Akvarell, på papper, okänd konstnär, Stockholm, tidigt 1900-tal

Varunummer: 2022256
Auktionen är avslutad
Utropspris: SEK < 1 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Akvarell, på papper, Slottsbacken, Stockholm, tidigt 1900-tal, 64x48cm JH Transport erbjuder transport av denna vara till en kostnad av DKK 300 + dansk moms till JH's lager i Odense eller Ishöj, Danmark.

Auktionen avslutas:  2010-11-04 20:00:00
Showroom:  Stockholm