspor.
Lille kommode af fineret teak, H 66, 64 x 29 cm. Fremstår med mærker og skrammer. (2)
Auktionen afsluttes:  26-04-2020 20:01:00