Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
Auktionen avslutas
2019-05-09 13:24:00
Utropspris
SEK 5 000

Albert Contreras akrylmålning

Varunummer: 5321683
ALBERT CONTRERAS (1933-2017): "No 12", signerad samt daterad 1968 tergo, akryl på duk, ca 45x45 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm S