Akvarell, på papper, okänd konstnär, Stockholm, tidigt 1900-tal
Vurdering:
SEK
< 1.000
< 1.000
Akvarell, på papper, Slottsbacken, Stockholm, tidigt 1900-tal, 64x48cm
JH Transport erbjuder transport av denna vara till en kostnad av DKK 300 + dansk moms till JH's lager i Odense eller Ishöj, Danmark.
04-11-2010 20:00:00