Akvarell, på papper, okänd konstnär, Stockholm, tidigt 1900-tal

Varenummer: 2022256
Vurdering: SEK < 1.000
DKK < 1.000

Akvarell, på papper, Slottsbacken, Stockholm, tidigt 1900-tal, 64x48cm JH Transport erbjuder transport av denna vara till en kostnad av DKK 300 + dansk moms till JH's lager i Odense eller Ishöj, Danmark.
Auktionen afsluttes:  04-11-2010 20:00:00