Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Alf Trier Hansen, kvindeportræt (cd)

Varunummer: 5061598
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 1 200
SEK 1 719
Utropspris: DKK 1 200
SEK 1 719
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Alf Trier Hansen 1901-1952. Kvindeportræt, olie på plade, signeret og dateret 1947. H.27 x 22 cm (37 x 32 cm)

Auktionen avslutas:  2018-07-31 19:23:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

3611 2018-07-31 01:37:51 DKK 1200
215132 2018-07-31 09:05:53 DKK 1100
3611 2018-07-31 01:37:51 DKK 1000
215132 2018-07-31 09:05:53 DKK 950
3611 2018-07-31 01:37:51 DKK 900
215132 2018-07-31 09:05:06 DKK 850
3611 2018-07-31 01:37:51 DKK 800
215132 2018-07-31 09:05:06 DKK 750
3611 2018-07-31 01:37:51 DKK 700
215132 2018-07-31 09:05:06 DKK 650
3611 2018-07-31 01:37:51 DKK 600
215132 2018-07-31 09:05:06 DKK 550
3611 2018-07-31 01:37:51 DKK 500
1766373 2018-07-30 23:10:39 DKK 450
215132 2018-07-30 15:11:50 DKK 400
1766373 2018-07-30 23:10:29 DKK 350
215132 2018-07-30 15:11:50 DKK 300